Kızlar çok utanıyorum

Şekerden kastiniz nedir sebzede meyvede ve bir çok şeyde şeker var abur cubur diyorsanız evet onu tüketmem bu süreçte ve ekmek olarak ne yiyebilirim dışarda tam buğday ve karabuğday var ama içlerinde buğday unu da var ilk ayda Allah nasip ederse çocuk düşünüyoruz gebeliğe engel oluyor mu mantar

Günlük ped kullanmıyorum camasirimi sürekli değiştirip utuluyorum aylardır ilaç kullanıyorum ama bana mısın demiyor

Mantar pislikten olmaz utanmanızı gerektiren bir durum yok. Fakat ilişkide bulaşabilir. Aşırı antibiyotik kullanımından ya da özel bölgenizi sabunla yıkıdığınız için olmuştur. Ya da size biri bulaştırmıştır.

Ya ağrıdan ziyade eşimin penisi bembeyaz olur korkusu var içimde bir de kremin ismi nedir
Hayir bembeyaz olmaz. Normal iliski esnasinda bile bazen beyazlik olabiliyor biraz bunlar gayet normal endise etmeyin.
Krem ismi veremem zaten hatrlamiyorumda, doktor recete edebilir anca.

Eşim soğur uzaklaşır diye tedirginim bazı bu başlıklı konularda eşimin penisi bembeyaz oluyor eşim tiksiniyor tarzı şeyler okudum ve bı an geri çekildim

Günlük ped kullanmayın eğer kullaniyorsaniz. Camasirinizi mutlaka ütüleyin giyin. Sabun ıslak mendil vs o bölgeye kullanmayın artittiriyor. Aslında fitil de baya etkili olurdu. Eşinizin tutumunuda kafaya takmayin siz rahat olursaniz o farkında bile olmsz

Hayir bembeyaz olmaz. Normal iliski esnasinda bile bazen beyazlik olabiliyor biraz bunlar gayet normal endise etmeyin.
Krem ismi veremem zaten hatrlamiyorumda, doktor recete edebilir anca.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için yardımcı olduğunuz için bı nebze de olsa içim rahatladı :)

Sizde mantar varken neler yiyordunuz canım bana yemek önerisi verir misin ekmek olarak ne tükettin yemek neler yedin ben sırf çoğalacak diye hiç bir şey yiyemiyorum
Yemekten çok önce ilaç kullanman gerek zaten tek kullanımlık birde kremi oluyor onu sürüyorsun çok etkili o hap. önce mantarın geçmesi gerek daha sonra yemeğe dikkat edersin ki bi daha olmasın diye şekerli şeyler tüketme meyveden al şeker ihtiyacını birde yoğurt kefir bol tüket ekmekten falan bişey olmaz

Günlük ped kullanmayın eğer kullaniyorsaniz. Camasirinizi mutlaka ütüleyin giyin. Sabun ıslak mendil vs 9 bölgeye kullanmayın artittiriyor. Aslında fitil de baya etkili olurdu
Doktor kronik dedi ped vs hiç bişey kullanmıyorum 3-4 aydır tedavi oluyorum ama geçmiyor şeker hastalığım da yok gerçi ama artık düşün düşün kafayı yicem sanırım

Sizde mantar varken neler yiyordunuz canım bana yemek önerisi verir misin ekmek olarak ne tükettin yemek neler yedin ben sırf çoğalacak diye hiç bir şey yiyemiyorum
İç çamaşırların pamuklu olmasına çok dikkat et günlük ped sakın kullanma

İlk ayda çocuk yapmayın ilk sene birbirinizi tanıyıp gezin lütfen. Bunun dışında yüksek şeker içeren her şey! Meyveler kekler reçeller gibi gibi.

