Kızlar fikirlerinize ihtiyacım vaarrrrr :)

neyse hayırlısı olsun bakalım vardır rabbimin bi bildiği sakın sıkma canını....:)

Bundan 3 ay öncesine kadar bi gün atarak geliyodu canım 3 ay önce bi sapıttı 5 gün erken geldi ondan sonraki 2 ayda o şekilde geldi ilk yazdığım konuda tarihler var işte o şekilde geldi o tarihlere göre 11-12sinde adet olmam gerekliydi hadi o olmadı eğer eski düzenine dönerse yani 1 gün atarak gelirse bugün gelmesi lazım ama bende hiç bi sancı vs yok. Ki ben her ay acillik olurdum sancıdan.. Sadece çok hafif batmalar oluyo arada bir ama mesela akıntı da olurda adetten 2 gün önce falan böle krem rengi ve çok hafif kokulu olurdu o da yok :) Bilmiyorum yaaa test yapmaya korkuyorum şu anda henüz kendimi hazır hissetmiyorum teste çünkü kendimi hamile olduğuma inandırdım Eğer negatif çıkarsa hayallerim yıkılıcak :) Dediğin gibi bende bu ay hiç düşünmedim hani amaan olmazsa olmaz şeklinde vazgeçtim ovulasyon dönemini falan takip etmekten. Çünkü geçen aya kadar resmen görev gibiydi eşimle beraber olmak hani sırf bebek olsun diye birlikte oluyo gibiydim. Bu ay tadını çıkardım kendi keyfime baktım eşimin keyfine baktım ne yattım ilişkiden sonra ne bişi direk kalktım hatta hiç uğraşmadım aklıma bile gelmedi yani.. Ama şöyle bişey olurdu normalde yarım saat bile yatsam kalktığım gibi akardı direk sinir olurdum bu ay bi kaç kere hiç yatmamama rağmen akmadı yarım saat kadar sonra aktı.. Bi belirti yok yani ne hamilelik belirtisi vaaarr ne adet belirtisii varr eşim sağolsun rahatlatıyo olursa ne güzel olmazsa da sinir stres sıkıntı yapmak yok diyo.. Bilmiyorum yaaaa cidden teste korkuyorum şu anda bi yanım yapmak istiyo ama bi yanım bastırıyo o isteği şu an beklemedeyim hatta hazırlanıyorum kuaföre falan gidicem kafam dağılsın biraz :))

Süpersın yaa belının altına yastık koy cnm o zaman akmıyo pek fazla
Ben oyle yapıyorum cunku
ya benım yumurtlama gunu hakkında pek bılgım yok neden cunkı ne zmn yumurtlucam bılmıoorumm
bu ay benımkıde bı acayıp oldu adetım bıttı 3 4 gun sonra beyaz sarı karısımı akıntı geldı takı ayın 12 sınde adet oldum ıste
ozamana kadar anlamadım ya
hep gec kalırdı bu sefer erken damladı kırmızılar ama hala umudum vaaarrr

Canım şimdi aklıma geldi de bak annem benim üstüme adet görmüş. Ama adet döneminde değil adeti bitmiş 16-17 gün sonra tekrar adet görmüş ama o sırada bana hamileymiş Olabilirmi ki acaba böyle bişiiiii

ya kuzucum bılmıyorum ınsallah oyle bırseydır
bende oyle tahmın ettım cunkı
kahve rengı gelıo pıhtılı damarlı
anlamadım atesımde hep yukseeek 36,5

ya kuzucum bılmıyorum ınsallah oyle bırseydır
bende oyle tahmın ettım cunkı
kahve rengı gelıo pıhtılı damarlı
anlamadım atesımde hep yukseeek 36,5

İnşallah canımmm :) Kızlar benim kara kızımın tuvaleti gelmiş durmuyooo (köpüşümüz) onu bi dışarı çıkarıp kendimi kuaföre atıyorummm :) Görüşürüzzzzz :)

İnşallah canımmm :) Kızlar benim kara kızımın tuvaleti gelmiş durmuyooo (köpüşümüz) onu bi dışarı çıkarıp kendimi kuaföre atıyorummm :) Görüşürüzzzzz :)

görüşürüz tatlım güzelleşte iyiyce gel cıkmısken dısarı bı gebelık testıde al

Yerleşme yahut tutunma kanaması olarak da bilinen bir kanama türü varmış lakin bunun normal regl kanamasından farklı olduğu daha kısa sürdüğünü ve renginin pempe olduğunu duydum.

Kocişlere naz konusuna gelince benim ki benden daha meraklı kim kime naz yapıyor belli değil :)

Bu arada bende tabiki önce hayırlı ve sağlıklı evlat olmasının dışında erkek bebek diliyorum Allah'tan :)

Ben bundan yaklaşık 10 ay önce babamı kaybettim, dileğim canım babamın adını oğluma verebilmek

Son olarak bir sorum var kızlar size?

