Kızlar dualarımız için 313 ayetel kürsi okuyalımmı. Birlikten kuvvet doğar.

sevgili arkadaşlar ALLAH ımız dualarınızı hayır etsin kabul etisn :))

benim de sizlerden bir ricam olacak..
bir hatim listesi oluşturuyorum...
aylık düzenli şekilde hatim yapılacak evelallah ın izni ile...
katılmak isteyen güvenilir arkadaşlara ihtiyacım var..şu an 16 kişiyiz elhamdülillah..bikaç kişi kk dan diğerleri arkadaşlarım veya arkadaşlarımın arkadaşları :))
hep birlikte bir güzelliğe vesile olalım lütfen paylaşın .
dünyevi zamanları uhreviye transfer edelim :))

arkadaşlar ben 1 hafta yokum bu günde ıtıbaren her gün 50 tane okur hepınıze dua ederım ..allaha emanet olun....(cuma gününe kadar her gün okurum bir hafta boyunca)

ben okurum ama 15 gün yokum arada girip bakarım yada girdiğimde özel mesaj atarım.

kızlar paylaştırdım ...(28/11/2014) yarın öğlene kadar bitermeye çalışalım. ben yarın öğle namazından sonra isim isim dileklerinizi söyleyeyim. duasını yapayım.
GSX İÇİN OKUYOZ

@berirem 50ADET:benım nıyetım allahım sağlıklı hayırşı evlatlar nasıp etsın bana ve isteyen herkes.amınnnn okudu

@Ceylinimdeceylinim 50ADET:Hayirli bir iş hayirli bir rizik istiyorum bende :)

@gsx 13ADET: Benim sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin. okudu

@pamukelf 50ADET: benim sağsalim bebeğimi kucağıma almak, sağlıklı hayırlı iyi kalpli bir evlat olmasını nasip etmek... ve hepimizin güzel dileklerini Allahımın kabul etmesi benim dileklerim bukadar:)

@Saksi_Degilim_Ben 50ADET:bende hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek için dua istiyorum. okudu

@segazel 50ADET:Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip etsin . Amin.
@ladygardi 50ADET: benim dileğim günahlarımın affolması... yeni işyerimde yolumun hayırlarla açık olması...okudu

arkadaşlar ben 1 hafta yokum bu günde ıtıbaren her gün 50 tane okur hepınıze dua ederım ..allaha emanet olun....(cuma gününe kadar her gün okurum bir hafta boyunca)

B berirem kardeşlerimiz için 50 tane okursun.

@pamukelf 50ADET: benim sağsalim bebeğimi kucağıma almak, sağlıklı hayırlı iyi kalpli bir evlat olmasını nasip etmek... ve hepimizin güzel dileklerini Allahımın kabul etmesi benim dileklerim bukadar:)

@Saksi_Degilim_Ben 50ADET:bende hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek için dua istiyorum.

@segazel 50ADET:Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip etsin . Amin.
@ladygardi 50ADET: benim dileğim günahlarımın affolması... yeni işyerimde yolumun hayırlarla açık olması...

kızlar paylaştırdım ...(28/11/2014) yarın öğlene kadar bitermeye çalışalım. ben yarın öğle namazından sonra isim isim dileklerinizi söyleyeyim. duasını yapayım.
GSX İÇİN OKUYOZ

@berirem 50ADET:benım nıyetım allahım sağlıklı hayırşı evlatlar nasıp etsın bana ve isteyen herkes.amınnnn okudu

@Ceylinimdeceylinim 50ADET:Hayirli bir iş hayirli bir rizik istiyorum bende :)OKUFDU

@gsx 13ADET: Benim sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin. okudu

@Saksi_Degilim_Ben 50ADET:bende hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek için dua istiyorum. okudu

@segazel 50ADET:Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip etsin . Amin. OKUDU.
@ladygardi 50ADET: benim dileğim günahlarımın affolması... yeni işyerimde yolumun hayırlarla açık olması...okudu

@pamukelf kaldı... hemen okursa oda bildirim yaparsa duasını toplarız.

@pamukelfin bildirimi yok dimi kızlar. ben atlamış olabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…