Bı doktora denk geldim ilk zamanlar adam bana meyve yok sebze bazıları bezelye nohut fasulye yok pirinç bulgur yok ekmekte yemiceksin dedi ee bunlardan başka yenecek bişey kalmıyor ki fazla zaten abur cuburu komple kesicem bir kez dahi yemicem inşallah geçer içine sürülen krem varmış eşimle beraber olucagimiz zaman o penisine sürse öyle beraber olsak olur mu sizce belki en derinlerine gideceği için etki edebilir sizce ? Kusura bakmayın bu arada beyninizi biraz sisirmis olabilirim

İç çamaşırların pamuklu olmasına çok dikkat et günlük ped sakın kullanma
Özellikle alışveriş yaptım herşeyi pamuklu aldım ama fayda etmiyor neye dikkat edersem ediyim bir doktor azalmış zamanla geçecek dedi aradan iki hafta sonra başka doktora gittim kronik dedi iki haftada kroniklesir mi bu hastalık

Hemen ilaç tedavisine başlayın. Utanılacak bir şey değil sağlık her zaman daha önemli. Akıntıda da zaten doğurganlık dönemine göre rakı beyazı şeklinde çıkıyor.

İlk ayda çocuk yapmayın ilk sene birbirinizi tanıyıp gezin lütfen. Bunun dışında yüksek şeker içeren her şey! Meyveler kekler reçeller gibi gibi.
Peki ilerde düşünsek o sırada hala mantar olursa bu durum gebe kalmama engel olur mu bezelye nohut vs yiyeceklerde sanırım nişasta varmış bunlarda yiyemem değil mi ? Pirinç bulgur vs

Hemen ilaç tedavisine başlayın. Utanılacak bir şey değil sağlık her zaman daha önemli. Akıntıda da zaten doğurganlık dönemine göre rakı beyazı şeklinde çıkıyor.
Evet doğru bende katı lor peyniri gibi değil önceden öyleydi şuan yumuşak beyaz parçacıkli geliyor ilaç tedavisi oluyorum 4 aydır da geçmedi henüz

Loş bir ortamda olsun ilk ilişki. Benim de mantar sorunum gebelikte beraber oldu öyle böyle değil ama. Bazısında hiç pütürtülü akıntı olmadı, bazısında çok oldu. Biraz mantarın şekline bağlı mesela bende koku hiç yok ama bazı insanlarda çok koku oluyormuş. İlişkiden sonra da doktora gidin fitil tedavisi ile daha hızlı çözüm olabilir.

Benim bir arkadaşım da da var bu durum o da fitil kullanıyor ama geçmiyor diyor bende de koku yok şükürler olsun keşke benimde gebelikte olsaydı daha şimdiden başladı çocuğum olmadan zor ya bir de gebeliğe engelse daha zor

O doktor da abartmış gibi geldi bana canım illaki yiyeceksin bu saydıklarını kremden çok o hapı kullan derim canım benim bir tek o iyi geldi anında geçti
Ne kusuru canım endişelenmen çok normal

Ben evliyim üç aydır bende de vardı. Bilmiyordum mantar olduğunu geçer sandım geçmedi. Özele gittim tek kullanımlık fitil yine fitil olarak kullanılan bir hap antibiyotik ve krem verdi bir hafta da geçti. Evet eşine bulaşıyor. Başta eşim boşaldım sandı rahatsız olmadı. Ama mutlaka doktora git evlendikten sonra

O doktor da abartmış gibi geldi bana canım illaki yiyeceksin bu saydıklarını kremden çok o hapı kullan derim canım benim bir tek o iyi geldi anında geçti
Ne kusuru canım endişelenmen çok normal
Siz hangi ilacı kullandınız peki flucan mi :) inşallah benimde geçer aylardır devam ediyor sanırım uzun süreli tedaviye ihtiyacim var geçmezse 6 aylık tedaviye baslaticam dedi .. birde beraber olduktan sonra bir doktor varmış içini seyreltilmiş sirkeli suyla yıkıyormus acaba ona mi gitsem diyorum bir de sülük varmış son olarak lazer tedavisi o kadar çok endişe duydum ki günlerdir bunu araştırıyorum çok çaresizim çünkü geçmiyor sadece azalma oluyor artık bir şey yemeye bile korkar oldum en son ki doktor da şeker dahi herşeyi yiyebilirsin sen şeker hastası değilsin dedi bana aylardır yemiyordum birden kendimi çikolataya verdim hamile kadınlar gibi yemeye yemeye asermeye başlamıştım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…