kızlar bı bakın yaaa lütfennnnnnn

iyi geceler arkadaşım ben artık yatıyorum yarın işe gitcem:) yardımın için sağol. herkese tatlı rüyalar yarın görüşmek üzere ...

slm kızlar yıne beklenen mısafır bu ay gelmedı zaten gelse sasarsım bu sabah kalktım hafıf bı lekelnme vardı yanı heralde hasta olacama ama bı gun erken oldum sasırdım demek kısmet degılmıs hayırlısı olsun ıyıkı kımseye haber vermedım umutu kırılan yıne ben oldumm gelın artık ya bebısler gelınde annelerınız sızın ıcın ne hayaller kurdu nasıl beklıyolar bı gorun emınım bunu bılsenızz hemen kosa kosa gelırsınızzzz msj dolayı hepınıze tesekkur ederım ıyıkı varsınızzzzzzzzz..........................

slm kızlar yıne beklenen mısafır bu ay gelmedı zaten gelse sasarsım bu sabah kalktım hafıf bı lekelnme vardı yanı heralde hasta olacama ama bı gun erken oldum sasırdım demek kısmet degılmıs hayırlısı olsun ıyıkı kımseye haber vermedım umutu kırılan yıne ben oldumm gelın artık ya bebısler gelınde annelerınız sızın ıcın ne hayaller kurdu nasıl beklıyolar bı gorun emınım bunu bılsenızz hemen kosa kosa gelırsınızzzz msj dolayı hepınıze tesekkur ederım ıyıkı varsınızzzzzzzzz..........................
canım lekelenme nasıl yanı aynı adet oluyormus gıbımı?testının sılık cıkması acıkcası cok umut verıcıydı.ne bılım senı cok umutlandırmakta ıstemem ama bıraz bekle bakalım kanama cogalıcakmı..:1no2:

canım lekelenme diyosun sadece lekelenmeyle mi kaldı yoksa başladımı adetin.dikkat et bakalım.inşallah en hayırlısı olur:nazar:

canım benim tam adet günümde çok az miktarda kanamam oldu dr.um yerleşme kanaması dedi şimdi 6 haftalık hamileyim kanamanın miktarını kontrol et birşey olmadan 2.çizginin çıkması zor çünkü

umutcum cnm isallah hamilesindir hadi beraber hamis olalim seninle rabbim hakkinda ne hayirlisini biliyorsa onu versin cnm benim

Selam canlar,

Bende bu ay 14.gunumde catlatma iğnesi oldum 36 saat sonra ilişki oldu ve 8.gun kan testi yaptım 5.69 9.gu 4.68 2 gun once 0.778 adetime 3 gun var hala boyle olupta hamiş olan varmı sizin ilk beta hcg degerleriniz neydi

Bılmıyorum ya kızlarr bugune kadar ıstedıgım bısey hemen olmadı aglıyorum su anda cunku bunu annemle esımlwe bıle paylasamıyom benım uzuldugumu görünce dahada uzulurler mevlamdan hayırlısını ve saglıklısını ıstıyorum bızımde en buyuk snv bu olsun ıns bırgun gelırler umutumu yıtırmıyorum ve dualara sıgınıyorummm birgünnn bizde gülecezzzzzzzzzz...........

Bılmıyorum ya kızlarr bugune kadar ıstedıgım bısey hemen olmadı aglıyorum su anda cunku bunu annemle esımlwe bıle paylasamıyom benım uzuldugumu görünce dahada uzulurler mevlamdan hayırlısını ve saglıklısını ıstıyorum bızımde en buyuk snv bu olsun ıns bırgun gelırler umutumu yıtırmıyorum ve dualara sıgınıyorummm birgünnn bizde gülecezzzzzzzzzz...........

