Kızlar dalgınlıkla en fazla ne yaptınız?

Alisyas

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
327
481
28
Kızlar selam. Her ne kadar b12 seviyem yüksek olsa da dalgın bir insanım ben bu da unutkanlığa sebep oluyor bunu aşamıyorum aşmak için fikirlerinize açığım. Geçen gün kardeşim öğle arası okuldan eve gelecek diye makarna yaptım geldi yedi gitti. Akşama doğru evi talan ettim makarna tenceresi yok bulamıyorum. Sonra nereden çıktı dersiniz. Dalgınlıkla temiz diye ağzında kapakla dolaba kaldırmışım. İnanın asla hatırlamıyorum ya. Bu nasıl olabilir aklım almıyor:KK42: size de oluyor mu bu yoksa ben de bi sorun mu var 🤦🏻‍♀️

Kızlar selam. Her ne kadar b12 seviyem yüksek olsa da dalgın bir insanım ben bu da unutkanlığa sebep oluyor bunu aşamıyorum aşmak için fikirlerinize açığım. Geçen gün kardeşim öğle arası okuldan eve gelecek diye makarna yaptım geldi yedi gitti. Akşama doğru evi talan ettim makarna tenceresi yok bulamıyorum. Sonra nereden çıktı dersiniz. Dalgınlıkla temiz diye ağzında kapakla dolaba kaldırmışım. İnanın asla hatırlamıyorum ya. Bu nasıl olabilir aklım almıyor:KK42: size de oluyor mu bu yoksa ben de bi sorun mu var 🤦🏻‍♀️
Dalgınlıkla poşetle ayaklabıları buzdolabına koymuşluğum var.
Anahtarı kapıda unutmuşluğum.
Kahvaltı için çayı alıp altını kapatmamışlığım var.
Olabiliyor yani.

insanin kafasi mesgülse olabiliyor böyle seyler , vitamin eksikligi olmadigindan da eminseniz cok kafaya takmayin , benim en zirvede olan dalginligim alyansimi restoran lavabosunda unutmam , üstelik degisik yerlerde bunu 4 kere tekrarladim ve aldigimiz karar sonucu artik alyans takmamam konusunda hemfikir olduk :eğlence:

Dalgınlıkla poşetle ayaklabıları buzdolabına koymuşluğum var.
Anahtarı kapıda unutmuşluğum.
Kahvaltı için çayı alıp altını kapatmamışlığım var.
Olabiliyor yani.
Ay evdekilere tencere yok kayıp diye anlatıp bi anda dolapta çıkınca kendimi çok kötü hissettim😂 insanlık hali diyebiliriz o zaman teşekkür ederim

insanin kafasi mesgülse olabiliyor böyle seyler , vitamin eksikligi olmadigindan da eminseniz cok kafaya takmayin , benim en zirvede olan dalginligim alyansimi restoran lavabosunda unutmam , üstelik degisik yerlerde bunu 4 kere tekrarladim ve aldigimiz karar sonucu artik alyans takmamam konusunda hemfikir olduk :eğlence:
Bulabildiniz mi peki?

Geçen ay baktırdım daha çok iyi dedi doktor benim sorunum bence dalgın bir insan olmamdan kaynaklı eski patronum da bi kere sen unutmuyorsun dalgınsın demişti doğru diyormuş adam 😂 kafamda sürekli bir şeyler düşünüyorum bir iş yaparken o ortamda değilmişçesine dalgınım bunun biraz üzerine düşeyim ben en iyisi araştırayım.

Ben degıl de esım dalgın
bogasım gelıyor

Olabiliyor böyle şeyler, bankamatikte çektiğim paramı almadan gitmişliğim var, önden kartı veriyor ya; o yüzden. Evde ocağa çay suyu koyduğum demliği yakmışlığım var. Aşırı sık oluyorsa sıkıntı tabii ki; ama hepimizin başına gelebilen şeyler.

ilk ikisinde kaybettik ne yazik ki , ücünsüsünde arkamdan giren hanim efendi unutmussunuz diye beni uyarmisti. dördüncü tanidik bir yerdi, fark ettiklerinde benim icin saklamislardi.
Aaa ben aynı alyansı kaybettiniz diye algıladım. Kaybolması kötü olmuş ben çıkartmamayı tercih ediyorum başka yerde kendimi tanıdığım için yoksa ben de kaç kaybetmiştim alyansımı Allah bilir. Geçmiş olsun

Geçmiş olsun,cana gelmesin artık ne yapalım.
yani cok hayati bir eksiklik degil alyans takmiyor olusum , onun disinda da dalginliklarim olur öyle ufak tefek . camasirlari olmamasi gereken yere koyma yada ne bileyim markete bir sey icin gidip o seyin disinda herseyi alip gelme gibi :) günümüz hayatlari oldukca karmasik ve normalinden daha cok seyi ayni anda yapmaya calisiyoruz , yapacak birsey yok , idare edilemeyecek bir durum degil :)

Olabiliyor böyle şeyler, bankamatikte çektiğim paramı almadan gitmişliğim var, önden kartı veriyor ya; o yüzden. Evde ocağa çay suyu koyduğum demliği yakmışlığım var. Aşırı sık oluyorsa sıkıntı tabii ki; ama hepimizin başına gelebilen şeyler.
Birkaç kere önümüzde birileri parasını unutmuştu.
Çevirip uyardık 😂

Yeni aldığım eşyayı yıkamak için aynı renk eşyaları ayarlıyorum ve yeni aldığım eşya hariç hepsini yıkıyorum 🙂

8-9 yaşından beri gözlük kullanıyorum bir ara zor günler geçirirken 2 gün takmayı unutmuşum hiç aklıma bile gelmedi sonradan tvyi göremediğim dank edince takmıştım.

X