kızlar bu keçiboynuzu kürü nasıl yapılıyor???

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
ben bugün adet oldum ve pazar günü hormon testleremi vermek için hastaneye gidicem aksi gibi dr. da raporlu ta ayın 8'de gelecek sonuçları bile öğrenemicem...bütün araştırmalar bana yönelik dr. eşine sperm testine gerek yok çünkü dış gebelikte olsa bir gebelik yakaladınız dedi bana bütün tetkikler yapılacak ama eşimin sperm sayısını bilmiyorum ama ben bu keçiboynuzu kürünü yinede eşime yedirmek istiyorum sayısı yeterliyse bile biraz daha fazla olursa ihtimal daha fazla olur öyle değilmi?

lütfen acil olarak cevaplarsanız sevinirim kızlar.... öptüm sizikaydirigubbakcemile3

tatlım gecmıs olsun bende bu hafta ıcınde hormon testlerımı yaptırdm temız cıktı cok sukur esımın sperm sayısına henuz baktırmadık bende merak ettım kecıboynuzunu varsa oyle bısey esımede yedıreyım

canım eşlerimiz için öyle bir şey var hatta bu sitede bunu uygulayanlar var ama ben nasıl yapıldığını bilmiyorum şimdilik cvp verende yok.... bilen biri yazsada akşam eve giderken malzemeleri alıp hazırlayıp eşime bu akşamdan başlasam diyorum çünkü benimde adetimin ilk günü benim yumurtlama günüme kadar bi 10-15 gün biraz gelişme olur diye düşünüyorum

yazan olsada uygulasak aslında doktorlar her okudunuzu kullanmayın dıo ama bunlar dogal zararı olmaz sanırım

Canim 6- 7 tane keciboynuzunu küçük parcalara bölüp yarim litre kaynayan sicak suyun içine atacaksin 6 dk kaynadiktan sonra soguyacak bunu ikiye bölecen sabah ve akşam yatmadan önce eşine içirecen bunu hergün taze yapacaksin 3 ay kullanacak inş. Yardimci olabilmişimdir...

Arkadaşlar size yardimci olurmu bilmem ama bende tvde seyretmistim adamin sperm kalitesi cok kotuydu ve sayisida azdi adama 3ay boyunca sabah aksam olmak üzere taze sikilmiş meyve suyu içirdiler daha sonra bi inceleme yaptilar ki adamin spermlerinin kalitesi yukselmis ve karisi hamile kalmisti isterseniz bide bunu deneyin her meyva olabilir allah hepimizin yardimcisi olsun

hsay26 o programı bende hayretler içinde izledim ntv de idi sanırım..
karlıdağlarıngülü kür tarifi doğru ancak bir ilave yapmak istiyorum 6 değil 3 dakika kaynatılacak sonrasında 20 dakika demlemek gerekiyor.kürü veren profösörün birebir tarifi böyle bende eşime 3 ay uygulamıştım ancak eşimde sayı sıfır olduğu için işe yaramadı.keçi boynuzu hareketli sperm sayısını çoğaltıyor hatta keçiboynuzunun kısırlık alanında kullanılmak üzere ilaçları çıkmış
milkshake geçmiş olsun umarım eşinde bir sorun yoktur bol şanss.

teşekkür ederim kızlar hepinize eşimde büyük bir ihtimalle sorun yok çünkü biz daha önce gebelik yakaladık ama sayı olarak bilmediğimiz için ben yinede eşime bu keçiboynuzu kürünü uygulamak istiyorum fazla mal göz çıkarmaz misali bakalım nasip hakkımızda hayırlısı olsun... akşam ilk işim eve giderken keçiboynuzu alıp hemen kaynatıp gece içirmeye başlıcam eşime... bugün ağzını aradım sevmem falan dedi bende yok öyle dedim mecbur içeceksin bak bana neler yapılıyor birazda sen fedakarlık edip içeceksin dedim bakalım akşam ne yapacak ama bir şekilde yemesi lazım....

aaa tadı çok güzel içebilir bence:))
canım sayı istediği kadar olsun ama hareket çok önemli eee keçiboynuzuda hereket için birebir sen ne yap et eşine içir denemeye devam bol şans şekerim:)))))

kızlar sağolun ben eşimin sperm sayısını bilmiyorum ama artsın milkshake in dediği bakalım benim bey ne diyecek

kızllarrrr eşime hemen cuma günü iş çıkışı gidip keçi boynuzu aldım fakat mevsimi daha yeni başlıyormuş yani yenileri 10/15 gün sonra gelir dediler benimkiler takır takır ama ne yapayım aldım mecburen....

eve gelip hemen kaynıttım ve eşim o geceden itibaren şimdi sabah akşam içiyor gıkı bile çıkmadan normalde benim eşim çok mızmızdır öyle herşeyi beğenmez her yemeği yemez ama bu keçiboynuzunun yararlarını anlattım valla öyle bir hevesliki kendi düzenli olarak içiyor çok seviniyorum onunda böyle bir şeyler için çabalaması hoşuma gidiyor...

bende dün akşamdan itibaren adaçayı ve ballı tarçınlı karışıma başladım umarım bu hayırlı ayın hörmetine rabbim çabalarımıız görür ve hepimiz hayırlısıyla bebiş sahibi oluruz.....

milkshake merhaba bizde bebek istiyoruz ve 6 aydır uğraşıyoruz adaçayı ve ballı tarçınlı karışım demişsisn onu nasıl yapıyoruz anlatırsan sevinirim:)teşekkürler:)

canım bende bu ay ilk defa denedim sadece günde bir tane adaçayı içiyorum malum ramazan olduğu için gece içiyorum.

diğeri ise bir tatlı kaşığı balın içine göz kararı ölçü yok kafama göre biraz çörekotu ve biraz tarçın katıp karıştırıyorum birde onu yiyiyorum.... umarım faydasını görürüz umarım yardımcı olabilmişimdir...

çok teşekkür ederim şu mübarek ay herkese hayır getirsin arkadaşlar kucaklarımız dolsun tez zamanda:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…