Kizlar canim cok sıkkın ruhum daralıyo

Biranne01

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2018
1.051
695
36
Bugun yeni bi hastaneye kontrole gittim istanbulda sehir hastanesine 32+4 haftalik gebeyim, dikislerimde istmosel oldugu icin her gittigim yerdeki doktorlar 36+2de alacagiz bebegi diyordu bebegin esi dikislerine yapismasin diye,en son gittigim hastanede yogun bakim unitesi yok ne olur ne olmaz diye birde burayi deneyeyim dedim, doktor gun vermiyor ama 4.sezeryan cok tehlike biliyosun degilmi diyor!!biliyorum zaten erken alinki yapismasin diyorum suan sıkınti gormuyorum diyor bekleyelim ama gittigim 5 doktorda aynisini demisti erken alinacak bebek....haftaya bidaha gel dedi birde tam kan sayimi idrar tahlili istedi yaptirdim ciktim.Geldigimden beri canim sıkkındi nasil olacak bu is gunde vermiyolar nasil doguracagim ölüp kalacakmiyim masada diye ...Tam biraz sakinlestim kan sonuclarima bakiyim dedim cikmismi cikmis ama ne cikmak buutun kan degerleri firlamis hepsinin aciklamasindada ya kalpte ya bobreklerde hastalik var yada kanser cok canim sıkildı ilkkez kendim icin agladim hic birseye hevesim kalmadi kolum kalkmiyorki bir is yapayim ölu gibi oldum ...ne yapayim ben bisey soyleyin guzel birkac kelimeye ihtiyacim var ölecekmiyim anne olacagim diye beklerken!!!yada surunecekmiyim

Daha 32. yaşındasınız. 4 çocuğunuz olacak. Şimdiden yorulmuşsunuz yıpranmışsınız. Kalan zamanınız için Allah sabır versin. Bu kadar ağır yük ; hevesinizin kalmaması çok normal.

Başından beri gittiğiniz belli bir doktor yok mu? Neden hastane hastane dolaşıyorsunuz o kısmı anlamadım. İnşallah yanınızda size yardımcı olacak destek olacak birileri vardır.

Allah korusun ya..
Niye bu kadar olumsuz düşünüyorsunuz?
Güvenilir bir dr da karar kılın ve kendinizi emanet edin.
Allah'a emanetiz.
Her şey sorunsuz görünürken terslik olabilir.
Sıkıntı çıkar derken mucizeler olabilir.
Inanın.
Sağlıklı doğumlar dilerim.

Hamilelikte kan degerlerinin farkli olmasi cok normal.
36 haftada alinan bebekler erken dogum olarak bile kabul edilmiyor. Cok saglikli doğacağına eminim. Inşallah kuvoze bile girmeden alirsiniz hemen kucağınıza.
Lutfen iyi bir doktor seçin. Ve dediklerini harfiyen yapın.
Muhtemelen dogumdan önce ciger gelistirici yaparlar.
Dogumunuzda cocuk doktoru da bulunur. Birsey olmaz ama olursa hemen müdahale edilir. Benim dogumumda vardi.
Ne kadar guzel bu genc yaşınızda 4.cocugunuz. hepsini saglikla buyutun insallah
Kendinizi iyi hissettirecek seyler yapın

İlk bebeğiniz mi olacak? Bence bir doktor belirleyin ama gelişmiş bir hastane olsun. Ona göre yol alın.
4.sezeryanim olacak ama 1 tane bebegim ölu dogdu, yasayan 2 cocugum var suan ,buda 3.olacak ins..Destekcilerim var ama kendimi kotu hissediyorum bir suru doktor gezdim cunki son cocugum ölünce bundada bisey varmidir acaba diye birkac doktordan fikir almak istedim en son gittigim doktorum cok iyi ama onunda calistigi yerde yogun bakim unitesi yok ya lazim olursa diye korkuyorum.Uzun zamandir kendim icin endiselenmemistim ondan mi bilmiyorum insanlarin hastaliklarina kosturmaktan anca kendime sira geldi birde kan sonuclarinin anlamlarini okuyunca iyice kotu oldum .Hepinize tesekkur ederim

