Kizlar bir anda yaşlandim

Bu aşağıdaki ikisini ben kullanıyorum. Cildi hem temizliyor, hem de parlak, sağlıklı gösteriyor. Ben hergün cilt bakımı yapmıyorum, bu yüzden böyle küçük olmak avantajlı oluyor. 2li paket bunlar. Her paketi en az 2-3 kere kullanıyorum ben. Bizim aktarlarda satılan kil gibi değil bu. Güzel rahat kullanımı var.

Her gün temizlemek zorundayım sivilce çıkıyor çikolata falan çok yiyorum

Dipnot, her duyduğumuz şeyi de doğal diye yüzümüze sürmemek lazımmış.

Yıllar önce tarçınlı ballı bir maske tarifini yüzüme sürmüştüm, suratım alev alev yanıp kızarmıştı. Bu da böyle bir anımdır.

Dıştan ne yapsak boş bence, bol su içip kolajen takviyesi alın.

Ben cildimi nemlendirmek için kullanıyordum bu ürünü,aşırı güzel bir şey.

Eklentiler

• Screenshot_20230319-235552_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230319-235552_Trendyol.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 78
Bilmiyorum ki çikolata yiyeyim hemen çıkıyor o yüzden her gece yatmadan evvel cildimi temizliyorum bazen sabah bile temizliyorum

Ben de çikolata yediğimde yüzüm küçük sivilceler döküyor. ☹

Böyle instagram da görüyorum sabah akşam bakım yapıyorlar birde güzellik merkezlerinde bakım yaptırıyorlar yine sivilceleri çıkıyor. Sivilceden kurtuluş yok galiba.

Kizlar hayirli geceler ya son bes gundur gozlatlarim birden bire kirismaya basladi ama oyle boyle degil 33 yasindayim evet normaldede vardi ama ince cizgilerdi yasim genelde 27 30 arasi gosteriyordu simdi sorsam 40 derler.cenemde cikan uc sivilce yer etti siyah akneye dondu nerdeyse. Normalde cildim kurudur sivilce cikmaz ama erken kirisir onum onlemini guzel bol nemlendirici ve hafif dogal alnima botoksla hallediyordum uc senedir.alina verdigi fresh havayi seviyorum botoksun. Suan yaptracak zamanim ve maddiyatim yok.kolojen veya ne oneririsiniz cabuk toparlanmasi icin.guzellik kismina acacaktm ama orda cok cevaplar verilmiyor muhtemelen ban yiyecegim ama olsun insallah cok cevaplar gelir bir an once😅 hepinize saglikli guzel gunler dilerim depremzede kardeslerim varsa hep dualarimdasiniz rabbim bir daha yasatmasin.
Merhaba, kil maskesini kuru ciltlere önermezler genelde ama.. asıl merak ettiğim yani birden yaşlanma hissinin altında direkt ciltle ilgili değil de.. kilo alıp verme durumunuz oldu mu misal son zamanlarda? Bence yaşı en çok belirleyen konulardan biri cildi de dolaylı yoldan etkiliyor. Yüz yogası önerebilirim bem iki senedir yapıyorum botoksa gerek kalmıyor; gerçi zaten hiç yaptrmaöştm da.. hami uzun vadede önerilmiyor diye.

Ben de çikolata yediğimde yüzüm küçük sivilceler döküyor. ☹

Böyle instagram da görüyorum sabah akşam bakım yapıyorlar birde güzellik merkezlerinde bakım yaptırıyorlar yine sivilceleri çıkıyor. Sivilceden kurtuluş yok galiba.
Özel bir bakım yapmıyorum Niveanın toniği ile temizliyorum gece yatmadan o gece o gün yoğun yağlı yediysem sabah da temizliyorum olmadı sabunla da yıkıyorum iyice yağ arınsın ciltten diye yağ kalıntısı direkt sivilce yapıyor

Ben herkese öncelikle özellikle güzellik sektöründe hizmet veren bir dermatoloğa gidip en doğru tavsiyeleri almalarını öneririm. Herkesin cilt yapısı farklıdır bu sebeple önerecekleri şeyler de farklı olur.

