kızlar dualarınız benimle olsun

inş ya ne biliyim bende ağrı falan yok ama bişi beklersin olmazya han i o bakımdan değilimdir diyorum yarın olsun bakalım bi

ben 3 yıla yakın korundum 8.ayımda hamile kaldım bu düşükten sonra 2.ayım bakalım ne olcak

yarın haberleşiriz ben çıkıyorum dunalrım seninle kib giyi düşün iyi olsun inş mutlu kal

hadi ben de senden güzel haberler bekliyorum
ben test yapınca yazarım
ama tek çizgi olucak eminim

kizlar benimde 3 ocak adet gunum 2 gunum geciyor bendede bir belirti yok cok istiyorum 4 senedir deniyoruz aslinda 7 ocak ta da tup bebek icin randevumuz var ya kafam cok karisti

kizlar benimde 3 ocak adet gunum 2 gunum geciyor bendede bir belirti yok cok istiyorum 4 senedir deniyoruz aslinda 7 ocak ta da tup bebek icin randevumuz var ya kafam cok karisti

inşllh sende güzel haberler verirsin
inşllh tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalmışsındır

insallah cnm biliyomusun aslinda normalde olsa tup bebek te olsa o cift cizgiyo gorsem dogurana kadar inanamam heralde cok zor sizler daha iyi anlarsiniz ama benim icin iki kati zor yurtdisindayim esimden baska kimse yok yanlizlik ya ne bilim iste cok zor insalah asicaz bunlarin hepsini

test yaptım silik çıktı bu sefer geçenkinden daha belirgin inşllh geçen yaşadıklarımı yaşamam

Boza 85 canım neoldu senin mesajın başını okudum hamileyim demişsin düşükmü oldu yanlış mı çıktı test merak ettim de canım

arkadaşlar benimde günüm geçti bugün 3cü günüm ama 10 günü geçkindir göğüslerim çok şiş bide acıyorlar üzerine yatamıyorum başkada belirti yok sanki bugün az bi akıntı geldi okadar çok merak ediyorum ama test yapmak istemiyorum inşallah bu sefer tutmuştur artık tek çizgi görmekten bıktım

bu topiği ben 2 ay önce açmıştım
ozaman 4 haftalık düşük yaptım malesef
inşllh bu sefer sağlıkla kucağıma alırım

X