Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

ben hiç elif karlıya benzetemedim kendimi :KK43: çünkü ondan daha güzelim

Eklentiler

• $fotoğraf0126_001.jpg
    $fotoğraf0126_001.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
Yaaa hiç güzel değil :KK43:
Ama teşekkür ederim yorum yaptığın için.
Başka birine benzetiyolardı.
Neyse resimden pek anlaşılmaz zaten.
Seni ben pek Elif Karlı'ya benzetemedim , bencede daha güzelsin. Veda dizisinde Ayşe karakterini oynayan kıza biraz benzettimde adını tam çıkaramadım.

Yaaa hiç güzel değil :KK43:
Ama teşekkür ederim yorum yaptığın için.
Başka birine benzetiyolardı.
Neyse resimden pek anlaşılmaz zaten.
Seni ben pek Elif Karlı'ya benzetemedim , bencede daha güzelsin. Veda dizisinde Ayşe karakterini oynayan kıza biraz benzettimde adını tam çıkaramadım.

aa evet bende benzettimm :)

Egonu tavan mı yapalım istiyorsun anlamadım.
Ayrıca bana göre elif karlı senden daha güzel.
Bana göre güzel bi bayan değilsin çirkin misin çirkinde değilsin. Ama dönüpte waow deyip bakmam yani.

Bir kere bu çok yanlış bir bakış açısı.

Ben her zaman verdiğim bir örneği yazayım sana. Halam ve kuzenim birbirlerine çok benziyorlar, ama halam çirkin, kızı çookkk güzel.
Benzemek başka, benzetildiğin kişi kadar çirkin misin, güzel misin o ayrı bir konu.

Aynı şekilde Liv Tyler'ın kardeşi de ona çok benziyor ama Liv'deki güzellik, hava, enerji kardeşinde yok.

Yani ne seni güzel bulduğun birine bezettiler diye sevin, ne de çirkin bulduğun birine benzettiler diye üzül. :KK66:)
Herkesin güzelliği ayrıdır. :KK66:

Ayrıca buraya fotoğrafını ekleyip de ısrarla güzel olduklarını ifade eden tipler komik oluyor.:KK70:
Çünkü seni gören gözlerin düşüncelerini değiştiremezsin aksini iddia ederek. :KK66:)

Elif Karlı'dan daha güzel bir tarafın yok. :KK14:

Aslında dediğiniz doğru ama herkes güzel olmak ister, bu da çok doğal bence. Güzel birine benzetilmekte insanları mutlu eder, bu da çok doğal.
Fiziksel görünüşümüz bizim elimizde değil ve onun için birine çirkinsin ya da güzel değilsin demekte çok kırıcı olur, bu kimsenin elinde değil çünkü..
Herkes kendine güzel :)

Oooo baya sert olmus yorumlar :/
Fot koymus birisini ,bu kadar kirmaya gerek yoktu .
Hiç yakıştıramadım, hatta baya sinirlendim .
Neyse .

Aslında dediğiniz doğru ama herkes güzel olmak ister, bu da çok doğal bence. Güzel birine benzetilmekte insanları mutlu eder, bu da çok doğal.
Fiziksel görünüşümüz bizim elimizde değil ve onun için birine çirkinsin ya da güzel değilsin demekte çok kırıcı olur, bu kimsenin elinde değil çünkü..
Herkes kendine güzel :)

Sen de aynı şeyi yapmışsın.
Beğenmediğin birine benzetildin diye üzülmüşsün. :KK66:)

Herkes herkesi güzel bulmak zorunda değil.
Buraya insanlar kendi fotolarını ekleyip bir de üstüne hayır ben daha güzelim derse biz de hayır sen daha güzel değilsin diyebiliriz. :KK66:
Bu oldukça normal o tavrın karşısında. :KK66:))
Herkes kendini olduğu gibi sevmeli tabi ki. Hepimizin beğeneni ve beğenmeyeni var.
Ben beğenmezsen öteki çok güzel bulur... Zevk bu.

Madem kendilerine göre şahane olan kadınlara benzetilmek istiyor foto ekleyenler, üzgünüm ama eklemesinler o zaman ve böyle tavır sergilemesinler.
Herkes benzettiği kişiyi söylüyor. Tamam deyip geçersin bu durumda. Kabul etmeyeceksen de eklemezsin,millete sormazsın olur biter. :KK31:

Son düzenleme:
Yok ama ben "ben daha güzelim" diye birşey demedim, kızı beğenmedim sadece. Ben öyle biri değilim zaten. Güzel olduğumu hiçbir zaman iddia etmem, tam tersi kendimi beğenmediğim için tepki görürüm çoğu zaman. Ben bakalım etrafımda duyduğum kişilere mi benzetecekler diye bir resim koydum, ona da 1 kişi yorum yapmış sadece zaten, kimse birşey yazmamış. Ben de yorum yaptığın için teşekkürler dedim, bitti.
Burdaki resimler ölçü değil, gördüğü kadarıyla ona benzetmiş, olabilir..

