kızlar erkek arkadaşımı çok boğdum ayrıldı 3 hafta sonra yazdım.

meri941

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
46
13
adamı çok boğdum hatalar yaptım bir daha asla konuşamayacağını düşünüp yazarsam da engeller direkt diye düşündüm.
aradan 3 hafta geçti ayrılığımızın 1 saat önce ona yazdım yarım saat sonra da direkt efendim cevabını verdi.
ne diyeceğimi bilmiyorum sizce açık kapı mı bıraktı!?

adamı çok boğdum hatalar yaptım bir daha asla konuşamayacağını düşünüp yazarsam da engeller direkt diye düşündüm.
aradan 3 hafta geçti ayrılığımızın 1 saat önce ona yazdım yarım saat sonra da direkt efendim cevabını verdi.

Sizi sevse 3 hafta konuşmadan duramaz.
Kendinizi böyle ezik duruma sokmayın.

normal efendim demiş anlam çıkarmaya çalışma.
Psikolojik yardım al bundan sonraki ilişkilerinde toksik hareketler yapıp kendinden uzaklaştırma.

Tahminimce tek taş mı alsam baget mi alsam diye düşünmeye başlamıştır
hoff böyle komik cevaplar verecekseniz hiç vermeyin daha iyi.
hiç mi hata yapmadınız!?
düzgün bir dile düşüncenizi belirtip ayrılabilirsiniz sayfadan.
hep laf sokma çabaları, hep küçümseyici cevaplar...

Merak etmeyin seven her şekilde ulaşıyor.
Bahaneler üretmeyin onun adına.
Kabullenin ve önünüze bakın.
teşekkür ederim nazik bir şekilde cevap verdiğiniz için :)
sadece şey aklımı karıştırdı uzaklaştığında yanlışlarımdan dolayı asla cevap vermezdi günlerce huyu bu.
kavga edip birbirimizi yememize rağmen aradan 3 hafta geçtikten sonra direkt 30 dakika da cevap verdi ondan sordum.

hoff böyle komik cevaplar verecekseniz hiç vermeyin daha iyi.
hiç mi hata yapmadınız!?
düzgün bir dile düşüncenizi belirtip ayrılabilirsiniz sayfadan.
hep laf sokma çabaları, hep küçümseyici cevaplar...
30 dk içinde efendim dediği için açık kapı arıyorsunuz iyi ki 5 dk içinde cevap vermemiş. Bari açık açık özür dileyecekseniz dileyin adamdan.

Valla sizinki sevgi değil takıntılık yüzsüzlük yapıp birde yazmışsınız niye kendinizi bu kadar degersizleştiriyorsunuz anlamış değilim

30 dk içinde efendim dediği için açık kapı arıyorsunuz iyi ki 5 dk içinde cevap vermemiş. Bari açık açık özür dileyecekseniz dileyin adamdan.
arıyorum çünkü sinirli olduğunda veya bıkıp istemediğinde cevap yerine susup konuşmuyor ve yazdıklarıma cevap vermiyor günlerce.
aslında soruyu sormam hata burda haklısınız sizde.
ince ayrıntıları, karşıdakinin karakterini bilmiyorsunuz sonuçta.
teşekkür ederim tavsiye için yine de :)

Valla sizinki sevgi değil takıntılık yüzsüzlük yapıp birde yazmışsınız niye kendinizi bu kadar degersizleştiriyorsunuz anlamış değilim
çok özledim dayanamayacak hale gelmiştim ne var bunda?
herkes hata yapar onunkilerini söylemedim ama o da masum değil eminim farkındadır kendisi de.
özledim yazdım gurur, murur, değersizleşme umrumda değil.
hayat böyle şeylerle geçmez.

çok özledim dayanamayacak hale gelmiştim ne var bunda?
herkes hata yapar onunkilerini söylemedim ama o da masum değil eminim farkındadır kendisi de.
özledim yazdım gurur, murur, değersizleşme umrumda değil.
hayat böyle şeylerle geçmez.
Iki tarafta seviyorsa gurur olmaz zaten. Yaz gitsin ne olacak en fazla konusmaz

Adamı hint kumaşı gibi düşünmeyin kaçar gider başkasını bulur aman kovalıyım gibi davranırsanızz gerçekten kaçar sonra siz de iyice yıpranırsınız. Sizii bu kadar saplantılı aşık olmaya iten şey ne merak ettim

Yaz kız özledim de yaz barışalım da yaz. Yazmayınca noluyor erkek şımaracaksa yine şımarıyor boşver içinde kalmasın. Ama ne yaptın sen bu çocuğa biraz anlat hele
bir şey yapmadım çok ilgilendim ilk aşkım çok sevdim sürekli yazıyordum o da bu yüzden soğudum dedi.
cidden düşününce ona alan bırakmadım hep o, hep o.
ilk aşkım olunca dengeyi tuturamadım bazen de kıskançlık yaptım.
farkındayım hatalarımın artık

X