Kızlar dualarımız için 313 ayetel kürsi okuyalımmı. Birlikten kuvvet doğar.

kızlarya annemın dirseğinde kas yırtılması vardı. şimdide omuz yırtılması oluştu. omzundakı sinirlerı yaktılar. dirseğine prp denen bişi yaptılar.
ama koltukaltıyla kolu bitişti. 8 ayda..çok ağrısı var. ama bide hem kalp hem oynak tansiyon hastası. kolunu aççaklarmış şimdi. ameliyat günü vericekler.
ben çalışıyom. izin alıp gidicem. annem dualarınızda unutmayın.

hemen başlayalımmı.
canım hemen başlarız o sorun değilde tam olarak sayıyı ayarlayamıyoruz ya bu şekilde kişilerden haber alamayınca. şöyle yapalım mı şimdi aklıma geldi :)
herkes 50 tane okusun. okuyan okumayan toplamda 2 gün bekleriz. sayıyı toparlar duasını ederiz. arta kalanınıda bi sonraki kişiye aktarırız???

olur canım...

tamam o zaman kızlar 50 adet okuyan bugün içinde en geçte yarın öğlene kadar okuyup burdan yazabilir mi?
hepinizden cevap bekliyorum.

kızlar paylaştırdım ...(28/11/2014) yarın öğlene kadar bitermeye çalışalım. ben yarın öğle namazından sonra isim isim dileklerinizi söyleyeyim. duasını yapayım.
GSX İÇİN OKUYOZ

B berirem 50ADET:benım nıyetım allahım sağlıklı hayırşı evlatlar nasıp etsın bana ve isteyen herkes.amınnnn

@Ceylinimdeceylinim 50ADET:Hayirli bir iş hayirli bir rizik istiyorum bende :)

@gsx 13ADET: Benim sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin.

@pamukelf 50ADET: benim sağsalim bebeğimi kucağıma almak, sağlıklı hayırlı iyi kalpli bir evlat olmasını nasip etmek... ve hepimizin güzel dileklerini Allahımın kabul etmesi benim dileklerim bukadar:)

@Saksi_Degilim_Ben 50ADET:bende hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek için dua istiyorum.

@segazel 50ADET:Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip etsin . Amin.
D dayanamicam konuscam 50ADET:

Son düzenleme:
iyi de gsx bana anne adınla kendi adını söylersen özelden daha iyi olmazmı böyle nicklerle niyet etmek pek içime sinmedi. (çok şey mi istedim ne)

ayşeden olma fakmanını şu duasını falan diye niyetlenirdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…