Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar en ıyı formül ney sımdı??

kadincaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2011
542
4
kafam karisti,bircok sey yaziyor burada ama hangisi simdi gercekten etkili?
ben almanyadayim ve burada nasil,ne yapabilirim?:26:

çörek otu yağı ve şu cep melodisi tam anlamıyla ikisi en etkili silah kızlar.

ısırgan otuna fena alerjim var. Bende acayip derecede kaşıntı yapıo onu geçtim heryerimde kızarıklıklar oluo =))

5 6kılo aldıgım zamanlarda bıle bır gram buyumedı goguslerım bence kıloyla alakası yok kızlar buyuyecegı varsa eger o zaman belkı ama onun dısında ben ınanmıyorum cunku sısman olup gogsu kucuk olan cok ınsan var yanı

Aynen sana katiliyorum canim,bendede öyle

evet ya ben bi ayda 5 kilo almıstım ve bi gram büyüme olmamıstı ne kadar kilo alsakta büyümüyolar malesefff

bu cep melodisini dinliyorum 3 gündür bi sızlama ağrı falan oluyo bakalım büyücekler mi..

Son düzenleme:
nezcim bn ısıgan otunun zayıflattıgını duymustm sen kiloo verdınmı bı degısıklık oldumu yani

evet cnm gun gun gram olarak gıdıyo valla bı tasla ıkı kus Zaten vermek ıstıyodum ıkı uc kılo bagırsakları cok ıyı calıstırdıgı ıcın sanırım zayıflama oluyo

Kızlar bu şerbetçi otu karışımı bende kızarıklık yaptı, alerji oldu sanırım.1 hafta oldu kullanalı ama büyümede yok.Bırakmalı mıyım sizce?

kızlar bu şerbetçi otu karışımı bende kızarıklık yaptı, alerji oldu sanırım.1 hafta oldu kullanalı ama büyümede yok.bırakmalı mıyım sizce?

galıba bazılarına alerjı yapıyo olcu olarak nasıl yaptın tam tarıf verırmısın cnm bende denemeyı dusnuyorum bunu da egerkı hem etkı etmedı hemde alerjı yaptıysa ılerlemeden bırak derım ben canım

göz kararı yaptım tatlım ama şöle diyim 5 yemek kaşığı şerbetçi otuna 1 çay bardağı su koyarak kaynakttım kullandığım şerbetçi otu kadarda krem koydum malesef bi etki göremedim.bu doğal yöntemlere hiç inancım kalmadı hiçbiri olmuyo gibi

çörek otu yagını kullandınmı canım ısırgan otu cayı ıle bırlıkde ıkı haftadır yapıyorum 2cm buyudu ve gozle gorulur dolgunluk oldu bunu bırakınca serbetcı otunu denemeyı ıstıyorum krem hangısınden aldın pekı cnm bılgılerın ıcın sagol

rica ederim tatlım. yok onu denemedim hayıtı kullanıyodum bi yandan çay yapıyodum bi etki yok benim çok küçükler ergenlikte gelişmeye çalışan gögüsler gibi.alt üst farkı 6 cm bu kremi fazla yapmışım en azından 1 ay deniyim diyorum ilk kullanan arkadaş 3 günde 2 cnm bile büyüdü diyo ama ben de hiç olmadı. 1 ay deniyip çörekotuna başlıycam. markası önemli mi yağın?

bu arada krem önemli değilmiş yağsız herhangi bi krem olur demiş bende arko nem el yüz vücut vardı onu kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…