Kizlar durum cok ilginc gebelik gec dollenme acil yardim

Canım eğer ertesi gün silikleşirse yumurtlamışsındır
Silikleşti öyle çok değil ama daha az koyu çıktı
Bunlar sonradan yaptıklarım pikten sonraki günler

Eklentiler

• 6EF65CD5-BACD-4551-9160-CEEC48DA7B3D.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 253
  • 28B15DA4-34DC-4F16-8B41-2D17585C21A9.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 136
Kızlar sizce hangisi daha pik ayrı günler bunlar bu arada
Birinci mi ikinci mi

Eklentiler

• BEA76751-2142-4104-800A-3AA35F625D06.png
    435,1 KB · Görüntüleme: 105
  • 86E606DD-A843-4B23-BF0A-0D313ABBCEEC.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 199
Arkadaşlar merhaba. Kafama takılan bir soru var. 1 yıldır çocuk istiyorum ama hiçbir problemimiz olmadığı halde olmuyor. 24 Kasım 2020 son regli olduğum tarih. Normalde 5 gün sürer. Fakat her zamankinden farklı oldu. Çok yoğun olmamakla birlikte 2 gün normal regli gördüm fakat sonraki günler kesildi sadece kahverengi lekelenmeler oldu. Adet bitiminde 2 gün sonra ovülasyon testlerine başladım ve daha önceki ovülasyon testlerinden farklı olarak ikinci çizgi tam koyu olmasa da silikte değil. Sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz ?

Bi gebelik testi yapsana kuzum. Belki üstüne görme olmuştur. Gebe olunca da ovülasyon testleri hep böyle koyu çıkıyor

Bi gebelik testi yapsana kuzum. Belki üstüne görme olmuştur. Gebe olunca da ovülasyon testleri hep böyle koyu çıkıyor
Çekiniyordum negatif çıkar diye ama herkes olumlu konuşunca direkt kan verdim negatif çıktı canım. 0.100 ama testlerim hala koyu çıkıyor. Hiçbir anlam veremedim saçma sapan bir ay oldu benim için. Gerçi yumurtlama gününü hesapladım yumurtlama gününden 5 gün sonra kan testi vermişim yani çok erken diyende var. Artık bekleyecez regli gününü

Erken gebelik testini bi dene bence canım. Bat ne zamandı senin ?

Doktor banada ovulasyon testinde yumurtlama gorebılırsın .Yumurtlama olumca hamıle kalcan yada hamıle değilsen regl olucan dıye bısey yok dedi.Regl olmak için yumurtlamanın yanında 3 hormonunda o ay sıkıntısız calısması lazım dedi.Bende benzer bişey yasadımda sonra regl oldum zaten gecıkmeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…