Kızlar çok mutluyum!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
SELAM!!! kızlar nasılsınız? ben çok mutluyum dün doktora gittik eşimle adetimin 13. günü gel demişti ulturasonla alttan bakıcaktı yumurtalıklarımda büyüme varmı diye hemen sonucu paylaşayım sizlerle... evet yumurtalıklarımda büyüme var ulturasonla baktı ve banada gösterdi gördüm yumurtalıklarım gerçekten büyük yani büyüme oluyo dedi :lepi:ölçtü boyunu çok ideal dedi tam istediğimiz büyüklükte dedi hemen vakit kaybetmeden iki gün arka arkaya ilişki dedi hatta biz işimizi sağlama alalım sana çatlatma iğnesi yazıyorum dedi hemen bunu vurul vakit kaybetmeden dedi zaten yumurtalıklarımda çatlama oluyo benim ama doktor işimizi şansa bırakmayalım sen çatlatma iğnesi vurul işimiz garanti olsun dedi dün eczaneden aldım ve vuruldum iki kutu yazdı çatlatma iğnesi ikisini aynı anda vurulcaksın dedi neyse aldık ve vuruldum çok acıdı kızlar ya çok yakıyo iğne ama bebiş için katlanmaya değer neyse doktor ilişkiye girdikten sonra ayağa kalkmıyorsun ve yatıp uyuyorsun dedi banyo yapmak yok dedi tuvalete dahi kalkmıcakmışım hemen ped koyup bacaklarımı uzatıp yatcak mışım 2 gün bu şekilde olucakmış sonra 2 hafta sonra gebelik testi yap müjdeli haberlerle yanıma gel dedi çok mutluyum kızlar ya inşallah olur ve hamile kalırım çok uğraştık çünkü kaydirigubbakcemile5inşallah herşey yolunda gider dua ediyorum sizlerde dualarınızı eksik etmeyin rabbim herkese evlat nasip etsin....:emir_bebek:

canım sevincini paylasıyorum inan, insallah hersey umut ettiğin gibi olur. Dualarımız hepimiz icin olsun . her isteyene Allah nasip eder insallah. Mutlu haberleri bekliyoruz..

Allahım inşallah bebeğini sağlıkla kucağına almanı nasip eder
Allah kimseye aratmasın , her isteyene biran önce versin

aminnn kızlar allah olmayan herkese nasip etsin ve aratmasın gerçekten çok zor yaşayan bilir. biran önce bende hamile kalıp bebişimi koklayıp kollarıma almak istiyorum...

kızlar ya çok mutluyum bu sefer olucak gibi his var ama içimden hep ağlamak geliyo tutamıyorum kendimi ağlıyorum hayal kırıklığına uğramak istemiyorum doktorum o kadar güzel konuştu ki bu sefer olucak dedi bütün değerler normal dedi ama ben yinede üzülüyorum neden byle oldum kızlar bn şimdi çok duygusallaştım belkide çok fazla kafaya taktığım için olabilir...

canım hiç üzülme herşey allahtan sen hem olumluya hazırla kendini hemde olumsuza ben 3 kere düşük yaptım ne kadar üzüldüm anlatamam testler yapıldı rahim filmi çekildi hiç bir sebep bulunamadı ne bende nede eşimde bu kadar olumsuzluktan sonra vazgeçtim bebekten hep hüsran olması inan çok zordu ama rabbim o kadar büyükki sabrınıda veriyor hiç ummadığım bir anda Allahım meleğimi verdi bana şimdi 3,5 aylık hamileyim çokta güzel gidiyor inancını hiç bozma bende hep yatmıştım ilişkiden sonra sabaha kadar kalkmadım o ay tuttu herşey Allahtan bol bol dua et rabbim isteyen her kulunun kucağına cennet kokulularını almayı nasip etsin aminnn

inşallah canım benimkide tutar bnde aranıza hamiş olarak girerim çok istiyoruz ya allahım bu sefer nasip eder inşallah herkes o kadar hevesli ki kayınvaldem bile daha şimiden bir sürü bebek yelekleri hırkalar ördü oda bu sefer olucak diyo ama herşey sabır tabiki bekliycem inşallah...

X