kızlar dualarınız benimle olsun

Canım çoook üzüldüm gerçekten. Okudum şok oldum resmen. Hatırlarsan ilk ben sordum regl oldunmu diye içime doğmuştu hamile olacağın.Allah sağlık sıhhat versin sana inşallah yeniden sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.Fakat burada sende biraz ihmalkarlık ettiğini düşünüyorum.Hamile olduğunu öğrenir öğrenmez dr.gitseydin belki sana progestan vericekti ve bebeğin sana tutulacaktı.Herşey kısmet kısmetten öteye gidilmez biliyorum. Geçmiş olsun. En kısa zamanda tekrar HAMıLEYıM dediğini okuruz.

saol canım...benim değerim çok düşüktü...biz tam ultrasyonda belli olsun ozamn gideriz dedik

Canım çoook üzüldüm gerçekten. Okudum şok oldum resmen. Hatırlarsan ilk ben sordum regl oldunmu diye içime doğmuştu hamile olacağın.Allah sağlık sıhhat versin sana inşallah yeniden sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.Fakat burada sende biraz ihmalkarlık ettiğini düşünüyorum.Hamile olduğunu öğrenir öğrenmez dr.gitseydin belki sana progestan vericekti ve bebeğin sana tutulacaktı.Herşey kısmet kısmetten öteye gidilmez biliyorum. Geçmiş olsun. En kısa zamanda tekrar HAMİLEYİM dediğini okuruz.

kısmetden oteye yol yok

valla ayrın gıtcem bır sorun varmı yokmu duye bakcak doktor zaten benım planım pazartesı gunu test yapmak ve ogrendıkden sonra doktora gıtmekdı ama araya cumartesı pazart gırdı gıdemedım gıttıogımdede zaten negatıf cıktı bunun neresınde ıhmalkarlık olabılırkı bunun adı bence kımyasal gebelık

tabı doktor bakalım yarın en dıyecek

kaydirigubbakcemile2 mızmız sen nie üzerine alındınki anlamadım. Yanlış yere yazdın sanırım.

ihmal etmedim hep bi engel çıktı çünkü eşimde gelmek istiyordu hep işleri çıktı olacağı varmış oldu

cnm çok üzüldüm geçmiş olsun ayrıca ihmalle alakası yok bence dünyaya gelecek olan gelir her türlü olumsuzluğa rağmen bak en azından hamile kalabildin bunun için şükret ben inanıyorum en yakın zamanda hamileyim diye yazacağını.Unutma mevlam neyler neylerse güzel eyler...

evet vuslat cığım en azından hamile kalabiliyorum bunu öğrendim....

canım yaa cok üzüldüm...
umut olmuştun bze.. Allah sabır versin... en kısa zamanda hepimiz insallah anne olabiliriz...

hiç umutları kaybetmek yok bak biz de 1 yılı doldurduk hala gelmedi. ...
düşük yapan herkes hemen hamıle kaldı kendine cok dikkat et....
hep birlikte anne oluruz ınsalllah

inşllh tuğbacığım bu sefer hepimiz aynı anda hamile oluruz inşllh

canım geçmiş olsun yaa çok üzüldüm ayrıca ihmalle hiç alakası yok ben dr dr geziyorum hep şunu söylüyolar sağlıklıysa bebek bişi olmaz rahat ol eğer sağlıksızsa ve düşecekse yapacak hiç bişi yoktur ve düşer üzülme emi canım.peki şimdi düşükten sona korunmanız gerekcekmiymiş?

saol canım....devlet hastanesine gittim hiç ilgilenmiyorlar...yarın özele gidicem orda sorucam herşeyi

hadi bakalım hayırlısı olur inş. hepimiz için opuyorumnanaktan

kızlar bu topiği 2 ay önce açmıştım test yapmadan önce
saolun dua ettiniz hamileydimm ama sevincim 1 hafta sürmüştü düşük yapmıştım malesef
şimdi sizlerden yine dua istiyorum bugün regli günümdü eski döngüme göre karnım ağrıyor ama bi umut test yapıcam sabah inşllh güzel bi sonuç alırım

bozocum canım tüm topiğini baştan sona okudum bi çırpıda inşallah bu sefer Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder güzel haberlerini bekliyorum yarın sabah umarım sevinçten havalara uçarsın:):teytey:
benim de regl günüm 7 ocak ama kesıklarım ağrıyo aynı adet olucak gibiyim o yüzden umudum yok, sen de ne gibi belirtiler var canım, akıntın var mı benim hiç yok:1no2:

Bozo benimde bugün olmazsam günüm geçmiş olaacak ya sabırslıkala yarın ı bekliyorum inş hamileyizdir arkadaşalr banada dua edermisiniz buna ihtiyacımız var

X