Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

merak ettim seni, bizde benziyor olabiliriz o halde :))

Kaçıncı sayfa bilmiyorum ama bu başlığa ekledim. :) Gözlerim benzeyebilir benzetilen hatunlara ama normalde daha farklıyımdır. Fotoğraflar aldatmaca...:)) Hele ki tek bir fotoğrafta benzerlik aranıyorsa... Hiç alakan olmadığını düşündüğün insana bile benzetilebiliyorsun... Başıma geldi. Yine bu forumda...

evet gördüm seni :) anımsatıyoruz bence birbirimizi. evet hemen kaldırdım çünkü mesaj düzenleme süresi çok az, sitede kalmasın istedim fotoğraflar. ama eğer bakar benzetirim seni birilerine diyorsan ekleyeyim :)) yada özel msjla göndereyim

:)

Silemem diye endişeleniyorsan özelden at istersen...

özel mesaj için beklemem gerekiyormuş , buradan yazayım dedim :) bence de benzeşiyoruz, benzetildiğimiz isimler aynı ama senin fotoğrafın çok az belirgin daha çok merak ettim öyleyse seni :))))

Fotoğraf olayından nefret ederim! :)) Bu yüzden sayılıdır. Aylar önce 3-4 tane eklemiştim. Sonrasında linleri sildim. Formatla beraber onlarda pcden uçup gittiler. :/ Bu da ablamın telefonundaydı oradan atmıştım. Yani ne yazık ki atacak resmim yok...

Üh amma uzun açıklama yaptım!

:))) neyse sağlık olsun ne diyelim ,benzerimi göremeyeceğim için üzüldüm :)

üyeliğe gerek yok yukarıdaki ünlüler eğlence kısmına tıklayın sonra celebrty morph kısmına tıkların ve bir resminizi ekleyin.o benzediğiniz ünlüleri bulacak.

ilk denememde leelee sobieski çıkarttı yahu şaka gibi :))))) evet üyelik istemiyor hemen yapabilirsin, güvenli bir site.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…