Çok geçmiş olsun kan değerinden sadece Allah korusun kanser olduğu nasıl anlaşılacak . Hamilelikte kan ve idrar değerleri değişebilir . Bunları internetten değil de doktorunuz değerlendirse daha iyi olur

Çok geçmiş olsun kan değerinden sadece Allah korusun kanser olduğu nasıl anlaşılacak . Hamilelikte kan ve idrar değerleri değişebilir . Bunları internetten değil de doktorunuz değerlendirse daha iyi olur
Cok haklisiniz doktora pazartesi gidecegim ama dayanamadim tez canliligimdan hemen kendim girip baktim simdide iyice moralim bozuldu, birde hangi hastanede yapsam karar veremedigimden sanirim boslukta gibiyim suan sancim gelse doktora gidecek gucu bulamiyorum kendimde.

Ben de 30+4 hamileyim . Herşeyden korkuluyor doğru. Benim de çikolata kistlerim ve karın içi yapışıklıkalırm var. Allah yardım etsin hepimize

Ben de 30+4 hamileyim . Herşeyden korkuluyor doğru. Benim de çikolata kistlerim ve karın içi yapışıklıkalırm var. Allah yardım etsin hepimize
Amin cumlemize ins. gercektende insanin beklemedigi anda cikiyor hersey tam hersey cok guzel derken.

3 sezeryan yapmışsınız zaten 4.deki ısrar neden? Benim çevremdeki üç sezeryan yapan kadınların hepsi tüplerini bağlattı son doğumlarında. Sağ salim dünyaya gelir bebek endişe etmeyin ama azıcık can kıymeti bilmek lazım.
Internetten her şeyi araştırmayın ayrıca parmağınız ağrısa kanser çıkıyorsunuz zaten. Ki diyelim Allah korusun öyle bi durum var öleceğiniz anlamına gelmiyor bu. Boş yere kendinizi üzmeyin. Içiniz rahat etmediyse sonuçları gösterseydiniz bi de doktor yorumlasaydı keşke.

Doktor pazartesi anca cikar ozaman gel dedi ama cikmis bugun gordum kendim baktim.4.sezeryan ama 1 bebegim öldü yani bu saglikli dogarsa yasayan 3.cocugum olacak ins.bu yuzden 1 kez daha kaldim zaten bende baglatacagim tuplerimi bu defa ins.kotu birsey olmazda... cok haklisiniz.

Canım lütfen sakin ol Allah’a sığın aklına kötü şeyler getirme bebeğin de etkilenmesin benim dayımın eşi de 4 sezeryan yaptı hepsi de çok sağlıklı maşallah eminim sen de bebeğine sağlıkla kavuşacaksın Allah’a tevekkül et bol bol dua

Cok sagol Allah razi olsun ins.dedigin gibi olur

Olmaz olmaz içinizi ferah tutun üzmeyin kendinizi. Ve ihmal de etmeyin siz iyi sağlıklı olacaksınız ki çocuklarınız da olsun .

Kusura bakmayin ama mecburmusunuz ille 3 cocugun olmasina? Sezeryan ile 2 cocuk bile çokken. Hasas bir zamandasiniz, birsey demekte istemiyorum ama diger taraftanda cocuk 4 hafta erken aliniyor. Kendisi seçemiyor dogmasini.

Ve ilk dogumunuz degil, niye doktora güvenmiyorsunuz? Daha önceki dogumlarinizi gerçeklestiren doktora niye gitmiyorsunuz? Hele zaten yogun bakimi olmayan bir hastaneye hiç gitmemelisiniz.

Ve daha önemlisi kövüzü olan, erken dogumda bebeklerin yogun bakim ünitesi olan bir hastaneyi seçin.

Ne diyelim, umarim sag salim dogurursunuz, ama lütfen daha fazla çocuk yapmayin.

Kan tahlilinde bir değerin yüksek olması tek başına bişey ifade etmez çoğu zaman. Başka değerler ve belirtiler ile birlikte değerlendirilir. Hani x değer yüksek kesin böbrekte sorun vardır diye bir bağlantı kurulamaz.

Bir cok degerde yukseklik vardi hepsinin aciklamasina bakiyorum ya bobrek ya kalp yaziyodu yada kanser Allah korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…