canım ya üzülmeyelim diyorz ama elimizde değil.bende istedgm şeyleri hemen elde etmedm hep bekledm ve sonunda güçte olsa gerçekleşti.inş.buda gerçekleşecek.bugun yine üzüldm bende.2arkadaşın daha hamile olduklarnı öğrendm.içimden hep ağlamak geliyor.ama tutuyrm kendimi.o arkadaşlarada çok sevniyrm.ama niye benim yokki diyom.sonra imtihan bu diyorm.dua ediyrm allahım bana hayırlı ikiz evlat ver diye.inş.dualarım gerçekleşecek.bir dua zinciri oluşturalm ve birbirmzi tanımadğmz halde birbirimize dua edelim.duanın gücüne inanalım.
allah hepimize hayırlı evlatlar verir inş.aminnnnnnnnnnnnnnnn

a.s.kizlar ya bu yazilanlari okudum dusuk yapmis yarali biri olarak cok uzuldum..Rabbim hepimize saglikli sihhatli hayirli bebekler nasip etsin insallah...herseyin hayirlisi benim de adetime 2 gun var mide bulantisi oldurecek beni ve halsizlik arti akinti var gecen dusuk yaptigim hamileleigimde de böyleydi umutlanmak istemiyorum ama elimde degil ki...bu cuma yani 9 mayista adet olmaliyim insallah olmam insallah da bu sefer dusuk olmadan beebgimi hayirlisiyla kucagima alirim...

merak etmeyin canlarim dualarim hepimiz icin...

kızlar dun yakalndım esıme aglarken yanımda oması bana tesellı vermesı bıle benı tesellı ettı dun
bı lekelnme oldu ondan sonra sımdıye kadar bekledım kanama falan yok ne yapıyım yaaaa normalda bugun hastalanmam gerekırdı ama olmadım

kızlar dun yakalndım esıme aglarken yanımda oması bana tesellı vermesı bıle benı tesellı ettı dun
bı lekelnme oldu ondan sonra sımdıye kadar bekledım kanama falan yok ne yapıyım yaaaa normalda bugun hastalanmam gerekırdı ama olmadım

CANIIM sen hamiş gibi görünüyosun. bi kan testi yaptır canım. kanama kesildiyse yerleşmedir o. bebişin yerleşmiştir.

canım bencede bi doktora gözüksen, hem için rahatlamış olur daha iyi evde kendini yıpratmazsınyerimseniben

slm canımlarım
Aslında bıdaha gunum gecmeden ttest yapmıyacaktım cunku dıger ay bel agrısı benı kandırdı adetıme 2 gun var ama bu ayy goguste agrımalar,bel agrısı falan var bugun eczanenın onunden gecerken dayanamdım test aldım cok sılık bı cızgı cıktı kımseye haber vermedım cunku daha onceden ıkı dusugum oldu esıme bıle soylemk ıstemıyorum hayal kırıklıgı cok kotu bısey ama yınede mevlamdan hayırlısın ve saglıklısını ıstıyorum kızlar benım gıbı olanlar varmı ya merak etım her an benım gıbı bebek ısteyenlere cok dua edıyorum ıns en kısa zamn da herkes muratıne ererrrr......:bbo:CADIARZU:sm_cool:

canım ben şu anda 30 haftalık hamileyim bende ilk test yaptığımda senin gibi 2. çizgim silik çıkmıştı ve hamileymişim doğruymuş inşallah sende hamilesinidr canım allah dualarını kabul eder canım allah gönlüne göre versin inşallah...:1hug:

canim ins hamilesindir sabirli ol sonucta hamile kalabilme durumun var dusuk yapmissin benimde adetimden 3 gun gecti ama adet belirtileri var karin ve bel agrisi ve akintimdan normalden daha fazla test yaptirsam gorunurmu acaba gecen ay klomen kullandim 1 haftadirda follikasit kullaniyorm hayal kirikligina ugramak istemiyorm. SEVGI VE MUHABBETLE HEPINIZE...

lalezarcım 3 gün ceçmişse bi test yapsana artık çıkar heralde veya kan testi yaptır ondada varsa çıkar atık hem sende meraktan kurtulmuş olursun :)

X