Kizlar durum cok ilginc gebelik gec dollenme acil yardim

Berraakk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2020
134
62
28
Kizlaarr selaam bugün 16 eylüldeki yumurtlamamin üzerinden tam 20 gün geçti (ovulasyon testiyle takip ettim yumurtlamayi) 2 kere erken gebelik testi yaptım ilk testimi 30 eylülde yaptım çok çok silik aşırı silik kaldırıp bakınca görünen bi çizgi cıktı ikinci testimi 3 ekimde yaptım negatif bunlar predictor erkenn gebelik testleriydi 2 ekim regl günümdü olamayınca 3 ekimde kan verdim ama gidip almadım sonuca sms yoluyla gelen linkten baktim beta 0.100 yani negatif fakat hala regl olmadım şişkinlik var çok yoğun akıntım oluyo ve bel ağrısı var tam regl oldum diyorum gidiyorum yok şeffaf yada beyaz akıntı normalde reglden 1 hafta yada 10 gün önce gogus ağrım başlardı oda hiç ağrımadı ama yumurtlama oldu 16 eylulde hem ovulasyon testinde cıktı hemde yumurtlama ağrısı akıntısı yaşadım o gün nasıl olur anlam veremiyorum yumurtladıysam ya regl olmam lazımdı yada gebe ama ikiside yok kizlar geç döllenme nasıl olur peki yani 16 eylüldeki yumurtlamada gebelik oluşsa şuana testlerde çıkardı o zaman o günden sonra tekrar yumurtlamışmi olabilirim yaklaşık 2 hafta önce kadin doğum doktoruna gitmiştim öyle bi kontrole sadece bebek düşündüğüm için karnımdan ultrasonla baktı kistin yok dedi eğer pco yad baska bi kist olsa karın ultrasonunda görülürdü dimi lütfen cevaplarınızi bekliyorum

Geç döllenme demek geç yumurtlama demek. Yani 16 Eylül'de yumurtladığınızdan eminseniz 12-14 gün sonra kan veya idrar testinde çıkan sonuç doğrudur. Hormonal bir dengesizlik yaşıyor olabilirsiniz. Stres, ani kilo kaybı veya artışı, hastalık, ilaç kullanımı vs. regl olmayı engelleyebilir.

Kistin tanisi icin muayene ve ultrason yeterlidir.

Bende aynı durumdayım normalde geçen ay Eylül 12 sinde adet oldum ekimin 11 de olmama gerekiyorken duam tam 15 gün gecikti idrar testi negatif kan 1’20 çıktı 2 gün önce baktırdım belim çok sancılı ve kasıktaki sancım ayagagıma sol tarafıma gramp şeklinde agrıyo gögüslerim agrıyor arada öğürme geliyor Ve hala olmadım kafayı yiycem benim durumumda olan varmı

Bende de bu ay aynısı var. 5 kasımda adet olmam gerekiyordu. Hala olmadım. İdrar testi negatif. Kasıklarımda ağrım var. Göğüs ağrım var. Heran adet olacakmışım gibi hissediyorum. Ama olmadı. İlk defa oluyorum böyle. Hayıt kullanmıştım ben. O yüzden diye düşündüm.

Tekrar kan verdiniz mi kandaki değeriniz artış oldumu bende adet 3 gün önce kan verdim 2 çıktı Birgün sonra tekrar verdim 2,11 çıktı anlam veremiyorum

Bende aynı durumdayım canım kan verdim sonuç bekliyorum 2 ay oldu benim

Bende senin gibiyim canım 2 ay oldu hala adet yok testlerim 034 015 çıktı sırasıyla idrar testleri sonradan silikleşiyor doktora gittim senşn gibi adet döneminden önce hiçbir sıkıntı yok dedi bekliyorum kan verdim sonuca göre tekrar Bi randevu alcam

Ben o ay hamile değilmişim canım adet sökücü verdi doktor adet oldum bi sonraki ay hamile kaldim

Kızlar yorumlarmısın acil olarak görümcemin testi 4 gün var adetine şimdi yaptı

Eklentiler

• B9EBBC80-BDDC-4B8E-82E9-1CFE74015B42.png
    339,8 KB · Görüntüleme: 734
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…