kızlar dualarınız benimle olsun

canım ya senin daha 6. ayındı dimi hiç stres yapma daha çok yenisin

korkma canım ben ilk 8.ayımda hamile kaldım şimdi 2 ay sonra

ama istersen reglinin 3.günü dr hormon testi yapsın kontrol ol

bozoomm burdan da tebrık edeyım senı sorunsuz gecsın ıns bu seferkı dualarım senınleee

areglimi olmak gerekiyo hormon testi için ne için o peki doktora gitmediğim için bilmiyorum bilgilendirirsen çok sevinirim

reglinin 3.günü hormon testi yapıyorlar devlet hastaneside yapar anlatırsın dr

tamam zaten doktora gitcem bi sorunmu var diye reglim bitsinde inş yoktur ya peki senin nednen 8 ay olmadı

stresten olmadı
canım hormon testi yaptırıcaksan reglinin 3.günü gitmelisin ki mutlaka istiycek senden reglin bitnce gidersen regli olunca gel diycek hormonlar için

lovelybaby canım şimdi okudum geçmiş olsun, inşallah bi daki aya ama senin daha çok erkenmiş 6 ay çok az sakın panik olma zaten 8 ay da olmasa 1 yılı bekletiyo doktor yani şuan olmaması için sebep arama bak ben 2 yılı aştı bekliyorum Rabbim kimseyi uzun bekletmesin ama bizde bi sorun yok yani olmuoysa illa bişey var demek değil ama rahatlıcaksan git kontrolünü ol eşin de olsun hatta ama sakın üzülme daha çok erken mutlaka birkaz aya sonuç alırsın inşallah herkezin olmıcak diye bişey yokopuyorumnanaktan

teşekürederim saolun arkadaşlar çevremde o kadar hamile akaraba m varki stres oldu iyice anane kayınvalde sorar ablalr sorar adetim demeye utanıyorum sankii bi acayiip oluyorum adetim derken rabbim kimseyi evet bekletmesin ya catdog rabbim sana kısa zmanda nasip eder inş ya moralim bi bozulduki ya bu ay çok stres olmustu bende ya illk aylarda bööle değildim ama zaman geçtikçe acaba diyorum yaaaaaaa ağlıyorumm ya ona çok ihtiyacım avr ben uzaktayım herkesetn yanıma arkadaş istiyodum ama olmuytooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

işte böyle yapma canım ben 8 ay kendimi yedim resmen stresten patlıycaktım
en son günlerimi bile saymadım o ay hamile kaldım attı kafamdan
bu ayda aynısı oldu hiç gün saymadım
kaç yaşındasın

22 ye gircemmm ama bebk gerçekten çok istiyorummmmmm ona çok ihtiyacım var ya ben çok kötü oldum geröektenn

selam canlar bozoyu canlı tebrik etmek istedim :ecrin_bebek:
nasılsınız bacılar

sorunlar yasıyorumm onunla hersey düzelcek sandımm ama yok işte çok istediğim için olmuyoo o kadar geliyoki akşam eşime hasta oldum demk istemiyorum hiçç o üzülmemme için belli etmek istemiyo ama biliyorum ama üzülüyooo

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn arkadaaşlar o kadar morlaim bozulduki anlatama suanda ağlıyorum hıçkıra hıçkıara snaki stresim boşalıyorrrrrrrr

benimo saol canım

lovelybaby canım stres yapma biliyorum demesi kolay uygulaması zor ama yapma herşeyin başı stres
stres hormonlarınıda etkiliyor yapma böyle

X