Ancak genel olarak güneş kremi ve güneş gözlüğü şart. Güneş kreminizi göz altlarınıza ve kenarlarına da sürün. C vitamini de her cilde uygun diye biliyorum. Temiz içerikli güzel bir markadan c vitamini serumu alabilirsiniz. Soğuk ve kuru bir yerde muhafaza edin. Aksi halde çabuk bozulur, bozulduğunu renginin turunculaşmasından anlayabilirsiniz. Bir de tabi ki cildinize uygun yine temiz içerikli bir nemlendirici. En temel bakım bunlar.

Özel bir bakım yapmıyorum Niveanın toniği ile temizliyorum gece yatmadan o gece o gün yoğun yağlı yediysem sabah da temizliyorum olmadı sabunla da yıkıyorum iyice yağ arınsın ciltten diye yağ kalıntısı direkt sivilce yapıyor

Benim cildim geçen yıla kadar aşırı yağlıydı. Sonra ne olduysa yazın, cildim yağlı ciltten kupkuru bir cilde döndü. Yağlı cilt bakımı çok zor, inanılmaz fazla yağlanıyor cilt, ben peçeteyle yüzümü silince yağ gelirdi resmen 😔

Benim cildim geçen yıla kadar aşırı yağlıydı. Sonra ne olduysa yazın, cildim yağlı ciltten kupkuru bir cilde döndü. Yağlı cilt bakımı çok zor, inanılmaz fazla yağlanıyor cilt, ben peçeteyle yüzümü silince yağ gelirdi resmen 😔
Yok o kadar yağ gelmiyor aslında cildim kuru ama çikolata ve yağlı besinler yediğim zaman anında ciltte yağ oluşup sivilce yapıyor

Yüz yogası ile ilgili bilgi alabilir miyim sizden kimle yapıyorsunuz gerçekten ne kadar etkili
Merhaba, kil maskesini kuru ciltlere önermezler genelde ama.. asıl merak ettiğim yani birden yaşlanma hissinin altında direkt ciltle ilgili değil de.. kilo alıp verme durumunuz oldu mu misal son zamanlarda? Bence yaşı en çok belirleyen konulardan biri cildi de dolaylı yoldan etkiliyor. Yüz yogası önerebilirim bem iki senedir yapıyorum botoksa gerek kalmıyor; gerçi zaten hiç yaptrmaöştm da.. hami uzun vadede önerilmiyor diye.

Bende ilk defa bu sene yaşlandığımı hissettim aynaya bile bakmak gelmiyor içimden. Yoğun bir stres sanırım sebebi kendime de bakmadım bu dönemde ama yaşta ilerliyor tabi serumlarımı tekrar kullanmaya başladım bakalım sonuç ne olur

Kizlar hayirli geceler ya son bes gundur gozlatlarim birden bire kirismaya basladi ama oyle boyle degil 33 yasindayim evet normaldede vardi ama ince cizgilerdi yasim genelde 27 30 arasi gosteriyordu simdi sorsam 40 derler.cenemde cikan uc sivilce yer etti siyah akneye dondu nerdeyse. Normalde cildim kurudur sivilce cikmaz ama erken kirisir onum onlemini guzel bol nemlendirici ve hafif dogal alnima botoksla hallediyordum uc senedir.alina verdigi fresh havayi seviyorum botoksun. Suan yaptracak zamanim ve maddiyatim yok.kolojen veya ne oneririsiniz cabuk toparlanmasi icin.guzellik kismina acacaktm ama orda cok cevaplar verilmiyor muhtemelen ban yiyecegim ama olsun insallah cok cevaplar gelir bir an once😅 hepinize saglikli guzel gunler dilerim depremzede kardeslerim varsa hep dualarimdasiniz rabbim bir daha yasatmasin.
Ginseng serum, üzerine de peptid içeren serum veya krem kullanabilirsiniz bu iki içerik güzel çalışıyor birlikte. Kış bitiyor olmadaysa retinol önerirdim ama onu önümüzdeki kış yaparsınız, kullanımı da teferruatlı hem onu da araştırırsınız o zamana kadar

Bu arada tavsiye vermeye gelmiştim yorumları okudum herkes niye 33-34 yaşında birden yaşlanıyor ben 30 yaşındayım korkmaya başladım😭

Sabun cildi kurutur kuruyan cilt yağ dengesini sağlamak için daha fazla yağ üretir bu da sivilceye sebep olur kısır döngüye girer yani o yüzden yüz yıkama jeli kullanın

X