kızlar dr gitmek için geçmi kaldım??

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
slm kızlar dr kontolü altında hamile kalmak istiyom bu ay ve yarın reglm bitiyo gidersem geçmi kalmış olurum? dr kontrolü altında hamile kalanınız varmı?eğer hamile kaldıysanız ne gibi tedavi gördünüz lütfen yazııııııın....

canim ne demek istedin biraz acarmisin? nasil oluyor yani dr kontrolü altinda??

Merhaba arkadaşım,doktora adetten önce gitmelisin,çünkü adet zamanında tahlil istiyorlar,eğer bir sorun yok ve belli bir zaman geçmişse adetinin üçüncü yada beşinci günü yumurta geliştirici ilaçlar veriyorlar,yumurta gelişimini takip ediyorlar.Bunlar için geç olabilir adetten önce gitmeni tavsiye ederim.Ama sonuçta tercih senin tabiki,Allah gönlüne göre versin,herkesede nasip etsin inşallah.Hoşçakal,,,

canim ne demek istedin biraz acarmisin? nasil oluyor yani dr kontrolü altinda??

canım yani dr gitmek istemem şu en azından yumurtlama günümü öğrenirim ve bir muayene olmak istiyorum bir sorunum varmı die.ama bazı arkadaşlar adetten önce gidilir deniyo bskslım nasip...

eger adetin biter bitmez gidersen de olur bence. önemli olan hani olurda gebe kalmissan rahimi acip bi tehlike olusmasini engellemek. ama gebe kalmaya firsat olusmadan gidersen sorun olmaz diye düsünüyorum. ben gitmistim bisey olmamisti.

eger adetin biter bitmez gidersen de olur bence. önemli olan hani olurda gebe kalmissan rahimi acip bi tehlike olusmasini engellemek. ama gebe kalmaya firsat olusmadan gidersen sorun olmaz diye düsünüyorum. ben gitmistim bisey olmamisti.

inşallh bebişlerimizi çabucak alırız kucaklarımıza.soramadım canım senin problemin varmıydı bu konuda anladığım kadarıyla çocukta istiyosun?

En güzeli doktora adetin 2. günü yada 3. günü gideceksin çünkü adetliyken yapılan muaynede herşeyi daha net görüyorlar mesela en basiti antral folikül sayılıyor adetliyken sonra adetin 3. günü yapılan hormon testlerini kaçırmamış olursun.

inşallh bebişlerimizi çabucak alırız kucaklarımıza.soramadım canım senin problemin varmıydı bu konuda anladığım kadarıyla çocukta istiyosun?

amin canim insallah. bende istiyorum yaklasik 2 yildir. ama olmuyor. tedavi oluyorum bakalim sonucu bekliyoruz. ilk zaman korunmak cok kötü biseymis. keske hic korunmasaydik diyorum simdi... 1 yil kadar korunduk okulum vardi olmasin dedik. sonrada okul bitti, bu kez esim istemedi. simdide ikimizde pismaniz tabii ki.

yeni evlenecek arkadaslar hamis olmayi düsünüyorsaniz fazla korunmayin en fazla 2-3 ay. sonra kötü oluyor böyle ugrasiyoruz iste:kızgın:

ewt meyracım gerçektende öyle yaaa korunmayı ben tavsiye etmiyorum korunmakta ısrarda edn olursa bence erkek korunsun.sen galiba ilaç felan kullandın diilmi eğer ilaç kullandıysan 1 yıl etkisi var bıraktıktan sonra dahi olsa. ama canım bildiğm kadarıyla eşin anlayışlı ve senden sabırlı bir insan sende sabret olcak inşallh....yerimseniben

slm kızlar dr kontolü altında hamile kalmak istiyom bu ay ve yarın reglm bitiyo gidersem geçmi kalmış olurum? dr kontrolü altında hamile kalanınız varmı?eğer hamile kaldıysanız ne gibi tedavi gördünüz lütfen yazııııııın....

