Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

caner in tülinine,arzu yanardağ a,gökçe bahadır a,beren saat e, nurgül yeşilçay a,nurhan yılma ya,melis birkan a,taylor swift e benzetildim de bir evlenme progaramındaki naz kalmıştı...bari ortak noktaları olsa da inansam...

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 626556 Eki Görüntüle 626557

Benzerlık bı ara canımı sıkmaya baslamıstı :KK5: otobuste teyzeler bırbırını durtup benı gostermesı ..

Ortaokul cagında bı cocuk arkadasımın kardesı olur.. Ilk gordugu andan berı soler..AAAA ne kadar benzıyosun dıye..

Hatta bı gun besıktasta otobuse bınecegım sırada bı cocuk agzı acık bana bakarken yol verdı koltuga oturttu ole benı ızlıyo :KK36:

ben o kadar benzemıyoruz dıye dusunuyorum ama ..Hatta ona yakısıyor dıye bı ara sac modelını hıc korkmadan kestırebılmıstım :KK55:

bence benzemiyorsunuz. belki koyduğunuz resimleriniz yanıltmıştır beni.

Zlzv.jpg

Net; Selena Gomez, bu kadar olur:)

Eki Görüntüle 626556 Eki Görüntüle 626557

Benzerlık bı ara canımı sıkmaya baslamıstı :KK5: otobuste teyzeler bırbırını durtup benı gostermesı ..

Ortaokul cagında bı cocuk arkadasımın kardesı olur.. Ilk gordugu andan berı soler..AAAA ne kadar benzıyosun dıye..

Hatta bı gun besıktasta otobuse bınecegım sırada bı cocuk agzı acık bana bakarken yol verdı koltuga oturttu ole benı ızlıyo :KK36:

ben o kadar benzemıyoruz dıye dusunuyorum ama ..Hatta ona yakısıyor dıye bı ara sac modelını hıc korkmadan kestırebılmıstım :KK55:

hic alaka kuramadim yani suran benziyo diyecek belki goz renginiz benziyordur baska bir benzerlik yok gibi..

0o_burcu_o0

Benzetilmeye bıkmadın mı ?
Benzet benzet bi yere kadar sağlam bi benzetme yapılamadı galiba :KK1:

Hanımlar,

herkes istediği kadar fotoğrafını ekleyip kime benzediğini sorabilir, topikte üyelere sınırlama getirilmemiş...

X