Yok ama ben "ben daha güzelim" diye birşey demedim, kızı beğenmedim sadece. Ben öyle biri değilim zaten. Güzel olduğumu hiçbir zaman iddia etmem, tam tersi kendimi beğenmediğim için tepki görürüm çoğu zaman. Ben bakalım etrafımda duyduğum kişilere mi benzetecekler diye bir resim koydum, ona da 1 kişi yorum yapmış sadece zaten, kimse birşey yazmamış. Ben de yorum yaptığın için teşekkürler dedim, bitti.
Burdaki resimler ölçü değil, gördüğü kadarıyla ona benzetmiş, olabilir..

Yok , sana demedim onu.
Hani kırıcı olmuşsunuz gibi bir şey yazmışsın, o açıdan dedim, sergilenen "ben daha güzelim tavrı" çok saçma, e o zaman cevap verilir öyle bir yoruma. Daha düşünerek yazmak lazım. Biz fikrimizi söyledikten sonra kabul etmemek gereksiz. Sorulmasın öyle olacaksa.
Ve dediğim gibi çirkin birine benzetilmek insanların çirkin olduğu anlamına gelmiyor.
Sadece benzemek alt tarafı. :KK66:) Ve birkaç foto işte. . . Neyse.

Oooo baya sert olmus yorumlar :/
Fot koymus birisini ,bu kadar kirmaya gerek yoktu .
Hiç yakıştıramadım, hatta baya sinirlendim .
Neyse .

Bu zamana kadar foto koyan birine hiç çirkinsin demedim.
Beğenmediysem yorum yapmadım beğendiysem bunu dile getirdim...
Ama burda durum hanfendi ego tatmini yapmak isteyince bende o kişiden güzel olmadığını dile getirdim. Zira çirkinsinde demedim. Sadece waow denecek kadar güzel bulmadığımı söyledim.
Kendini benzetilenden güzel görmek ego tatmini yapmak normal geliyorsa banada birinin o kadar da güzel olmadığını söylemek normal geldi.
Bu kişinin amacınında topiğe uygun olarak eğlenmek amacı ile kime benzetiltiğini öğrenmek değil sadece egosunu tatmin etmek olduğunu anlamak zor olmasa gerek.
Kimseyi burda pohpohlayamam.

yüzümde bi tane bile estetik yok !!! makyaj bile yapmam ben !!! doğallığı severim makyaj yapmadığım için güzel bulmuyorsunuz herhalde :KK43:

Ne alaka?
Ben insanda küçümseme ego tatmin etme huyunu sevmem antipatik gelir itici gelir.
Ayrıca doğal olmak demek sıfır makyaj dolaşmak değildir...Ayrıca estetikli ne kadar doğal duran ve doğallığını koruyan insanlar var.. İlk önce doğallıktan kasıt nedir bilmek lazım bence.

kızlaarr uzatmayalım.. herkes kendine güzel işte.. ayrıca bir arkadaşında dediği gibi bazen sadece ifade benzer.. benim bir arkadaşım var deniz akkayanın kardeşi desem inananırsınız. ama inan hiç bir çekiciliği olmayan ve bir çoğuna göre güzel olmayan bir kız..ama ifadeler mimikler bir bakış... benzetilir bazen olabilir...

avatardaki benim. beni genelde evanescence ve avril e benzetirler. sizce kime benziyorum kızlar? her türlü yoruma açığım.:KK9:

kızlaarr uzatmayalım.. herkes kendine güzel işte.. ayrıca bir arkadaşında dediği gibi bazen sadece ifade benzer.. benim bir arkadaşım var deniz akkayanın kardeşi desem inananırsınız. ama inan hiç bir çekiciliği olmayan ve bir çoğuna göre güzel olmayan bir kız..ama ifadeler mimikler bir bakış... benzetilir bazen olabilir...

avatardaki benim. beni genelde evanescence ve avril e benzetirler. sizce kime benziyorum kızlar? her türlü yoruma açığım.:KK9:

Sen Ankara'da mı yaşıyordun? Öyle bir şey demiştin sanırım. Seni gördüm çünkü ben Ankara'da. :KK70:
Neyse çok güzelsin bence. :KK31:

Burada birkaç kez benzetmiştik seni birilerine.
Ben hiç Avril ya da Amy Lee'ye benzetmiyorum.
Thora Birch'e benzetiyorum seni.
Daha önce de demiştim.

Thora_Birch_5.jpg

:KK37::KK52::KK52::KK52::KK52: bendee fikrinizi sorucam o zaman ben kendimi hiç ama hiç bi kimseye benzetmedim sizce benziyormuyum birilerine $g.jpg :nazar:

X