kızlar dualarınız benimle olsun

ağla için boşalsınn
ama stres yapma üzülme 6 ay nedirki daha yokun çok başındasın

saol ilgin için ben iyi değilim çıkıyorum şşimdiş senini için hersey yolunda gider umarım senin için gece dua etmiştim gercekten biliyomusun bide seni germiyim kendimle sen bu anların tadını çıkarmaya bak kimbilir eşin ne kadar sevinmiştir

loveyybaby canım seni cok iyi anlıyorum bende aynen senin gibiyim ama biraz alıskanlık oldu heralde kasarlandım zemuszemus üzerinden uzak 3. yılım bebek halen yok olur insallah canım

bozo hamilelik nasıl gidiyo şannşlı hatun yılbaşı ikramiyesi sana cıktı
bizimde basımıza talih kuşu sıcar insallahbayanssulusmile

saol canım duaların için
beni germedin seni çok iyi anlıyorum kendine uğraş bul kafanı dağıt iyi gelir

ben çıktım dualrını esirgemeyin benden dualarnızı ne olur benim duasm hep sizlerle bu kadfar apğlamak yeter eşimi üzmeye hakkım yokkkkkkk

düşük sonrası hemen hamile kalınıyormuş canım darısı sana

insallah canım bana umut oldun allah büyük insallah bian önce hamile kalırım hayırlısıyla :Saruboceq:
kendine dikkat et bitanemm :lepi:zafer senindir

ilahi benimo çok komikksin güldürdün beni

:hulya: napim bacı idare etkaydirigubbakcemile3
sende üzme tatlı canını sitresi at üstünden doktora felan git degisiklik yap ben kpss kursuna yazıldım bişey aklımada girmiyo 4 ay olmus A yı B yaptınmı de hele :1ninca:mubarek beyin yokmu neykaydirigubbakcemile3

ben çıktım dualrını esirgemeyin benden dualarnızı ne olur benim duasm hep sizlerle bu kadfar apğlamak yeter eşimi üzmeye hakkım yokkkkkkk

allah sana ikiz cacuk versin insallahh da söyle kafanı şişirsinler aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnbayanssulusmile

bende kaçtım biraz derslere bakim bilmiyorumkismile
bol bebeşli haberler insallah

özlemcano canım biraz belirtilerim vardı demişsin ne gibi belirtledi canım bizimle paylaşır msın

cnm belirtilerimi sormussun bir kac gundur sadece goguslerimde kasinti vardi simdi gunum gecti ve goguslerim sismeye agirmaya basladi ve gogus uclarimdaki bezeler buyudu smdi kasiklarima agrilar giriyor bilmiyorum insallah kimyasal gebelik falan degildir yarin hersey belli olacak sizlere haber veririm

allah sana ikiz cacuk versin insallahh da söyle kafanı şişirsinler aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnbayanssulusmile

süpersin ya allah sanada 3. çüz versinnnn emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii benimo

X