Kızlar bi bakın artık kafayı yiyecem gebelik testi sorunu

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
880
268
26
1 ekimde ovitrelle kullandım 3 gündür test yapıyorum ger biri farklı çıkıyor gerçekten kafayı yiyecem dün silik çizgi görünce çok sevinmiştim ama bugün hayal kırıklığına uğradım

1.fotoğraf 10 ekimde yaptım ney negatif
2.fotoğraf 11 ekimde yapılan ilk idrar bile değildi silim çizgi çıktı
3.fotoğraf bu sabah ilk idrar ile olan 12.dakiakda hafif bir çizgi çıktı anlam veremiyorum sizce var mı bir şey ?

İlk iki testin markası freely bugün yaptığım prodoctor erken gebelik testi

Eklentiler

• IMG_0579.jpeg
    IMG_0579.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 126
  • IMG_0591.jpeg
    IMG_0591.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_0597.jpeg
    IMG_0597.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG_0600.jpeg
    IMG_0600.jpeg
    102,1 KB · Görüntüleme: 131
Ben çizgi görüyorum ama silik gibi (ben de ilk gebeligimi çatlatma iğnesi ile böyle öğrenmiştim 10.gunde)
Varsa muhtemelen kan değeri henüz 10-15 arasıdır ve inşallah vardır ya😍

Ben çizgi görüyorum ama silik gibi (ben de ilk gebeligimi çatlatma iğnesi ile böyle öğrenmiştim 10.gunde)
Varsa muhtemelen kan değeri henüz 10-15 arasıdır ve inşallah vardır ya😍
ama hemen çıkmadı 12.dakikada çıktı kuruma çizgisi olabilir mi sizce heves yapamıyorum nedense

Yarın tekrar yap canım ya da gecikme bekle çünkü iğne günü hariç daha 12.gun ya belki geç dollendi
Bende dün adet olmam gerekiyordu olmadım bugün test yaptım testin ortasında bı çizgi çıktı sonra o çizgide geçti bozuk müdür aceba yoksa negatif mi

Eklentiler

• IMG_20241013_102629.jpg
    IMG_20241013_102629.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 113
Bozuk olabilir canım baska test var mı elinde
Malesef yok yaparkende tedirgindim ya yoksa diye bir kaç gün sonra mi denesem aceba ya böyle adet olacam gibi sancı gelip gidiyordu özellikle dün olmadım ve özellikle adete 1 hafta kala sabahları ilk idrarı yaptikdan sonra kasıklarımda bı sancı olurdu adet olankdr bugün oda yok inceden girip çıkıyor anlamadım birşey 🙈

1 ekimde ovitrelle kullandım 3 gündür test yapıyorum ger biri farklı çıkıyor gerçekten kafayı yiyecem dün silik çizgi görünce çok sevinmiştim ama bugün hayal kırıklığına uğradım

1.fotoğraf 10 ekimde yaptım ney negatif
2.fotoğraf 11 ekimde yapılan ilk idrar bile değildi silim çizgi çıktı
3.fotoğraf bu sabah ilk idrar ile olan 12.dakiakda hafif bir çizgi çıktı anlam veremiyorum sizce var mı bir şey ?

İlk iki testin markası freely bugün yaptığım prodoctor erken gebelik testi

Malesef yok yaparkende tedirgindim ya yoksa diye bir kaç gün sonra mi denesem aceba ya böyle adet olacam gibi sancı gelip gidiyordu özellikle dün olmadım ve özellikle adete 1 hafta kala sabahları ilk idrarı yaptikdan sonra kasıklarımda bı sancı olurdu adet olankdr bugün oda yok inceden girip çıkıyor anlamadım birşey 🙈
Az daha bekle istersen belirti arama canim inşallah vardır da bizde sevincine ortak oluruz

X