Kızlar çok utanıyorum

Bende aylardır kullanmadığım fitil ilaç kalmadı ama geçmedi sansliymissiniz bu durumda :) çok mu beyaz olmuştu peki ?

Evet flucan onu inatcı mantarlar için saha uzun süreli veriyorlar Ay canım o dediğin yöntemleri ben hiç düşünmedim bilmiyorum bişey diyemem hapın geçireceğini düşünüyorum

Evet flucan onu inatcı mantarlar için saha uzun süreli veriyorlar Ay canım o dediğin yöntemleri ben hiç düşünmedim bilmiyorum bişey diyemem hapın geçireceğini düşünüyorum
Flucani kullandım da kısa süreli kullandım keşke ilk iciste gecseydi ama geçmedi uzun süreli kullansam geçer mi sizce artık çok çaresizim kabus gibi oldu bu bana dünyanın sonu gibi hissetmeye başladım bı an bı ara gebeliğe engel olacak diye psikolojim darma duman olmustu

Tedavi olun bunun için ve problem geçmeden eşinizle korumasız ilişkide bulunmayın eşinizede geçmemesi için

Sen onu bi doktora sor bakalım belki uzun süreli verir ona rağmen geçmiyorsa dediğin yöntemlere başvurursun canım hamileliğe de engel oluyor kısmen ama tamamen engelliyorda değilmiş sanırım mantar spermleri öldürüyormus ne zaman evleniyorsunuz peki zamanın var mı tedaviye

Yani bir iki ay sonra düşünüyoruz şuan canım eşimin benden tiksinmesini istemiyorum

4 aydır tedavi görüyorum ve geçmedi hala
İnşallah biran evvel geçmiş olsun. Ama dediğim gibi bu süreçte korunun. Eşinizede bulaşırsa ya eşli tedavi olmanız gerekir yada bu bir kısır döngüye dönüşür. Sizde de geçtikçe birbirinizden tekrar bulaşır. Şifalar diliyorum.

Yani bir iki ay sonra düşünüyoruz şuan canım eşimin benden tiksinmesini istemiyorum
Eşin ilk ilişkide korunsun eğer geçmezse ki ona da bulaşmasın benim eşime bulaşmıştı yara gibi olmustu çok kötü sonra birlikte tedavi olduk niye tiksinsin ya bak evlenince anlayacaksın hiç öyle olmuyor
Az kalmış zamanınız

Canım Dr bana winactive intim şampuan önerdi birde spreyi var rahatlatıyor tavsiye ederim aynı zamanda benimde kronik ama öyle bembeyaz falan olmadı

Çok teşekkür ederim

Evet yaşamadığım için bana büyük bir problem gibi geliyor sanki beyaza bulanacak gibi düşünüyorum
Yok yok o kadar değil. Ama hasta iken ağrı acı hissedebilirsin. Ben ilaçları kullanırken birlikte olmadık. Hasta iken de ağrım oluyordu.

İnşallah dediğiniz gibi yaşarim canım inan senin dediklerin içimi rahatlattı yaklaşımın da güzel yardımcı oluyorsun hakkını helal et çok sağol bu korkuyu bir an önce evlenip atlatmak istiyorum kabus gibi aynı tepeme çöktü

Canım Dr bana winactive intim şampuan önerdi birde spreyi var rahatlatıyor tavsiye ederim aynı zamanda benimde kronik ama öyle bembeyaz falan olmadı
Hala çekiyor musunuz peki bu sıkıntıyı hala devam ediyor mu mantarıniz illet bişey ya geçmek bilmiyor bende bi kaç gün olmasa diğer gün kesin yine başlıyor

İlaçlar geçirdi mi peki ne kadar süre bu mantarı çektin canım
Yaklaşık üç ay başta anlasam daha çabuk giderdim doktora. Bir hafta kullandım ilaç o da emzirdigim için hafif olanları verdi. Aklımda değil isimleri yoksa yazardım

Rica ederim canım aynı yollardan geçtik seni çok iyi anlıyorum inşallah hersey hayal ettiğin gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…