Kızlar evlilikte maddiyat fikirlerinizi alabilir miyim ? Lütfen

Parasiz saadet arayan aradigini cennette bulur. Aşk gercekci oldugunuzda ancak sizi mutlu sona ulastirir ve evet bir erkek cocuklu bir evi gecindirecek kadar iyi kazanmali ama tabi "etik ve ahlak kurallarini esnetmeden"

Not: Kadinin calistigi ve mecburi ucretsiz izinde oldugunu varsayarak yazdim.

Aynen oyle

Ben kabul etmem
Calısmak zorunda bırakılmamalıyım.
Erkek bırey evıne yetebılsın.

Tamam evlilikte iki taraf da calismali. Ama hamilelikte veya dogumdan sonra ya da bi hastalik durumunda evet erkek evi gecindirecek kadar kazanabilmeli. Eger gecindiremeyecek gibiyse,hastalik durumlarini gozardi ederek soyluyorum, cocuk yapilmamali… maddi problemin oldugu hicbir evde huzur, mutluluk olmaz kimse aksini iddia edemez maalesef…

Zor da olsa değil, bir evi tek başına gecindirecek maddi gücü olmalı.

Benim bi arkadaşım vardı isteyenleri oluyordu fakat kız bakıp, ben zengin biriyle evlenecegim diyordu 35 yasına geldi sonunda muradına erdi zengin biri çıktı karşısına ve şu an Almanya'da yaşıyor bazen Türkiye'ye geliyor bir çocuğu var hatta.
Tabi soyle bi durum da var zengin diye gidersin fakir olur fakir diye gidersin zengin olur. Bu Allah in hikmeti. Başka bir arkadaşımın esi zengindi 1 çocukları vardı adam kaza yaptı hala yürüyemiyor ve çalışamıyor. İş başa düşünce arkadaşım cigkofte dükkanı açtı ve başında duruyor. Bosanmadilar tabi dükkan için de bi sermaye gerekiyordu adam verdi onu.

Sonuç olarak annem hep şöyle dua ederdi bana. Benim damadım zengin değil çalışkan olsun inşallah, derdi. Çalışkan olsun dürüst olsun işi gücü olsun efendi olsun gerisi hallolur.

Maddiyat çok önemli, bir erkek karısı doğum yaptığında, calişamadığında tek başına evini gecindirebilmeli, maddiyat çok önemli, az da olsa kimseye muhtaç olmadan gecinebilmeli diğer türlü rezillik , samanlık seyran olmuyor yani o eskidendi...

Parasız adam gereksiz adam der hep eşim
Birde erkegin çirkini yoktur parasızi vardır der
Tabi bunlar esprili yaklaşım ...evlendiginiz kişi tek başına evi çekip çevirebilen biri olmalı.. ..bebek olunca çalışamayacak siniz falan filan...
Maddi sıkıntı olan evdede malesef huzur zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…