kızlar dualarınız benimle olsun

aslında yok gibi bilmiyorum karnım hafif ağrıyor
sadece rahmimde sancı yok
sende
ama ben olucak gibi hissediyrm kendimi umudum yok fazla

Bende belkı gece olurum dıyorum ama b ı yandan da hıÇ olsun ıstemıyorum ya ayakalrım Çok ÜŞÜyo bıde akıntım koyu o kadar baŞka bıŞı yok kasık aĞrısı falan yok

Dıyolarya hamıleklekrde kasık aĞrısı olur bende o yok on un ıÇın zannetmeıyorum ama bı umut tabıkı

benimde göğüslerim şiş kasık ağrım yok akıntımda fazla yok çok karışığım

ya kızlar madem gününüz geçiyor hemen bi ateşlerinizi ölçsenize bakalım kaç düşmemişse adet olmıcaksınız demektir, heyecanlandım hadi nolur

öyle hayırlısı neyse o olsun
düşükten sonra korku var aslında bende

Senİ Üzmek İstemem İlk bebĞİnde nasıldın
hiç hatırlamıyorum
sadece ozaman da hep regli olucam sanıyordum
ya kızlar madem gününüz geçiyor hemen bi ateşlerinizi ölçsenize bakalım kaç düşmemişse adet olmıcaksınız demektir, heyecanlandım hadi nolur

derece yok canım ben de o yüzden ölçemiyorum ateşimi
ama vücudum hep sıcak

valla ateşi ölçmem imkansız ama ben üşüyorum baya ateşim yok yani analaıyacağın tam tersi ayaklarım donuyo çorap ve patik var

valla ateşi ölçmem imkansız ama ben üşüyorum baya ateşim yok yani analaıyacağın tam tersi ayaklarım donuyo çorap ve patik var

canım bence ateşin yüksekse üşürsün zaten o yüzden ateşlenince sıtmalanırız zaten
neyse hakkınızda hatırlısı kızlar yarın güzel haberler verirsiniz inşallahkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…