Kizlar canim cok sıkkın ruhum daralıyo

Vallahi ben bir gün üniversitede boğaz ağrısından ölüyorum faranjit mi diyorum ama öyle faranjit olmadım tanırım faranjitimi.

Kız dilim dönmüyor sol tarafı dilimin iltihap kaplı .
Allahım internetten araştırdım yutak kanseri ve dil kanseri çıktı

Kahrimdan oturdum ağlıyorum elveda hayat diye

Sabah doktora gittim apar topar
Dişim apse yapmış

Diyeceğim o ki internet yorumlarına aldanmayın

Sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın İnşallah..
Kan değerleriniz de hamilelikten dolayı yüksek görünüyor olabilir.Lütfen bunu kafaya takmayın doğumdan sonra hepsi düzelecek inşallah.

Ayrıca İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız kendi Doktorumu size tavsiye edebilirim.İşinde deneyimli çok iyi bir Doktor.İsterseniz özelden yazarım

Benim de Kalp sıkıntım olmasına rağmen krizi çok güzel yönetip Sezeryanımı yaptı.

Birde bende 36. Hafta doguum yaptım masallah kuvezde dahi kalmadı 3 kilo doğdu hersey yolundaydı 4 yasında sımdı 32. Haftadan sonra cokta korkmayın diyor doktor lar içinizi ferah tutun hersey güzel olacak
Cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin

sizde benim gibi demkki..Burdaki yorumlari okudukca rahatladim biraz Allah herkesten razi olsun doktora sonuclari gosterip sonra yoluma bakacagim artik

Ben avrupa yakasindayik malesef yakin olsaydi orayada gitmek isterdim cok tesekkur ederim

Ya 3.bebegim öldü birde bebege hasret kaldim gibi geldi cok seviyorum cocuklari ondan 1 kez daha yapmak istedim.

Korkma canım ablamda 4 sezeryan doğum yaptı . Ablamada bebek yada sen yada ikiniz dediler . Eşi rahime yapışmıştı hatta . Ablam çok zor bir ameliyat geçirdi . Şimdi çok iyiler . Bize resmen hayatı zindan ettiler bir haftada . Hazırlayın kendinizi diye diye . İki hafta sonra bebeği de alıp eve döndü korkma rabbim büyük o biliyor ne zaman olecegimizi . Hem normal doğum yapıp kalkamayanda var sezeryanla alakası yok ecel işte . Rabbim sağ sağlim seni ve bebeğini eşine cocuklarina bağışlasın

maslak acıbademde perinatoloji kliniği var oraya gidebilirsiniz aslında, mete güngör cok iyi bir doktor tavsiye ederim yurtdısından bır suru hastası geliyor hep riskli dogumlar, sizin durumunuz riskli degil ama ne olur ne olmaz bence gidebilirsiniz, iciniz rahat olur hem.. kan değerleriniz icin de zaten tahlil yapılınca bir normal referans değerleri var bir de bazen asagıda yazıyor eger gebelik durumu varsa su aralıklarda olmalı böyle farklı olmalı diye, sizin değerlerinizi normal referans aralıklarına göre değerlendirirseniz cok farklı sonuclar cıkması normal, canınızı sıkacak bir sey yok bence ayrıca 36 hafta erken dogum da sayılmıyor

Ablaniz adina cok sevindim Allah razi olsun sizden dogru Allah bilir herseyi tedbir bizden takdir Allahtan

cok tesekkur ederim

0 depo kan ile üçüncü sezeryanna girdim yani kansizligim ileri derece idi. iki sezeryan arasida çok yakındı burdayım bak .
Kan değerleriniz şimdi nasıl? Benim de kanım çok düşük. Kullandığım Demir ilaçlarının hepsi dokunuyor .Bir tek Solgarin demiri dokunmuyor .

Onun da çok etkili olmadığını söylüyorlar.

En son artık doğumdan sonraki gün bana kan verdiler

Google dan bakıp kendinize nasıl tanı koyabiliyorsunuz? Kendinizi rahat bırakın ilk önce Beyninizin etini yemeyin. Doktorunuzu dinleyin çözüm e odaklı olun lütfen.

Google dan bakıp kendinize nasıl tanı koyabiliyorsunuz? Kendinizi rahat bırakın ilk önce Beyninizin etini yemeyin. Doktorunuzu dinleyin çözüm e odaklı olun lütfen.
Evet cok haklisiniz ama sabaha nazaran suan daha mantikli dusunuyirum yorum yapanlardan Allah razi olsun

Aynı şekilde bende hiçbirini kullanamadım demir ilaclarinin.Bana damar yolu ile takviye yapıldı dogumdan sonra bir süre.Sonra canım dahiliye doktorum bir ilaç yazdı birde üstüne onu kullandım bir tek o dokunmadi.Oroferon diye bir ilaç sabah aç karına diyorlar ama ben öyle yutamadigim için gece yatmadan önce içiyordum .İki ayda birde kan sayımı yapılıyor bir daha o kadar düşmesin diye.

Teşekkür ederim..Doktoruma soracağım Dilerim bir daha o kadar düşmez.

Kan tahlili Google dan bakarak yorumlanmaz.
Son gittiğiniz yer size güven vermediyse önceki 5 doktordan birine gidin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…