Kızlar çok üzgünüm!

sarxixzambak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
125
2
Kızlar çok üzgünüm dayımın kızı 3 aylık hamile ve kocası dövmüş dayımlara geri getirmiş kızı.Boynunda ise morluklar var.Manyak kocası boynundanmı tutmuş napmış soramıyorumda.

Kızı ayıla bayıla aldı.Nişanlıyken efendi taklidi yaptı.6 aylık evliler daha

Gidip adamı benzetmek lazım aslında.Onuda kendi yaptığı gibi boğazlamak lazım
:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:

Allah böylelerinin bin türlü belasını versin şaşıp kalıyorum yaw ne den yaparlar karşısında ne var bunların yaaa.İnanki çok üzüldüm ama olmuş bitmişe getirmeyin madem morluk varsa gidin rapor alın bence.Tekrar allah yardımcınız olsun.

Allahın cezası pis denyo. Daha cicim aylarını yaşamaları gerekirken ne kavgası bu.

Birde daha yeni evli olup hamile kalanları anlayamıyorum. Evliliğinizi rayına bir oturtun hele, birbirinizi iyi bir tanıyın hele, bebe sonrada yapılır.

İnşallah araları düzelir diyecem ama hamile birine böyle davranan biriyle düzelmese çok daha iyi olur. Sevgiler.

çok üzüldüm geçmiş olsun şiddeti hele hele hamile bir bayana uygulamak nasıl bir adamdır bu ya.... bence geri dönmesin derim yinede kendi bilecek ama işi çok zor allah yardımcısı olsun

Canım benim çok üzüldüm inanki:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:inanıyorumki bu yaptığı cezasız kalmıcak bu fani dünyada bir şekilde acısı çıkacaktır.çook geçmiş olsun

6 aylık evlilik bir insanı nasıl bu kadar çileden çıkartır anlamadım.Öncesi vardır bence maske takmıştır evlenmeden önce yoksa 6 ayda insan değişmez.

ALLAH DAYININ KIZININ YARDIMCISI OLSUN.
BARIŞSA NASIL BiR EVLİLİK BEKLİYOR ONLARI.
BARIŞMASA DAHA DOĞMAMIŞ BEBEĞİ BABASIZ BÜYÜYECEK.

BUNLAR iNSAN OLAMAZ...

BU ARADA KUZUM A KATILIYORUM.
EVLİLİK OTURTULMADAN BEBEK DÜŞÜNÜLMEMELİ.

ALLAH HERKESE HAYIRLI GEÇİM NASİP ETSİN...

inanmıyorum ya ne kadar şerefsiz insanlar var halime karısına insan şiddet uygularmı manyak bu insan bence nırmal değil

Geçmiş olsun canım. Allah yardımcısı olsun ama geri dönmesin, dönmemeli. Karısına el kaldıran gücü anca kadınlara yeten zayıf karakterli insan yuvasını nasıl korur nasıl babalık yapar, çocuğunun yüzüne nasıl bakar. En önemlisi yetiştiriceği çocuğu kendisi gibi bile yapabilir.Babasız çocuk yetiştirmek mi daha vahim yoksa bu psikolojisi bozuk bir adamla ömür geçirip çocuğunda psikolojisini bozmak mı? Yol hala çok yakın.

vay vay vayy vay diyorum halimize..
insanlık dışı olayy yüce rabbim o kaynana denilcek kadını ve oğlunu görüyor cezasını vericektir eminim :eek:klava:

Ya Ne Biçim Insanlar Var Ya Anlamiyorum Bunlari Bunlarin Beğinleri Yok Resmen Nefs çalişiyo Bunlarda Vicdansizlar.
Hiç Geri Vermeyin Güzelim Kuzenini Ezdirmeyin şimdi Yapan Yine Yapar Birde Siz Korumaz Geri Verirseniz Daha çok Cesaret Alir Zaten Arkasinda Kimse Yok Diye;
Onu Tekrar Verip Mahfetmeyin Hayatini çocuğunu Babsizda Doğurabilir öyle Bi Eşle Büyütmektense Yanliz Büyütsün Daha Iyi,
Allah O Kayionvalideyide Oğlunuda Bildiği Gibi Yapsin Bide Yanindaymiş Ha Kendide Yiyomuymuş Acaba Dayak Kocasindan Acimamiş Ya Yaziklar Olsun Insanlar Insani Ne Hale Getiriyo Ya Allahim Sen Koru Sen Islah Eyule Buinlari..

Son durum nedir?
Yazık kız çok kötü durumdadır şimdi. Yalnız bırakmayın kızı hamile de ya inan çok üzüldüm geçmiş olsun sevgiler....

manyak herif:mymeka:, kızım be daha yeni evlisin hemen ne çocugu ya o adam düzelmez kolay kolay ya vermesinler o adi herife geri o kızı:mymeka:

X