Kızlar dualarımız için 313 ayetel kürsi okuyalımmı. Birlikten kuvvet doğar.

Ben duasini yaptim kizlar Tüm okuyanlardan Allah razi olsun.
Sirada ki arkadaşa baslayalim mi ?

Bu arada kizlar 4444 salat-i tefriciye çekmeye baslayacagiz inşallahkkatılmak isteyen olursa konuya yazsin lütfen.
:)

selam kızlar rabbim kabul etsin. herkesin dkuduğunu rabbim yüce katında eksiksiz tastamam kabul etsin.

el açtık kapına geldik sen bizleri boş çevirme ya Rabbim.Âmin.
bizim gönlümüzden geçenleri sen hakkımızda hayırlı olarak kabul buyur ya rabbim.Âmin.
ya rabbim ayetel kürsi okuyup, duamıza iştirak edenleri sen gönlünde ne muratları kabul buyur, ne sıkıntıları varsa gider, sen evlerine huzur ve bereket ver.Âmin.

salatan tüncina ile devam edelim duamıza....

[Allah ve melekleri, Peygambere çok salâvat getirirler (yani, Allah ona rahmet eder, melekler de duâ edip onun şânını yüceltirler). Ey îman edenler, siz de ona salavât getirin (yani dua edin) ve tam bir teslimiyetle selâm verin. (Ahzâb Sûresi, 33:56)]

Ey Allah'ım, Emrini yerine getiriyoruz! Efendimiz Muhammed'e ve nesline öyle bir salât ve rahmet eyle ki; onunla bizi nereden geleceği belli olmayan korkulardan ve bütün âfetlerden kurtar. amin.
Onunla bütün ihtiyaçlarımızı gider. amin
Bizi her türlü kötülüklerden ve günahlardan temizle.amin.
Onunla bizi katındaki en yüce derecelere yükselt ve bizi bu dünyada ve öldükten sonra bütün hayırların en son gayelerine ulaştır. amin.

ey dualara cevap veren Allah'ım!
Ezelden ebede her türlü hamd ve övgü, şükür ve minnet, âlemlerin Rabbi olan Allah'a mahsustur.

bende listeyi bekliyorum.....

Yeni bir topik AC canim direk ekle beni okuyalim.

madem herkes burda devam edelim o zaman bu konuya :)

@elanur84 aramızda yok sanırım gsx den devam edelim miiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…