Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

bir kaçı bunlar aklıma gelenler :

Sinem Kobal :

Serenay Sarıkaya :

Çağla Kubat:

Merve Boluğur :

bir kaçı bunlar aklıma gelenler :

Sinem Kobal :

Serenay Sarıkaya :

Çağla Kubat:

Merve Boluğur :

nasıl hepsine birden benziyosun anlamadım:44:bu kızların tek benzer yanları saçları çünkü onuda uzatıp sarıya boyatmak yeterli.geri kalan kısımları birbiriyle hiç alakalı değil:44:

nasıl hepsine birden benziyosun anlamadım:44:bu kızların tek benzer yanları saçları çünkü onuda uzatıp sarıya boyatmak yeterli.geri kalan kısımları birbiriyle hiç alakalı değil:44:

iyide canım ben benziyorum demedim ki hepsine benzeten kişiler oldu durdurup soranlar övenler oldu yoksa tabikide birbirilerine benzemiyolar

zaten birine benzetilmen için bir yanından biraz olsa bile benzetebiliyolar dediğim gibi ben benzetmiyorum ' benzeten insanlar çok' hem saçlarımda boya değil sarışında değilim kumralım ve saçlarımda gayet düz ve uzun ve saçlarımda benziyo demediler saçla bağlantı kurmanı anlamadım ama yüzümü ve vücudumu bu tip insalara çok benzetiyolar demek ki benzeyen bi tarafım var ki durdurup sen şuna benziyosun diyebiliyorlar . :)

Son düzenleme:

cnm bi kaç fotonda beren saati andırıyosun bazılarında ise alakası yok... fotoğrfla insan kendisi çok farklı olabiliyor tabi. gerçeğin benziyodur belki. ama merveyle alaka kuramadm pek. maşallh gözlern çok güzl bu arada

arkadaşlarım da gözlerine sürme çekince acayip hatice şendil e benziyorsun diyorlar biraz sert bi kız gibi geliyor bana pek sevmem ama benzemiyorum sanki ya da benzemek istemiyorum mu ne siz ne dersiniz???

yani bilemedim tam

bu arada benzetenlere de teşekkür ederim

Son düzenleme:

haticeye hıç benzetemedım ama simanı şu kıza benzettım ısmını bılmıyorum resmını buldum eklıyorum,

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…