Kizlar @coconatt arkadasin cok ama cok acil duaya ihtiyaci var lutfen dua edelim ...

İçimden okadar gelerek dua ettim ki..
Karnımdaki yavrumun yüzü gözü hürmetine Rabbim dualarımı kabul etmiştir inşallah.
coconatt coconatt arkadaşımıza da Rabbim sabır, dayanma gücü versin.Bir defa daha evlat acısıyla sınamasın. 🤲🏻
Okuyan herkesten Allah razı olsun.
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim sağolasın çiçeğim. 🌹

İçimden okadar gelerek dua ettim ki..
Karnımdaki yavrumun yüzü gözü hürmetine Rabbim dualarımı kabul etmiştir inşallah.
coconatt coconatt arkadaşımıza da Rabbim sabır, dayanma gücü versin.Bir defa daha evlat acısıyla sınamasın. 🤲🏻
Okuyan herkesten Allah razı olsun.
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim sağolasın çiçeğim. 🌹
Senden de Allah razı olsun canım benim 🤲💜🍒😘

kızlar duamız sayısı artık önemli değil okumak isteyen esmamiz yani YA ŞAFI devam edebilir yada içinden ne geçiyorsa o duaya devam edebilir inşallah sabah bir mucize rabbimin mucizeleri çok bir mucize güzel bir haberle sevinriz şuan durumu ciddi olan yavrumuz kendini toplar ve annesinin kucağında evlerine dönerler rabbimden istediğimiz kimse kimseyi bilmezken dualarda buluştuk inşallah okunan esma yaradanın katına ulaşır ve duası kabul olan dualardan olur ALLAH tan umut kesilmez çünkü o " kun fe yekun " der "ol der ve olur"

Ben şimdi girebildim pare 😞 çok üzgünüm gerçekten bebeği için inşallah diğer evladı hayata sıkı sıkıya tutunur 🙏🏻 rabbim sabır versin kızı için ama inşallah yavrusu tutunacak, olur da yine toplanirsa beni kesin etiketle
Amin canım amin kuzum dualarınızdan unutmam inşallah iyi haberler alırız şuan haberler kötü baharim
Bir gelişme olduğunda yazarsanız cok sevinirim.
Hayırlı, güzel haberlerle inşallah. 🤲🏻
Sabah inşallah güzel haberler paylaşırım canım
Ben gelene kadar bitmiş sanırım kusura bakmayın kızlar 😞
rabbim kabul etsin edilen duaları🤲🏻
Karamelim esimsiz bitti ama dualar.edelim.insallah canım

kızlar

ne denir nasıl denir ne söylenir bilemiyorum

coconatt coconatt arkadaşımız bebelerini kaybetti başı saolsun rabbim yardımcısı olsun kokom Ayselim iki melek Annesi oldu😔😔😔😪😪😪
:KK61: :KK61: :KK61: :KK61:rabbim peygamber sabrı versin inş 🤲🥺 cennette şefaatçi olsunlar anasına babasina🥺 çok üzgünüm, başın sagols7n canım cocom 🥺 coconatt coconatt

X