KIZLAR DOKTORDAN GELDİM 3 YILDIR EVLİYİM ÇOCUĞUM OLMUYOR DOKTOR EŞİMDE DE BENDE DE SORUN YOK DEDİ İNFERTİLİTE DEDİ SORUN YOKSA NEDEN OLMAZ

Anneolmak12567

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2022
221
-18
27
Kızlar doktordan geldim çocuğum olmuyor 3 yıldır eşim sprem testi verdi bnde kan verdim rahim filmine girdim çok iyi çıktı bir sorun gözükmedi yaşım 25 daha önce boş gebelik yaşadım kürtaj oldum şimdi 2 yıldır istiyoruz olmuyor sebepsiz yere olmuyor yani böyle olup hamile kalan varmı lütfen geri dönüş yapın çok üzülüyorum depresyona girdim artık

Tamamen psikolojik arkadaşım. Hiçbir sorun yoksa kendine dert ettiğin için olmuyor… şahsen benim öyle

Psikolojik sebepsiz infertilite diye bir gerçek var. Annemlerin 7 sene olmamış bu sebepten, beni tüp bebek yapmışlar. Bir o kadar süre sonra da doğal yollarla kardeşim oldu

Yapıyorum bu ay yaptım bakalım adetime 8 gün var inşallah tutmuştur
Bu ay ben de ilk kez test yaptım 9’u yumurtlama günüydü hadi bakalım güzel haberler alalım stres yapmayın bu sefer adet gecikiyor stresten rahat olun bu ay olmazsa bir gün olacak :)
YouTube dan evrim balıkcı’nın hamile kalmak isteyenler meditasyonunu yapın çoğu kişi hamile kalmış

İnşallah olur canım Rabbim nasip etsin isteyen herkese

Canım bende aynı durumdaydım ne yollar yöntemler herkes bişi söyler her doktor birsey söyler biri der onu ye bunu iç ilaçlar o bu bide bende rezerv azlığı var sadece bir doktor kafaya takmazsan senin çocuğun olur dedi kafaya taktığından olmuyor ben bi saldım ipin ucunu olmuyor diye günde beş Türk kahvesi sigara çalıştığım işte stresli falan o ay bi baktım ki hamileymişim nasip zamanı günü geldiğinde oluyor sen çok isteyince değil de Rabbim ne zaman nasip ederse ben bunu anladım dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…