Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Eki Görüntüle 278185 kızlar sizce ben kime benziyorum ?

Melisa-Sozen.jpg

kızlar selam daha önce foto koymuştum ama baya zaman geçti sizce ben kime benziyorum ?herkes farklı bşile sölüyor bakalım neler çıkcak daha:)foto yüklüyorum yorumlar gelsin lütf $loonapix_13426572811582714136 - Kopya.jpg $IMG_0299.jpg $IMG_0849.jpg $IMG_0851 - Kopya.jpg $Görüntü0829.jpg $Görüntü0947.jpg en olumlu olumsuz farketmez maksat eğlenmek canlar...:)

kızlar selam daha önce foto koymuştum ama baya zaman geçti sizce ben kime benziyorum ?herkes farklı bşile sölüyor bakalım neler çıkcak daha:)foto yüklüyorum yorumlar gelsin lütfEki Görüntüle 509766 Eki Görüntüle 509765 Eki Görüntüle 509763 Eki Görüntüle 509762 Eki Görüntüle 509761 Eki Görüntüle 509760 en olumlu olumsuz farketmez maksat eğlenmek canlar...:)

ilk fotoğraf photoshop mu ? çok eğlenceli gözüküyor:))
ben seni saç şeklinde de olabilir biraz Başak Sayan'a benzettim.

ilk fotoğraf photoshop mu ? çok eğlenceli gözüküyor:))
ben seni saç şeklinde de olabilir biraz Başak Sayan'a benzettim.

evet canım fhotoshop değil tam olarak ma sayılır diyelim yanlışlıkla yüklendi o hemde en başa yüklenmiş:KK1::KK1:evet eğlenceli..neyse zaten saçlarımın olmasını istediğim haliil foto ilerde öle yaptırmayı düşünüyorum uzun ve dalgalı:KK34:başak sayana gelince şuhtur azcık ama güzle kadındır vesselam teşekür ederim:KK34:

bence saçlarının koyu ve kısa kesimi gerçekten harika ,çok tarz bir model. bence devam etmelisin.

teşekkür ederim zaten kısa saç seviyorum küt yani..bu arada bende bir arkadaşın veridği sitede benzerimi bulmaya çalışıyordum dur adını yazayım..

elektraya denen bir üye yazmış sanırım bundan önceki sayfada soy ağacı gibi bir link vermiş.bende seninkine bakayım.

tatlım birde site nasıl kullanılıyor bilgi verirmisin? nasıl saç şeklimizi öğrencez gibi..:44:

Myheritage sitesinde MyHeritage.com yüz tanıma bu linkten fotoğrafını yükleyip benzerini bulabilirsin. tabi site saçmalıyor ,benzer değil genelde aynı pozu veren ünlüyü buluyor :)

benim söylediğim site taaz.com da saç ve makyaj uygulaya biliyorsun kendine çok basit ve kolay. girip sadece üye ol ve site ztn seni yönlendirecektir. istersen düz önden bir resmini ekle senin için yapayım değişik bir saç modeli

örnek olarak gösteriyorum bir tane :) sen kaldır dediğin zaman kaldıracağım fotoğrafı.

Son düzenleme:
X