Kizlar bu pozitif mi?

shimmy

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2010
390
63
Merhaba arkadaslar,

adetim 5 gün gecikti. Normalde hic gecikmez. Daha önce en fazla 33 gün gecmisti ama bugün 35. gün. Yaptigim testler negatif cikti. Dün sabah yaptigim en son test de dijital testti ve ekranda hamile degil yazdi. Ama benim icim rahat etmedi ve belki siliktir diye testin icini actim. Fotograftaki gibi cok cok cok silik bi cizgi vardi. Sizce bu pozitif mi? $IMG_2892.jpg :44:

Pozitif demek için aslında erken. Ben sana bu testi 2 gün sonra tekrar yapmanı şiddetle tavsiye ederim. Eğer o zaman daha net çıkarsa 2.çizgi. O zaman bişeyler söylemek mümkün olur. Biliyorum zor ama 2 gün sabret. Ve testi tekrarla... Inşallah bebiş gelmiştir.

Merhaba arkadaslar,

adetim 5 gün gecikti. Normalde hic gecikmez. Daha önce en fazla 33 gün gecmisti ama bugün 35. gün. Yaptigim testler negatif cikti. Dün sabah yaptigim en son test de dijital testti ve ekranda hamile degil yazdi. Ama benim icim rahat etmedi ve belki siliktir diye testin icini actim. Fotograftaki gibi cok cok cok silik bi cizgi vardi. Sizce bu pozitif mi? Eki Görüntüle 1136150 :44:

Canım benimki aynen boyleydi:KK16:şimdi 3 aylik bi oğlum var.:KK9: özellikle ilk 5 dk içinde çıktıysa bence hamilesin. Istersen dahada emin olmak için git bi kanda baktir:KK55:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar,

adetim 5 gün gecikti. Normalde hic gecikmez. Daha önce en fazla 33 gün gecmisti ama bugün 35. gün. Yaptigim testler negatif cikti. Dün sabah yaptigim en son test de dijital testti ve ekranda hamile degil yazdi. Ama benim icim rahat etmedi ve belki siliktir diye testin icini actim. Fotograftaki gibi cok cok cok silik bi cizgi vardi. Sizce bu pozitif mi? Eki Görüntüle 1136150 :44:

Canım benim de böyleydi hatta hayal gücüm zannettim 😊 ama tabi adet dönemim gelmeden yapmıştım sabırsızlıktan ☺️ pozitifmis. Tekrar yapmani tavsiye ediyorum ama kafanda cok kurcalama hamile miyim degil miyim hamileyaem nolur degilsem napicam fln diye cok sorgulama ve zamana bırak 😉 Allah'ım gönlüne gore versin inşallah..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım benim de böyleydi hatta hayal gücüm zannettim 😊 ama tabi adet dönemim gelmeden yapmıştım sabırsızlıktan ☺️ pozitifmis. Tekrar yapmani tavsiye ediyorum ama kafanda cok kurcalama hamile miyim degil miyim hamileyaem nolur degilsem napicam fln diye cok sorgulama ve zamana bırak 😉 Allah'ım gönlüne gore versin inşallah..

Ayy canim insallah! Iyi ki varsiniz yaa, yoksa tek basima sürekli kurucam kafamda. Öyle diyosun da düsünmemek elde degil ki :KK17:
Cok sagol :)

Merhaba arkadaslar,

Bence yarın sabah bidaha yap tatlim test

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bence en iyisi canım beta hcg, hemen bi akn testi yaptır için rahat etsin, bilirim o kuşkuları insanı kemirir, Allah yardımcın olsun

Ayy canim insallah! Iyi ki varsiniz yaa, yoksa tek basima sürekli kurucam kafamda. Öyle diyosun da düsünmemek elde degil ki :KK17:
Cok sagol :)

Canım bekle biraz daha zaten hamile isen adet olmazsın deilsen de olman gerekirdi şimdiye kadr. Bi kaç gün daha bekle

Canım bekle biraz daha zaten hamile isen adet olmazsın deilsen de olman gerekirdi şimdiye kadr. Bi kaç gün daha bekle

Tamam bekliyorum tatlim :) zaten hic adet olucam gibi bi belirti yok, öyle kramplar falan. 5-6 gündür falan sarimsi-beyaz akintim var. Gögüslerde falan agri yok yanliz

Canim benim de adete 1 hafta var bugun yaptim 10 dk icinde bu sekilde belirdi yalniz bu erken gebelik testi produktor yarin kana bakicam

Seninki de benimki gibi çıkmış canım :)
Benimki erken test değildi normal test, 25mg olunca gösteriyomuş. Ama benim adetim de 6 gün geçti.
İnşallah ikiniz de hamileyizdir :)
Ben bugün test yapıp yazcam buraya :KK66:
Kan testi burada nerede olur bilmiyorum yurtdışındayım :S

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

bence en iyisi canım beta hcg, hemen bi akn testi yaptır için rahat etsin, bilirim o kuşkuları insanı kemirir, Allah yardımcın olsun

Ya tatlım burda galiba hemen kan testi yapmıyolar. Yurtdışındayım. Doktoru aramıştım, test yap pozitif çıkarsa 1 hafta sonra gel keseye bakalım dedi :S

Ya tatlım burda galiba hemen kan testi yapmıyolar. Yurtdışındayım. Doktoru aramıştım, test yap pozitif çıkarsa 1 hafta sonra gel keseye bakalım dedi :S

hadi yaa, neden hemen kan testi yaptırmıyolar acaba, çok ilginç..sağlık sistemi bi tuhaf işliyor

Seninki de benimki gibi çıkmış canım :)
Benimki erken test değildi normal test, 25mg olunca gösteriyomuş. Ama benim adetim de 6 gün geçti.
İnşallah ikiniz de hamileyizdir :)
Ben bugün test yapıp yazcam buraya :KK66:
Kan testi burada nerede olur bilmiyorum yurtdışındayım :S

Malesef 0.1 test yanlis cikti kanda yok :KK43:(((

hadi yaa, neden hemen kan testi yaptırmıyolar acaba, çok ilginç..sağlık sistemi bi tuhaf işliyor

Evet bilmiyorum tam ama herşey farklı burada. Mesela hastaneye gitmiyosun herkesin kendi doktoru var ev doktoru diye. Hastalanınca hep ona gidiyosun.

X