kızlar çok hastayım ne yapmalıyım

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
slm arkadaşlar ben 20 haftalık hamişim 3 gün önce gribe yakalandım çok kötüyüm öksürükte başladı doktorada gitmek istemiyorum belki bebeğime zararı olur diye doğal yollardan nasıl atlatabilirim

yinede doktora gitmende fayda var diyorum ama doğal yollardanda bol sıvı alımına dikkat et.....suyu çok tüket....istersen içine limonda damlatabilirsin....onun dışında 3 ölçek bala 2 ölçek tarçın karıştırıp bunu sabah öğlen akşam al......aslında öksürüğe zencefil ve bal çok iyi geliyor ama hamişken bazı otların zararı olduğuda gerçek....ama bal ve tarçını kullan.....

canım öncelikle geçmiş olsun.ama dr gitmemekle hata yapıyorsun.biz sana ne kadar yardımcı olabilirizki???bence dr görüşmende çok fayda var.ama onun haricinde diğer arkadaşımızn dediği gibi bol sıvı tüketebilrisin.portakal sıkıp c vitamini alabilirsin....

bir yemek kaşığı bal ve yarım limonun suyunu karıştır sonra bu karışımı bir cezvede ocağın üstünde azcık pişir üç beş dadkika kadar yani ağda olmasın haa dikket et. sonrada biraz ılındıktan sonra sıcak olak iç boğazına çok iyi gelir birazda hafiflersin ben hep böyle yapıyorum.

bende ilk aylarımda sık sık oluyordum.ateşlenmediğin sürece çok bir problem yok.ıhlamur falan içiyordum ben.çok ilerlerse sen yinede doktoruna danış

X