Kızlar bi yardım edin

nazlxixm28

BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
290
1
kızlar merhaba
bi sorun var yan komsum ayrıca arkadasım suan yanımda bir derdi var biz çözüm bulamadık sizlere soruyum dedim ben yardımcı olurmusunuz
arkadasım 5.5 aylık hamile suan eşi arkadasıma karsı oldukca ilgisiz eee tabi gebelikte insan en cokta eşinden ilgi bekler ama ilgisiz, arkadasımsa bu duruma cok ama cok üzülüyo
gecen hafta arkadasımın eşi arkadaslarıyla beraber göle balık tutmaya gitti neymiş kafasını dagıtacakmıs tamam gayet normal bişey dağıtsın kafasını, gitti neyse birgün gelmedi eve aksam 10 du geldiğinde arkadaslarıyla sorun yasamıs bir daha gitmeyecem demiş ama dünde hiç haber vermeden yine arkadaslarıyla balığa gitmiş işe gidiyorum diyerek tabii arkadasım yine telll ulaşmaya clısıyo tel . kapalı
bizim aklımıza baska bi kadın olma olasılığı geldi arkadasım eşine söylemiş baska kadın varsa ben cekilirim aradan diye sadec gülüyomuş eşi
arkadasımın buğün üzüntüden tansiyonuda düşltü birde yazık gebe kadın ben bişey söyleyemiyorum ne diyeceğimi bilmiyorum
eşi cok ilgisiz arkadasım eşine hamilelikte ilgi beklediğini söylemiş eşinin verdiği cvp ben kazmayım boyun kadar cocuğun var benden romantizimmi bekliyon :
oklava:

cnm merhaba en başta şunu söylemek istiyorum.bir adam zaten göstermesi çok doğal olan ilgisini romantizim beklentisi olarak algılıyorsa yapıcak çok fazla birşey yok.çünkü bu tür güzellikler söylemeyle dürtmeyle istemeyle olmaz.olsada söylendiktensonra bir kıymeti yok.arkadaşınız beklentilerini biraz eşinden görebileceği seviyeye indirsin.sonuçta tanıyordur eşini.ama işin içinde aldatma varsa ne demeliyim bilemiyorum.çünkü hem emin değil hemde hamile okonuda çok rahat yorum yapamıyacağım.umarım.aldatmıyordur.ilgisizliği birşekilde hazmedilblirde diğeri zor bir durum.sağlıklı doğumlar inşallah

canım hemen aklına kötü bişey getirmesin...yazık hamileymişte şimdi en etkilendiği dönemde..erkekler kadınlardan ilgi beklerler.haliyle hamilelikte bazı şeyler kısıtlanıyor.eşide ondan arkadaşlarıyla balığa filan gidiyor..evet gelmemesi kötü bi durum ama aklına kötü şeyler getirmesin..

çok zor bir durum..
ama eşi hamile bir erkeğin ewe gelmemesi we buna rağmen telefonunu da kapatması
gibi bir lüksü olmadığını düşünüyorum.
şöyle ki,
allah korusun o gece ciddi bir sağlık sorunu yaşanabilirdi,
acilen doktora yetiştirilmesi gerekebilirdi ws..
bu biraz sorumsuzluk zaten..
ben iletişimden yanayım hep ama biliyorum ki;
ne kadar anlatırsanız anlatın,bazen anlattıklarınız karşıdakinin anladığı kadardır aslında..
dilerim en kısa zamanda çözümlenir..
ama pek umutlu değilim

kocasının karakteri vurdumduymaz olabilir.kadın ihtimali olsa eğer bu kadar çok açık vermezdi bence.

erkeklerin çoğu böyle .zaten ne beklenir ki onlardan.

Erkeklerin çok ince ruhlu olanını bulmak zor.Kadınlar gibi hassas değiller.Zorlayarak da romantik olmazlar zaten.arkadaşın kendi kafasını yormasın bu kadar.Bebişini düşünsün.İnşallah herşey istediği gibi olur.

Bir erkek evde hamile esi oldugunu bilerek cep telefonunu kapatiyorsa o erkege ayiptir söylemeside yuh artik derim.
Sarji bitmiste olabilir ama en azindan su arkadasimla beraberim, sarjim bitti, birsey olursa bu numaradan ara beni diyebilir yani:mymeka:

Tek cözüm konusmak olur canim.
Eve geldiginde esine ulasamadigini sana ulasamadim desin, bakalim cevabi ne olacak.
Baska kadin varsa aradan cekilirim demesin. Hele hele böyle birseyin olup olmadigina emin olmadan hic demesin.
Birazda arkadasin esine karsi ilgisiz davransin.
Bak ozaman nasil tipis tipis pesinden geliyor.

arkadasım gebelikten dolayı iyice saldı kendini sacına basına bakmaz oldu
bende morakli düzelsin diye yarın aksam sacını falan saralım birazda acık sacık giy dedim madem ilgilemnmiyo bi şekilde dikkatini cek dedim
yapalım ama ilgilenmezki dedi bende inatla devam et dedim ben diyorumki birde baska kadın olsa bukadar acık verirmi bu adam ya aksam saat 6 da işe gidiyom diye evden cıkyo ertesi gün aksam saat 7 de eve giriyo ama hiç bişekilde ulasmak mümkü değil
bu nasıl bi insan aklım almıyo bebği istemiyo karısını istemiyoo
arkadasım gecen demişşki giderim evden afedersiniz küfürlü bi kşekilde git demiş ama arkadasımıda tehdit ediyomus evi yakarım diye
arkadasımda diyoki napacağımı bilmiyorum buğün hem o hem ben hemde 6 yasındaki oğlu ağladık

eşini sabahtan öğlene kadar tel aradı yok kapalı tel. işyerini aradı sefiyle konustu sefide dyomuski bende dün geceden beri arıyorum ulasamıyorum onlar galiba balık tutmaya gittiler bekleme aksam ancak gelir demiş
aksam eşi gelincede şefini aradım böyle böyle dedi demiş adam gülüyomuş arkadasım diyoki ya insan eşini kıskanmazmı nasıl bi adam bu diyo bende az önce arkadasıma giyin bak kendine süslen püslen dedim onu birazda olsa umursamadığı göster dedim arkadasımda diyoki zaten cok fazla sevgimi gösterdim ne dediyse he dedim diyo

bitanem öncelikle anne adayımız moralini bozmasın belki ciddende arkadaşlarıyla balık tutmaya gitmiştir evdeki en büyük ilgiyi herzaman erkek karısından bekler asla karısınında ilgiye ihtiyacı varmı diyede düşünmezler canım sabret bakalım sende onun sana davrandığı gibi davran belki hatalarını görür vede sana dahada çok ilgi göstermeye başlar sıkma sen canını olurmu meleğim Allah hayırlı evlat nasip eder sana inşallah sevgiler

Herşeyden önce arkadaşınız karnındaki bebişini düşünüp sakin olacak.
Arkadaşınızın durumu anladığım kadarıyla pekte masum durmuyor. Eşi hamile olan bir adamın eve gelmemesi ve cebini kapatması kusura bakmasında eşeklikten başka bir şey değil. Ortada bir şey var, aldatma mıdır yoksa başka bir şeymidir bilemeyiz.
Ama burada en önemli şey öncelikle bebişin ve annenin sağlığıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…