Kizlar canim cok sıkkın ruhum daralıyo

Canım lütfen sakin olur musun. Hamilesin bu stres sana da bebeğe zarar. 36. Haftada dogması bebek için olumsuz bir durum teşkil etmeyecek Allah’ın izniyle. Erken değil ki. Doktorlarda ona göre hareket eder. Ayrıca internetten bakma internete parmağım agrıyor yazsan sonuç kanser çıkıyor.doktoruna bir tek güven. Aklını bulandırma bebeğine konsantre ol. Hayırlı doğumlar dilerim

cok tesekkur ederim cok haklisiniz ama kendime engel olamiyorum iste uzuntuden basima agrilar girdi.Allah razi olsun

Üzülmeyin lütfen.doktorlarda insan.cesit çeşit onlarda.tersi var sakini var patavatsızi var.bakin 5 doktor gezmissiniz.eger çok büyük bi tehlike olsaydi o doktorlar zaten sizi üniversiteye yonlendirirdi.onlarda bu riski almak istemezdi.tedbiri elden bırakmayın ama bu kadar streste yapmayın.biliyorum kolay değil ama biraz sakinlestirin kendinizi.zaten son gittiğiniz doktorda şuan için bı tehlike gorseydi alırdı hemen.kan degerleride hamilelikte farklı olur.uzmeyin kendinizi.Allah sizede evlatlarinizada sağlık sihat versin.saglikli doğumlar dilerim.

Ben sizi çok panik gördüm bence iyi bir riskli doğum profesörü bulup o nerede derse orda doğurun. Ben öyle yaptım. Benim de ilkinde ölü doğum oldu ama bu fikri kafanizdan atıp sakinlesin biraz...

Cok tesekkur edrim Allah razi olsun biraz fazla evhamliyim yazilanlari okuyunca biraz olsun rahatladim ama cok tesekkur ederim

Ben sizi çok panik gördüm bence iyi bir riskli doğum profesörü bulup o nerede derse orda doğurun. Ben öyle yaptım. Benim de ilkinde ölü doğum oldu ama bu fikri kafanizdan atıp sakinlesin biraz...
Askinda bir tane riskli dogum doktoru tanidigim var ama oda acibademde altindan kalkmamiz imkansiz onun ilk basta ona gitmek istedim ama ucretleri fazla geldi ondan baskasinada gitmek istemem acikcasi bu bolumde uzman

Sizin durumunuz riskli her doktor riskli gebelik takibi yapamıyor mutlaka bir perinatolog bulup onunla yönetin sürecinizi. Eğer mümkünse ünivsrsite hastanesinde öğretim üyesi seçin gerek görürse üniversite hastanesinde doğum yapmaya çalışın. Orda bebek yoğun bakım ünitesi de sorun olmaz.

Askinda bir tane riskli dogum doktoru tanidigim var ama oda acibademde altindan kalkmamiz imkansiz onun ilk basta ona gitmek istedim ama ucretleri fazla geldi ondan baskasinada gitmek istemem acikcasi bu bolumde uzman
En azindan son kontroller için ona gidin durumunuzu anlatin belki baska bir hastane de tavsiye eder. Izmirde olsanız öneri verirdim ama istanbul için fikrim yok

Ama gittigim hic bir doktor perinatolojiyr gitmemi soylemedi sadece dedikleri biraz erken alirsak sorun olmaz ama beklerse yapisiklik olabilr dediler .Suan tek sorunum gittigim drvlet hastanesinin gun vermemesi yani zaten sanci bekliyceksem her turlu yapisiklik olacak yada ozelde doggum yapacagim

4 sezeryan doğum yapmış bir sürü insan taniyorum neden karamsar düşünüyorsunuz doktorlar her zaman en kötü ihtimali söylerler ufak minik bir ihtimal bile olsa kendilerini garanti altına almak için söylerler. Ayrıca hamileyken kan değerleri normal değerlerden cok cok farklıdır bol bol dua edin Allaha teslim olun hic birşey olmayacak Allahin izniyle

Tamam özelde yapın doğumunuzu ama mutlaka sizi perinatolog takip etmeli hem istmoselden dolayı hem de kötü obstetrik öykünüzden dolayı. Benim de 37 hafta ölü doğumum var ben perinatologla ilerletiyorum sürecimi.

cok cok tesekkur ederim yorumunuz icin ins.dedginiz gibi biseycikler olmadan kucagima alirim cocugumu

Ya bana neden soylenmediki boyle bir durum pazartesi sorayim doktora birde perinatologdan randevu alayim ozaman cok tesekkur ederim

Ya bana neden soylenmediki boyle bir durum pazartesi sorayim doktora birde perinatologdan randevu alayim ozaman cok tesekkur ederim
Rica ederim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi. Recep Has ı önermişlerdi bana İstanbul da. Onu da bi araştırın.

Sizde mi böbrek kalp yada kanser yani belki değildir belki tedavi edilecek kolay biseydir hemen pes etmeyin 4. Sezeryan da gerçekten zor hayat sizin ama niye 4 e kadar devam ettiniz sezeryan olunca 3 u bile onermyolar sonuçta aynı yer 2 kez kesiliyor falan

Birde bende 36. Hafta doguum yaptım masallah kuvezde dahi kalmadı 3 kilo doğdu hersey yolundaydı 4 yasında sımdı 32. Haftadan sonra cokta korkmayın diyor doktor lar içinizi ferah tutun hersey güzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…