Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

biraz önce bir arkadaşım Facebboktaki fotoğrafıma Nil Burak'ın gençliğine benziyorsun yazmış. İlk defa o benzetti Nil Burak'a ki kendisini de severim

buda benim önceki halim

sonraki halim

bazı insanlara türban çok yakışıyor sende de öyle olmuş.açık halin güzel ama kapalı halin daha güzel bencebenzetmeye gelince ben burdaki benzetmelere pek katılmıyorum.seni de benzetemedim kimseye:44:

bazı insanlara türban çok yakışıyor sende de öyle olmuş.açık halin güzel ama kapalı halin daha güzel bencebenzetmeye gelince ben burdaki benzetmelere pek katılmıyorum.seni de benzetemedim kimseye:44:

tesekür ederim canim,evet cevremde cok söyleyen oldu ,türbaninin cok yakistigini...

Beni de sırasıyla Burcu Güneş'e (permalı halimle), sonra Deniz Uğur'a, en son da Tuğba Özerk'e benzettiler. Bilemiyorum artık siz ne düşünürsünüz? :44:

burcu günese biraz animsatiyorsun...bence sen daha güzelsin ama ,burcu günesin yüz hatlari cok genis bence

Ben de çok yakıştırdım zuzum24'e türbanı. Gerçi açık hali de çok hoş. Güzele ne yakışmaz :)

tesekür ederim canim

Evet ben de ilk ona benzetildiğimde epey tepki vermiştim. Son haline biraz ben de benzettim gerçi. Ama onun ağzı çok geniş ve elmacık kemikleri baya çıkık. Benim daha yuvarlak hatlı yüzüm sanki...

geçen gün bir arkadaşım bu aktriste benzetmişti. Ayrıca Hanımın Çiftliği'ndeki Halide'ye (Ebru Özkan)de benzeten çok oluyor

Geçen gün Doğa Rutkaya benzediğimi söyledi iş arkadaşlarımdan biri...Bu kadına öyle çok benzeten oluyorki ama nerem benziyor anlamış değilim ben ya...Eşim Eda Özerkana benzetiyor,eski iş arkadaşlarım Hadiseye benzetmişlerdi.Ama en çok Doğa Rutkaya benzetiliyorum...Ben ondan çok daha güzelim yani niye ona benzetiyorlar anlamıyorum ((( Benzetildiğim isimlerin ise birbirleri ile alakaları yok

Ben kendimi pek ünlü birine benzetmiyorum ama seneler evvel nişanımda dayımın eşi Funda Arar'a baya bi benziyomuşsun dediydi sanırım makyajlada ilgisi var.:93:

bazı arkadaşların benzetmeleri cuk diye oturmuş doğrusu ..avatrımdaki resmdekide benimm ..beni kime benzeticeksinizi çok merak ettimm:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…