Bendeki bu belirtiler gün gün değişiklik gösteriyor. Örneğin dün gögüslerim sızlarken belim yok denecek kadar ağrıyordu bugün ise belim ve karnım kopuyor sanki ama gögüslerim o kadar da acımıyor. Sizde de böyle gün gün değişiklikler oluyor mu?

haklısın cnm ne yapalım :)
Sevgılıler gnunde ne yaptınız bızımkı hastande gectı

ayy kıyamam...nezleden dolayı değilmi? (
neyse sonra bi ara telafi edersiniz artık canım benim :=)

walla bizimki de sıradandı ama içten güzldi eşim işten çıkışımı beklemiş yemeğe gittik bana çok güzel bi küpe almış ben alamamıştım hediye daha sonra alıcam öle iştee güzeldşşş:))

İnşallah cnmda pek sanmıorum kanamam yogunlasmıs sımdı baktım ama nıye erken geldı hala anlamadım :S

Geçen sene banada boyle bırsey olmustu 15 gun falan gectı bır daha az az gelen kanam sonra cogalan kanamam oldu gıttık doktora baktı ultrosonla dedı rahım kalınlasmıs gebelık olabılır kan testı dedı yaptırdım sonra bebek yok meger ıste arada stres vs gıbı nedenlerden dolayı ay ıcınde ıkı kez yumurta catlatabılıyormusuz

Evet cnm Eşimin Atesı cıktı gece geldık hastanedenn banada yınede hasta olmasına ragmen cıcek almıs
sofra hazırlamıs dısardan yemek almıs

Canım yaa Dlrkn Uzulme belkı daha cıkmaz gec cıkar bıraz daha bekle bakalım

Evet cnm rengı pembe kahverengı gıbıymıs benımde arastırmalarım o yonde
Eger yasıorsam suan o kanamayı yasıyorum cunkı reglıme tam 2 hafta vardı :/

Insallah rabbım dıledıgın herseyı verır Erkek bebiş bende ıstıyorumm :d esım daha cok ıstıyor aamaa
Başın sağolsun cnm benım

Soruna da gelınce cnm benm bu kanamamdan once bel ve gogus sısmesı hassasıyetı oldukca fazlaydı smdı kanama oluyo sadece kasık batmam var o kadar ara ara gıren belıme kramp gıbı bısıler oluo :S bende bole oldu bu ay anlamadım

Kizlar valla bu isler cok zormus, hani bole korunurken hamile kaldim ben diyenlere imrenmio degilim:) allah hepimize saglikli bebisler versin de burdan birbirmize benim bebisin disi cikti yok once baba dedi gibi konular konusalim:)

Kizlar valla bu isler cok zormus, hani bole korunurken hamile kaldim ben diyenlere imrenmio degilim:) allah hepimize saglikli bebisler versin de burdan birbirmize benim bebisin disi cikti yok once baba dedi gibi konular konusalim:)

Rabbim o günleri göstersin hepimize inşallah..

Ve ben hastalandım bugün kızlarrr

Cnm biliyorum uzulme desem de uzuleceksin ama Rabbimin bir bildigi var ve bu ay anne olmayi kismet etmediyse bir sebebi de var. Dilerim Allah'tan hepimize saglikli ve hayirli bebekler gelir. Bu arada folik asit kullaniyor musun, bu hem hamili kalma ihtimalini arttiriyor hem de Allah korusun hamile kaldiginda bebegin ozurlu olma ihtimalini cok dusuruyor. Ben yilbasindan beri kullaniyorum ve burdan herkese tavsiye ederim.

Kullanıyorum canım.. 4 aydır kullanıyorum bende.. Bi tek HSG çektirmedim açıkçası onu da çektirmeye korkuyorum bişey çıkarsa diye.. Biraz daha bekliycem onun için. Çünkü henüz böyle bi sorunla karşılaşmaya hazır hissetmiyorum gerçekten kendimi.. Kesinlikle katılıyorum Rabbimin vardır bir bildiği.. Üzülmüyorum desem yalan olur ama çokta kahrolmuyorum açıkçası.. Yaşım 21 daha illaki eninde sonunda olucak bi gün buna inanıyorum.. Hayırlısı ne zamansaaa o zaman o yüzden çok fazla üzülmemeye gayret ediyorum :)

3 gündür yazamadım bi türlü hemen anlatıyorum sevgililer günü test alamadım ve süpriz yapamadım ama dün 2 kez yaptım ve pozitif cıktı inanamadım nedense, cok mutluyum bi yandanda cok donuk haldeyim ne düşüncegimi bile bilemiyorum merak ediyorum bundan sonrası nasıl olcak. Allahım isteyen herkesin yüzünü güldürsün sizin için çok dua edicem ve haberlerinizi takip edicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…