merhaba yanıma yoldaş buldum seni vallaha sende bendensin bende bebek istiyorum ilk olacak ve sudan çıkmış balık gibiyim ne yapacağımı bilmiyorum.benimde dr gitmem lazım reglimin 3 günü bugün.bana da reglin bitince git dediler öncemi gitmek gerekiyordu.bu ay ilk denememiz olcak yumurtlama günümü ve testleri falan öğrencem hayırlısı olur inşallah.bilinçli anne olmak çok güzel bir şey demi seni de şimdiden tebrik edrim inşallah herşey pozitif olur.ben haftaya gitcem artık dr.senide bilgilendirim ne testler yapcak baklım

merhaba yanıma yoldaş buldum seni vallaha sende bendensin bende bebek istiyorum ilk olacak ve sudan çıkmış balık gibiyim ne yapacağımı bilmiyorum.benimde dr gitmem lazım reglimin 3 günü bugün.bana da reglin bitince git dediler öncemi gitmek gerekiyordu.bu ay ilk denememiz olcak yumurtlama günümü ve testleri falan öğrencem hayırlısı olur inşallah.bilinçli anne olmak çok güzel bir şey demi seni de şimdiden tebrik edrim inşallah herşey pozitif olur.ben haftaya gitcem artık dr.senide bilgilendirim ne testler yapcak baklım

benimde bugün reglimin 3. günü canım.ilk denemede olmadı igne vurulmuştum.şimdi yine regl oldum.yarın gitmeyi istiyorum bi baksın bakalım nevar neyok.inş hamile kalırsın hemen.öptüm:1hug:

ewt meyracım gerçektende öyle yaaa korunmayı ben tavsiye etmiyorum korunmakta ısrarda edn olursa bence erkek korunsun.sen galiba ilaç felan kullandın diilmi eğer ilaç kullandıysan 1 yıl etkisi var bıraktıktan sonra dahi olsa. ama canım bildiğm kadarıyla eşin anlayışlı ve senden sabırlı bir insan sende sabret olcak inşallh....yerimseniben

yok canim ben ilac kullanmadim ama olmuyor iste, yani sanirim büyük konustum biraz. simdi olmasin nasil olsa istedigimiz zaman olur dedik. simdide olmuo:KK43:(

esim cok anlayisli sagolsun. istio ama öyle israrci degil. bana sen lazimsin dio Şeniz
insallah bi gün olacak, umudumu kesmedim

şengülçin'cim öncelikle yazın için teşkr edrm sana.Allah ne verirse hakkımızda hayırlısı diyelim ben 2 bebeğimi karnımdayken kalbi durdu kaybettim yani canım benim için ilk deil ama şununda farkına vardım ne olursa olsun dr gözetimi altında olmak kadar güvenli bir hamilelik olamaz ve çok şükür bu ay reglm biterbitmez gittim ve bana 1 hafta içinde yumurtlarsın dedi inşllh bu ay testimde pozitif görürüm ve senin içinde aynı dilekler içindeyim.sağlıkla kal inşallh cici mici bir anne oluruz hepimiz.a.s.a.s.

yok canim ben ilac kullanmadim ama olmuyor iste, yani sanirim büyük konustum biraz. simdi olmasin nasil olsa istedigimiz zaman olur dedik. simdide olmuo:KK43:(

esim cok anlayisli sagolsun. istio ama öyle israrci degil. bana sen lazimsin dio Şeniz
insallah bi gün olacak, umudumu kesmedim

canım benim sen elinden geldiğince tedavini ol hiç önemsememiş gibi davranma ewt saolsun benim eşimde aynı seninki gibi ama biyerdede olması daha iyi inan o kadar dua ediyorumki bu ay çift çizgiyi görmek için:Saruboceq: inşallh dualarım ve dualarımız kabul olur.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X