kızlar bilgi lütfen

GNC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
117
2
Kızlar ben biraz fazla evhamlı hamilelerdenim. Biliyorum bu kötü bişey ancak elimde değil :1no2: Hamileyken nelerden hangi aktivitelerden uzak durmak gerek. Dün, koşuya yakın bir hızla 10-15 dakika kadar yürüdüm bebeğim o kadar sessizleştiki bütün gece korkudan uyuyamadım benneyaptımki sanırım bu kadar basit hareketlerle bişey olmaz değilmi :uhm: çok daha iyi, güvenilir yerlerdeler değil mi :a015: sitelerde egzersiz yapın diyorlar ne gibi sporlar yapmalıyız CADIARZU

yok yok birşey olmaz korkma ama yine de dikkat et...sporlar yoga falan gibi ya da kegel alıştırmaları falan yapabilirsin mesela..

Doktoruma normal doğum yapabilmek için ne gibi egzersizler yapılabileceğini sordum.Daha önceden düzenli egzersiz yapmıyorsan hamilelik döneminde egzersiz tavsiye etmiyorum yapabileceğin en iyi şey düzenli yürüyüş yapmak dedi.

arkadaşım endişelerini anlıyorum, emin ol hepimiz bu tip endişeler yaşıyoruz. Ama her aklına takılan için neden bir başlık açıyorsun ki ? kaç gündür siteye giriyorum senin tarafından açılmış bir sürü başlık, giriyorum ne var acaba diye ; bu gün uyurken sert döndüm bişey olur mu ? yarın ; hızlı yürüdüm bişey olmuş mudur ? e öbür gün de hapşurdum, öksürdüm bişey olur mu?
rahat ol biraz , lütfen forumda konu kirliliği yapmayalım

canım başlıkları bilinçli açmıyorum gün ve gün insan psikolojisi ve yaşadığı durumlar değişebilir kusura bakma ilk defa hamile kaldığım için bunlatr benim için ilk.Benim açtığım forumlara girmezsen bu şikayetlerini gidermiş olursun. Keşke benim endişe ve şikayetlerim bnu kadar basit olsaydı lütfen hamilelikte herkesin psikolojisinin aynı olmadığını düşünerek hareket edelim.

slm.çok hızlı olmamakla beraber yürüyüş yapman faydalı olur bence bütün doktorlar tavsiye edio.ama bişi olmaz o kadar meraklanma.allah kurtarsın analı babalı büyütsün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…