Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

çok teşkkr ederm:):) arada girip girip beni birine benzetn diyorm sanki değişiyomşm gibi ist. da yaşıyorum. ankaraya hiç gitmedim. güzel iltiftlarn için de çok teşkkr ederm...

Ben ikinize yazmıştım .Sadece sana değil .
Ego tatmini için eklediğini sanmıyorum .
Ondan daha güzel görebilir kendini :26: tıpkı sizin onu benzettiğiniz isimden daha çirkin bulmanız gibi .

Geçen forumda bir kız albümüne Meganın fot.larını eklemiş :) azıcık da benziyorum yazmış .
Kızı görsen ,uzaktan yakından ilgisi yok .
Acaba bunlar için hangi tanım daha uygun olur bilemiyorum .

Son düzenleme:
benide saçımı kahkül yaptırdığım zaman ASLI ENVER'e benzitiyorlar

benide saçımı kahkül yaptırdığım zaman ASLI ENVER'e benzitiyorlar

profildeki resminde benziyorsun gerçekten de ama avatarında gördüğüm kadarıyla hergün başka birinin fotoğrafları var, geçenlerde sana sen misin diye sormuştum benim demiştin o bambaşka biriydi kafam karıştı hangisi gerçek resmin canım:26na göre yorum yapalım.

avatarıma koyduğum bütün resimler benim cnm başka avatar kullanmıyorum ben..önceden sarışındım şimdi saçım koyu..ama hala sarıyı sevdiğimden arada bi sarı halimi koyuyorum

avatarıma koyduğum bütün resimler benim cnm başka avatar kullanmıyorum ben..önceden sarışındım şimdi saçım koyu..ama hala sarıyı sevdiğimden arada bi sarı halimi koyuyorum

hmm anladım canım sana bunu sormamın nedeni geçenlerde benim dediğin kişi esmer tenli ve gamzeli biriydi,burda çok değişik o yüzden.sarışın halin daha çok yakışmış .

kızlar kendi resmimi koyamıyorum ama beni melike ipek yalovaya çok benzetiyorlar hatta muhteşem yüzyılda oynadığı zamanlarda etrafımdaki herkes aynı şeyi söylüyodu ben pek benzetemiyodum ama o kadar çok kişi söyledi ki artık benzediğime inanmaya başladım

hmm anladım canım sana bunu sormamın nedeni geçenlerde benim dediğin kişi esmer tenli ve gamzeli biriydi,burda çok değişik o yüzden.sarışın halin daha çok yakışmış .

Evet cnm anladım..ikiside benim siyah olan saç şu anki halim bende sarıyı daha çok seviyor ve istiyoum ama eşimi ikna edemedim (daha çok yakıştığını biliyo tabi o da) uyanııııkkk :)

Evet cnm anladım..ikiside benim siyah olan saç şu anki halim bende sarıyı daha çok seviyor ve istiyoum ama eşimi ikna edemedim (daha çok yakıştığını biliyo tabi o da) uyanııııkkk :)

adamın böyle güzel karısı olunca haklı tabii

gerçek resmini koymazsan nasıl benzeticeğiz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…