Kizlar bu pozitif mi?

Merhaba arkadaslar,

adetim 5 gün gecikti. Normalde hic gecikmez. Daha önce en fazla 33 gün gecmisti ama bugün 35. gün. Yaptigim testler negatif cikti. Dün sabah yaptigim en son test de dijital testti ve ekranda hamile degil yazdi. Ama benim icim rahat etmedi ve belki siliktir diye testin icini actim. Fotograftaki gibi cok cok cok silik bi cizgi vardi. Sizce bu pozitif mi? Eki Görüntüle 1136150 :44:

canım gebelik var gibi duruyor ama kan testi versen daha iyi olur :KK9:

Evet bilmiyorum tam ama herşey farklı burada. Mesela hastaneye gitmiyosun herkesin kendi doktoru var ev doktoru diye. Hastalanınca hep ona gidiyosun.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

ayy :KK17: bizim aile hekimliği gibi yani, Allah kolaylık versin canım zor geldi birden bana tabii siz yaşadığınız için alışmışsınızdır.

ayy :KK17: bizim aile hekimliği gibi yani, Allah kolaylık versin canım zor geldi birden bana tabii siz yaşadığınız için alışmışsınızdır.

Evet aynen öyle. Ya hem doktor seni tanıdığı için iyi oluyor ama işte hemen kan testi yapmıyolar. Kadın doğum doktorun ayrı oluyo tabii ama ondan da hemen randevu alamıyosun. Zor biraz

Canım maalesef yokmuş. 6 gün gecikmeyle adet oldum. Hem de çok sancılı oldu. Belki de kimyasaldı bilmiyorum 😔

evet kimyasal olabilir olsun her ay şansımız var dimi :KK54:

Tamam bekliyorum tatlim :) zaten hic adet olucam gibi bi belirti yok, öyle kramplar falan. 5-6 gündür falan sarimsi-beyaz akintim var. Gögüslerde falan agri yok yanliz

caım merhaba aynen bende de adette ki kramplar flan yok göğüslerde hassaslasma yok günüm de gecti ama test yapmadm taptrmadm da sen kan tahlili flan yaptrdn mı?

caım merhaba aynen bende de adette ki kramplar flan yok göğüslerde hassaslasma yok günüm de gecti ama test yapmadm taptrmadm da sen kan tahlili flan yaptrdn mı?

Ya canım moralini bozmayayım ama ben 6 gün gecikmeyle regl oldum :/
Hiç 6 gün gecikmemişti. Anlam veremedim. Kan testi yaptırmamıştım.
Yerinde olsam evde test yapardım ama bazen evde yapılan idrar testinde hemen çıkmayabiliyor.
Bana da haber ver 😉

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar,

adetim 5 gün gecikti. Normalde hic gecikmez. Daha önce en fazla 33 gün gecmisti ama bugün 35. gün. Yaptigim testler negatif cikti. Dün sabah yaptigim en son test de dijital testti ve ekranda hamile degil yazdi. Ama benim icim rahat etmedi ve belki siliktir diye testin icini actim. Fotograftaki gibi cok cok cok silik bi cizgi vardi. Sizce bu pozitif mi? Eki Görüntüle 1136150 :44:

canım bence pozitif ama sen bir kaç gün sonra tekrar yap daha belirgin çıkarsa sonuç kesindir bende yaptım test aynı bu şekil çıktı eczacıma sordum hamilelik hormonı olmadan asla çıkmaz dedi silik olması bile pozitif dedi hormon gün aşırı yükseliyormuş dolayısıyla çizginin belirginleşmesi gerekiyor inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsınnnn hayırlı haberlerini bekliyorumm :KK49::KK49::KK49::KK49:

Ya canım moralini bozmayayım ama ben 6 gün gecikmeyle regl oldum :/
Hiç 6 gün gecikmemişti. Anlam veremedim. Kan testi yaptırmamıştım.
Yerinde olsam evde test yapardım ama bazen evde yapılan idrar testinde hemen çıkmayabiliyor.
Bana da haber ver 😉

dün hastanede test yaptırdım negatf cıktı 1hafta gecti hala regl olmadım :KK43:

