kızlar bi bakın yardımcı olun????

askom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
19
0
ben 7 haftalık gebeyim ama arada tuvalete cıktıgımda gunlük ped kullanıorum ama koyu kahverngi ara sıra agır kokulu akıntım alıo acaba bişeymi var ya korkuyourm bazende normal akıntım bu herkesde oluomu cevaplarınızı bekliorum sabırszlıklaaaaCADIARZU

canım korkma hamileliğin başında olur sen yinede kontrole gittiğinde doktoruna söyle belki idrar yolu iltihabı flan vardır ona göre önlem alırsınn hayırlı olsun bu arada allah kucagna almayı nasip etsin canım

saol canım benim cok teşekkür ederim evt dogru diosun dr ma gttgmde bi danışıcam mutlakakaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

doktoruna mutlaka söyle atlamaman gereken bişey bu yanında ağrın filan olursa mutlaka beklemeden doktora git canım hayırlı olsun

saol canım benim ama arada kasık agrılarım oluo bu normalmidir acaba??

agilarda normal kahverengi akinti da bende de oldu bir kere bebegin esi kilcal damarlara degedigi zaman kanama yapabiliomus
kanin rengi degismedigi ve miktari artmadigi sürece doktorlar normal sayiyolar..endise etme
tabiki yinede doktorunu bilgilendir

saol hayatım ya rahatladım braz
ne zormuş hamile olmak:CüvCüv::CüvCüv:

bütün zorluk ona bisey olmasin korkusundan kaynaklaniyo :)
bir sonraki randevunda doktoruna anlat eger kanaman olursa da hic bekleme hemen kos doktora, onlar normal sayiyolar hergün hamile gördükleri icin ama bizlere göre anormal durumlar

X