kızlar dualarınız benimle olsun

mız mız inşllh sende hamilesindir benim bugün 3.günüm hiç belirti arama 7 ay bütün psikolojik belirtileri yaşadım bu ay hiç kendimi dinlemedim fazla hatta hep regli olucam dedim

cnm bende ole dıom adet olcam gercekdende ıcımde ole bır duygu var nedense

bozocum benım ıcıns en dua et ne olur hamılelerın duası kabul olurmus lutfen bu ay bırseyler olsun ne olur ne adet belırtım var ne de hamıslık

herkes duamda mız mız aynen ben de öyleydim ne adet belirtisi ne de hamilelik belirtisi vardı....sadece arada hafif karnım ağrıyordu...inşllh sende hamilesindir...

hayırlı olsun tatlım...
ne güzel bir haber bu.. tebrik ederim... sonucunu dktor değerlendirdi mi değer iyimiymiş bitanem

ınsallah ınsallahhhhhhh cok ıstıom hayırlısı artık cok saol cnm sanada hayırlı hamıslıklerrrrrrrrrr

burda benim için dua eden herkese çok teşekkür ederim darısı bütün bekliyenlerin başına

canım çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin dün senin silikmi çıkmıştı idrarda

öğlen bu topiğe geldiğimde gördüm merak içinde bekliyordum işim çıktığı için anca uğraya bildim am ilk topiği açtığımda kalbim güm güm atıyordu sanki benmişim hamile gibi inan çok sevindim benim içinde dua et bu benim dördüncü hamileliğim olacak am üçünüde kaybettim düşük yaptım allahım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin kendine çok dikkat et ...:emir_bebek:

çok teşekkür ederim inşllh sende bende bütün hamileler sağlıkla kucağına alır

canım tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almak nasip eder inşallah.
inşallah bende bu ay hamile kalırım geçen ay çok ümitlendim adet olunca çok üzüldüm.
senin gibi bende sevinirim inşallah :1hug:a.s.

bozocum 'hamileyim' haberini okuyunca yüzümde kocaman bi tebessüm oluştu :hooray:ne kadar çok istediğini biliyorum çünkü, Allah tamamına erdirsin.

bozo tebrık ederım.kac aydır ıstıyordun?problemın var mıydı?yazda bızede umut olsun.

X