Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

ben kime benziorumkii :)

Eklentiler

• $39839_1418359972338_7640365_n.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleme:
ceydaya bende pek benzetemedim seni yani yuz yapiniz bile farkli sanki :26:

İskelet yuzlu biriyle yanakli yuvarlak yuzlu biri nasil benzetiliyor anlamam,ordek gibi agzi var benim dudaklarimsa kucuk,goLer desen kes kel alaka,burun zaten benzemiyor.prensesin uykusuyum adli uyeyi tenzih ediyorum fakat diger uyelerin acil goz muayenesine gitmesinde yarar goruyorum

mesela alt resimdeki kizlada dudaktan yukarisi benziyor biraz...ceydaylada sanirim sac renginiz benziyo bi tek

Boşver canım. Neden buna bu kadar takıldın anlamadım. Benzetmiş olabilirler. Herkesin bakışı değişik.
Bence de benzemiyorsun ceydaya.

Mesela bi kız vardı bu sitede , üyeliğini sildirmişti sonra. Onu petek dinçöze benzetenler vardı.
Ama bence alakası yoktu. Peteğe haksızlıktı yani. Ama gel gör ki benzettiler mi benzetiyorlar işte.
Ne diyebilirsin ki...

Evet biraz fazla uzattim sanirim.ama yine de esra ceyda kardeslerin ceydasina benziyorsun uzgunum seklinde bi yorum art niyetli geliyor bana.yoksa ben burda iltifat almk vs icin koymuyorum fotografimi,benzetildiklerimin icinde benim begenmedigim unluler de varama soyleyisten soyleyise farkediliyor.burda kimlikler belli degil sonucta,bir insanin can sikintisina alet olabiliyorsun

Ceydayla sacimin rofle olusu disinda hicbir ortak nokta hala goremiyorum cicisler

Canım belki normal hayatında hiç benzemiyorsundur :26: fot çekiminden ,ışıktan kaynaklı bazı resimler yanıltıcı olabiliyor .

Önden net çekilmiş başka bir fot. varsa ,öyle bakalım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…