Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar bunu biliyomusunuz

limonata_

dostun varken düşmn arama
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
251
5
duydumki istenmeyen bölgedeki yağlardan alıp göğüse weriyolarmış bi tasta 2 kuş yani ama ben pek içeriğini bilmiyorum bilen varsa beni aydınlatabilirmi ? bi sakıncası varmı kim yapar nekadar yada yaptıran varmı .....şimdiden teşekkürler.(eğer ii bişise yaptırayım bari

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ahhhhh ahhh ne olurduda benimkilerde biraz büyük olsaydı ayoolll.....

evet böyle bişey duymuştum cnm...vücutta daha çabuk yağ toplamaya müsait yerlerden bi dokumu sıvımı ne alıyolarmış göğüse enjekte yardımıyla takviye ediyolarmış ve tabi göğüs yağla doluyo büyüyo kilo aldıkçada yağlar o bölgeye toplanıyomuş...

canım bende bunu ilk duyduğumda konuyu araştırdım geçici olduğunu öğrendim yani 1,5 -2 yıl kadar kalıcılığı varmış ve maliyetide baya bi uçuktu yani böle bişey yaptıracımıza onun yerine silikon taktırsak daha mantıklı tatlım.

ben bu konuda daha önce araştırma yaptım ve sonuç kesinlikle kalıcı olmuyor kızlar haberiniz olsun vücut o yağların göğüsteki varlığına bir anda yeteri kadar uyum sağlayamadığı için yağlar eriyip yok oluyor geriye %5-15 lik bir kısmı kalıyo ki bu yönteme ödenen para da hesabe katılırsa kimseyi tatmin etmeyecek bir sonuç bu kesinlikle önermiyorum kızlar.

arkadaşlar ben sizi uyarym böyle şeyler çok zararlı olabilir bir sürü göğüs hastalığına sebep olabilri.. kanserri tetikleyebilir

eğer zaten zayıf biriyseniz bi yerden alınacak yağ olmadığı için fazla etkili olmuyomuş.Çünkü çok fazla yağa ihtiyaç. duyuyolarmış.Diyelim bi şekilde yaptırdınız.İlerde çok ciddi sorunlarla karşılaşabiliniyomuş.Ordaki yağ apse yapabiliyomuş.Sonra doktor da hasta da kanser olup olmadığından emin olamıyomuş ve göğüs boşu boşuna kanser riski taşıdığı için alınabiliyomuş.Bu sefer hiç göğsünüz olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…