Merhaba arkadaslar,

Evt cnm bnmde boleydi tebrikler ama kan testi yaptirmani tavsiye ederim

Merhaba arkadaslar,

canım sonucun belli oldu mu bilmiyorum ama ben idrar testlerine HİÇ güvenmiyorum, sonradan yerleşme kanaması olduğunu öğrendiğim kahverengi hatta sarı akıntının da eşlik ettiği 2-3 gün süren bir kanamam oldu, çoğalacağını düşündüm, bir türlü çoğalmadı. kesildi. tam adet günümdeydi. üzerine çok kötü grip oldum. doktor röntgen istedi, o an beni birşey dürttü, 3-4 tane idrar testi aldım(garanticiyim biraz) ve eve gider gitmez test yaptım, 2. çizgi çıkmadı, testi lavaboda bırakmıştım, tekrar gittiğimde çoookkk silik 2. çizgi çıkmıştı aradan belki 1-2 saat geçince, hemen 2. testi de yaptım, onda da çıkmadı, ertesi gün ilk idrar ile test yaptım, yine çıkmadı. sonra eşime 3-4 test daha aldırdım, ve 3 gün boyunca grip ilaçlarını kullanmadım ve testleri de yapmaya devam ettim, kimisinde çıktı, kimisinde çıkmadı ama çıkanlarda yarım saati buldu çıkması, adetin 7. günü falan gidip kan testi yaptırdım, hamileymişim (şükürler olsun) vücudumda da hiçbir belirti yok gibiydi, adet öncesi de oluşan göğüs hassasiyeti dışında!! yani canım idrar testlerinden çok kan testine bakın, o yanılmıyor. rabbim hepimizin gönlüne göre versin

canım sonucun belli oldu mu bilmiyorum ama ben idrar testlerine HİÇ güvenmiyorum, sonradan yerleşme kanaması olduğunu öğrendiğim kahverengi hatta sarı akıntının da eşlik ettiği 2-3 gün süren bir kanamam oldu, çoğalacağını düşündüm, bir türlü çoğalmadı. kesildi. tam adet günümdeydi. üzerine çok kötü grip oldum. doktor röntgen istedi, o an beni birşey dürttü, 3-4 tane idrar testi aldım(garanticiyim biraz) ve eve gider gitmez test yaptım, 2. çizgi çıkmadı, testi lavaboda bırakmıştım, tekrar gittiğimde çoookkk silik 2. çizgi çıkmıştı aradan belki 1-2 saat geçince, hemen 2. testi de yaptım, onda da çıkmadı, ertesi gün ilk idrar ile test yaptım, yine çıkmadı. sonra eşime 3-4 test daha aldırdım, ve 3 gün boyunca grip ilaçlarını kullanmadım ve testleri de yapmaya devam ettim, kimisinde çıktı, kimisinde çıkmadı ama çıkanlarda yarım saati buldu çıkması, adetin 7. günü falan gidip kan testi yaptırdım, hamileymişim (şükürler olsun) vücudumda da hiçbir belirti yok gibiydi, adet öncesi de oluşan göğüs hassasiyeti dışında!! yani canım idrar testlerinden çok kan testine bakın, o yanılmıyor. rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Hayırlı olsun akıntı var mıydı peki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dün hastanede test yaptırdım negatf cıktı 1hafta gecti hala regl olmadım :KK43:

Canım moral bozma, hamilelikten önceki aylarda gecikme olanlar da duydum. Nedenini bilmiyorum ama vücut kendini hazırlıyor diyorlar

Bilgiler için çok teşekkürler canım. Bende de 6. Günde kanamam oldu sonra kahverengi akıntıyla devam etti. Ama 5 gün falan sürdü. Ben adet sonrasında da kasık ağrım devam ettiği için test yaptım ama negatif
çıktı. Şu an hamile olduğumu düşünmüyorum. Eğer öyleysem çok çok şaşırırım :) kan testi yapmıyorlar burda galiba ya :KK43: doktoru arıyorum. Testte pozitif çıkarsa 1 hafta bekle gel, ultrasonda bakalım diyorlar.
Senin o 3 günlük kanama adet gibi miydi yoksa damlama gibi mi?

Bilgiler için çok teşekkürler canım. Bende de 6. Günde kanamam oldu sonra kahverengi akıntıyla devam etti. Ama 5 gün falan sürdü. Ben adet sonrasında da kasık ağrım devam ettiği için test yaptım ama negatif
çıktı. Şu an hamile olduğumu düşünmüyorum. Eğer öyleysem çok çok şaşırırım :) kan testi yapmıyorlar burda galiba ya :KK43: doktoru arıyorum. Testte pozitif çıkarsa 1 hafta bekle gel, ultrasonda bakalım diyorlar.
Senin o 3 günlük kanama adet gibi miydi yoksa damlama gibi mi?

adet kanamasına dönüşmedi canım, kahverengi akıntıydı, hatta sarı da katıldı içine gün içinde bir gelip bir kesiliyordu. yurt dışındasın heralde, doktora gitmeden kan testi yapmıyorlarsa çift çizgi gördüğün testi alıp doktora gidebilirsin canım, için rahat etsin. hakkında hayırlısı olsun, allahım en yakın zamanda gönlündekini de nasip etsin inşallah

X