kızlar dönüm noktasındayım lütfen okuyun

sebeyza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
1.316
0
kızlar 17 mayısta 15 haftalık bebeğim karnımda öldüğü için düşük yaşadım ve kürtajda yapıldı 3.5 ay oldu ve ben dönüm noktasındayım korunmayı bırakayımmı bırakmayayımmı ya bu ay ya seneye kalıcak napıym aynı sey basıma gelirmi sizce benim gibiler varmı nolur cevap yazın düşünceleriniz benim icin cok önemli

düşük tehlikesi hep var ve herkes için var. ister şimdi ya da sonra farketmez... ama bunu aklına getirerek moralini bozma boş yere!

sen kendini iyi hissediyorsan neden olmasın?

anlaşıldı kimse yok hani yanımda olup destek olucaktınız aşk olsun koca sitede kimsemi yok yani

Arkadaşın dediği gibi senin yaşadığın herkesin başına gelebilecek birşey. 8 10 kez düşük yaşayan ama ısrarla umudunu yitirmeyen insanlar var.
Dilerim bir daha yaşamazsın.

canım öncelikle geçmiş olsun çok üzüldüm Allah bidaha yaşatmasın bu da sonuçta Rabbimin takdiri değil mi?Allah bidaha aynı acı ile karşılaştırmasın mayıs ayında kürtaj olmuşsun şu an eylül ayındayız baya bi zaman geçmiş bence korunma devam et çalışmalarına bi bakmışsın tekrar hamile kalmışsın çok şükür hamile kalabiliyosun bi de böyle düşün ya hiç kalamasaydın herşeyde vardır bi hayır sıkma canını aynı şey başıma glirmi demişsin bunu Allahtan başka kimse bilemez canım çoğu arkadaşımızın düşük yaşadıktan sonra sağlıklı bi hamilelik geçirdiğini duyuyoruz inşallah sende sağlıklı bi gebelik geçirirsin bu sefer.Allah yardımcın olsun kardeşim

15 haftalık bebek baya büyük bir bebekmiş, ben doktoruna sor derim, kii ben öyle yaptım da tekrar hamile kaldım, bence rahmini biraz daha dinlenmeye al, 5-6. aydan sonra düşün bebeği, aksi halde gebeliğin zor geçebilir, sürekli stres altında olursun ağrı yaşarsan, acaba bişey mi olacak korkusu yaşarsın sürekli, bence kendini psikolojik olarak ta hazır hissettiğn an, doktoruna da danışarak, bebeği düşün derim ben.. Allah yardımcın olsun..

once doktorunla konus derim ben.birkere dusunce herzaman dusecek korkusu beynine kaziniyor insanin allah yardimcin olsun benimde dustu hemde kackez?simdi tekrar deniyorum hayirlisi bakalim sormak istedigin birsey olursa ozelime yazarsin canim cok gecmis olsun.

kızlar sağolun tesekkür ederim 6 yasında bi kızım var benim seneye okula baslıycak oyüzden ya bu ay yada seneye hamiş olmalıyım dedim e yasımda 30 korkuyorum işte
ama ecele faydası yok elbette benim gibi gec düşük yasayan varmı kızlar siz ne kadar korundunuz

canım sanada geçmiş olsun sendemi gec düşük yasadın kac haftalıktı sebep bulundumu
doktorum bana süre vermedi ne zaman istersen dedi ama kızım okula baslamadan halletmek istiyorum ama korkuyorum işte

canım sendemi bebek istiyosun rabbim hepimize hayırlısını verir inşallah dua edelim birbirimize

öncelikle geçmiş olsun arkadaşım ama rabbim ne yazdıysa onu yaşıyorus bebeklerimizi kucağımıza almadan oh diyemiyorus ne bebekler var 30. haftalarında ölüyolar arne karnında eğer siz kendinizi hazır hissediyosanız yapın arkadaşım psikolojik durumunuz çok önemli ama ya bu ay olur ya 1 sene sonra 30 yaşındayım gibi etkenler sizi strese sokar ve stres hamilelik için çok kötü bir etkendirr..
siz rahat olun ikinci bebişe hazır olunca hamile kalın dua edin rabbime boş verin ne zaman gelirse mutlaka bi hayır vardır bundaa.s.

Geçmişolsun canim.. Bence mayisdan bu yana baya bir zaman geçmiş..ha zaten korunmasanda hemen gelmiyorkji bu yaramzalar..ebnce daha beklemene gerek yokderim.. Hakkinda hayilrisi.. Inştez zamanda bu kez sağlikli bir gebelik geçrip bebeğini kucağina alirisin canimm. Amin..

canım öncelikle geçmiş olsun benim bebegimde karnımda öldü ve düşük yaptım sonra kürtaj benim bebegim yaklaşık 15 haftalıktı bende çok psikolojik sorun yaşadım ama çocuk isteyişim sona ermemişti yaklaşık 3 ay sonra kızıma hamile kaldım ve saglıkla kızımı dünyaya getirdim inşallah sende yakında bebegini alırsın kucagına annelik inanki çok güzel bir duygu allah herkese nasip etsin ve evlat acısı yaşatmasın

sağol canım valla cesaret geldi deniycem bu at rabbim hayırlısını versin aslında benim en büyük sorunum kararımın gün icerisinde değişikliğe uğraması sabah baska oluyor öğlen baska akşam bambaşka hep değişken oluyo nedense kaybettiğim bebeğimede bi cesaret hamiş kalmıştım zaten rabbim su mubarek günde hepimize hayırlısını verir insallah

bu arada zavallı kocamla bu konuyu tartısamıyorum bile benden cok etkilendi desem yeri yani o herseyi bana bıraktı sagolsun allah ondanda razı olsun sürekli seyahatte bu zor günleri kendi kendime kızımla teselli olarak atlatmaya calışıyorum allahım su mubarek günlerin hürmetine hiç kimseye yasatmasın bu acıyı içinde bizlerede

allah askına cevap ver canım sen arastırma yaptınmı sebep bulundumu sanada geçmiş olsun

ask olsun catlıycam artık benim bebeğimde 15 haftalık ldü ondan heyecanlandım ellerim titriyo simdi

canım ben 3 dusuk yasadıım ama yımıyacam alanda mevlam verende dua etmekten baska caremız yok dunya ımtıhan dunyası mevlam bıdaha yasatmasın ıns sahlıcakla kucagımıza alcaz bebıslerımızı hadi şimdi kımtutar bızııııııııııııııı

sanada gecmiş olsun cnm rabbim inşallah su mübarek günün hürmetine bi daha aynı acıyı yasatmasın saglıklı bebişler versin bize bencede kimse tutamaz bizi .kız hemenmi gittin ne cabuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…