kızlar dertleşmeye ihtiyacım var :(

Ben de çok yaşadım bu durumları canım.. daha doğrusu konular farklıydı tavır aynıydı.. yaptığına yapmadım dediğine demedim derlerdi. Çıldırırdım saçlarımı yolardım sinirden.. çünkü ne kadar yırtınırsan yırtın karşında çirkeflikle seni bastırcak birileri var.. ilgi gösterdim olmadı sevdim olmadı.. geçen yaz kv min öyle bi açığını gösterdi ki bana Rabbim karşısına dikilip ayağını denk al benden uzak dur çok fena elimdesin bana bulaşma.. bu yaşından sonra rezil bi hayat yaşamak istemiyosan tabi dedim.. o da dizginledi kendini arada sapıtıyo ama şöyle bi gözüne bakıyorum hemen kedi gibi canım kızımlar falan filan.. bigün ayrılıp gitsem bile asla söylüycek karakterde bi insan değilim kimseye ama sadece yuvam yıkılmasın diye tehditvari konuşmuştum o zaman yoksa bana ne ne hali varsa görsün.. ama herkes böyle şanslı olmayabilir.. bilirim bu çirkefleri Rabbim tüm kızlarımızı hayırlı merhametli Allah korkusu olanlarla karşılaştırsın inşallah.. sen neye karar verdin şu an? Ailen ne diyor bu duruma?
ailem bana bıraktı kararı

Evde kamera koymayı düşündünüz mü? Elinizde en azından kanıt olur. Elinize filan gosterdiğinizde elinizde o videoların bir kopyası olsun. Eğer eşiniz daha ileri gitmeye kalkarsa polise gitmekten bahsedin. Gerçi boğazınıza sarıldığı zaman gitseniz bile hemen işlem görür eşiniz içeri bile alınır. Psikolojik sorunları var gibi eşinizin. Bunu da göz önünde bulundurun derim. Hiçbiri sizin hayatınızdan ve sağlığınızdan önemli değil. (kamera dedim mümkünse ses kayıtlı yapın.)
evde değilim ki bitanem artık

Canım önce Rabbim yardımcın olsun inşallah. evi ayırana kadar bende aynıydım 3 senemiz bitince anladı kimin ne olduğunu. Bende kendime uygun konu ararken buldum bu başlığı. Kayınvalide pederler beraber oturma yüzünden cinsel hayatımız pert. Eşim benden memnun değil tabi bende ondan uygun Bi konu bulursam detaylı yazıcam. Benimde akıla fikire ihtiyacım var. Ama sana şunu söyleyim düzelme ihtimali yoksa Cidden çekilmez bir ömür.
bebeğim evimiz ayrı ama müdahale aynı devam ediyo. neymiş 3 bina varmış aramızda olmazmış aynı binada olacakmışım zaten böyle onlara göre uzakken bile kaynanam günde 3 kere geliyo vallahi

Valla bu kaynanayla evlilik yurumez cnm en iyisini yapmissin sakin donme eger ozur dilese bile sans bile verme derim omur torpusu gibi yer bitirir bu kadin seni esinde onu dinliyo tabi 6 ay da bunlar belli olmus cicim aylarin bile olmamis iyi ilk gecenize karismamis beklerim valla bole kaynanadan
Hic arkana bakma
kaynanam istediği kadar uğraşsada eşim durdurmayı bilse arada durmayı bilse bişey olmayacaktıydı da işte

Canm eşinin karşısında pasif durma yoksa seni daha çok ezer her zaman mantıklı açıklamaların olsun ve herşeyi en ince detayına kadar anlat
anlatsamda dinlemiyor ailemi karıştırma diye bağırıyor yada eline telefonu alıyor onlar bidaha bu eve girmeyecek diye bağırıyor dinlemiyor kuzum

ayy bu neya böyle bunlar çekilir mi kafayı yemişler herhalde.ne sanıyorlar kendilerini sen niye o k.valde müsfetvesinin hastanelerde peşinden koşuyorsun hala gebersin dicem töbe yarabbim kötüye ne olurki.yüz vermeyin asla ve çekmeyinde allah aşkına boşanın gitsinya alsın oğullarını başına çalsınlar saygısız şeyler.çok sinirlendim kusura bakmayın.
ne kusuru olur mu öyle şey bitanem haklısın sonuna kadar haklısın

doymaz bunlar ya birbirerine... :) en güzeli bekle bakalım ne yapacaklar... vardır ya böyle insanlar sana kız mı yok yenisini alırım diyen kaynananlar ve anasını dinleyen kuş beyinli oğullar.. sanıyorlar ki boşanınca butun kızlar üstlerine atlayacak... peki siz nişanlıyken de böyle miydi yani bu kadar anneci miydi ? eşini uzaklastırman lazım ama zor bayaa etrafını cevırmısler.. amannn böyle adamla da ömür mü geçer sen gel karının koynuna gir sonra annem annem de saçmalık :KK53::KK53::KK53:
nişanlıyken hiç böyle değildi yada ben dikkat etmedim anlayamdım belki de bilmiyorum ki

doymaz bunlar ya birbirerine... :) en güzeli bekle bakalım ne yapacaklar... vardır ya böyle insanlar sana kız mı yok yenisini alırım diyen kaynananlar ve anasını dinleyen kuş beyinli oğullar.. sanıyorlar ki boşanınca butun kızlar üstlerine atlayacak... peki siz nişanlıyken de böyle miydi yani bu kadar anneci miydi ? eşini uzaklastırman lazım ama zor bayaa etrafını cevırmısler.. amannn böyle adamla da ömür mü geçer sen gel karının koynuna gir sonra annem annem de saçmalık :KK53::KK53::KK53:
yada köprüyü gecene kadar misalı yaptırdılar

yok canım ailemin yanındaym annemlrde adam kendin geleceksin diyo bu eve yüzsüz
Ailenin yanında olmana çok ama çok sevindim. Yanlış anlama sakın. Ama dikkat et sana zarar vermeye kalkmasınlar. Baksana kendin geleceksin demiş. Polise filan git.

ah canım boşayacam da naletler öyle pislik arsız yalancılar ki diym ki yarın mahkemeye gitsek valla hakimide kandırır bunlar bide bana üstüne nafaka ödettirirler. bıktım usandım ben bişey söylüyorum cümlem bitmeden on tane konuya giriyor ne dediğimi naptığımı da unutturuyor karaktersiz
Işte bunu sakın düşünme
Hakimler insan sarrafı olmuş artık. Sen başına gelenleri olanları tek tek anlat sonra o anlatsın. Kimin ne mal olduğunu anlıyorlar

X