Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

gerçekten de öyle,birçok değişim var ama saç rengin ve göz rengin değişmesi çok şeyi değiştirir zaten ...
yanılmıyorsam lens var ve saçlar farklı tonlarda boyanmış zaman zaman ,bu da değişikliği yaşatır ama genel olarak bakınca deniz akkaya nın estetik öncesi haline çok benzettim buradaki 2 fotonu ... üsteki türkan şorayın yanındaki fotonla bunların alakası yok ,hatta sanki farklı kişiler gibi ,lens ,kaş şekli ,saçın rengi ,makyaj vs hepsi çok büyük değişimler yaratmış sende o bir gerçek ...
bu arada avatarındaki sensin sanırım, orada tıpkı deniz akkayanın ilk halisin,hatta aynısısın...

dedımya yuz hatlarımı nereye cekersem oyle olur ..mesela bır kız arkdsm var oda boyle cok sever ben gbı peruk lens falan ama naparsa yapsın yuzu aynı ..benım annemde boyle 10 resmını yan yana getırelım hıc alakası yok bırbırıyle genetık tabı :) turkan soray halım orjın halım işte gercek saçım açık kestane gozum sıyah tenım cok beyaz..ten rengımden her saç ve goz rengı oluyor..denız akkaya bıraz şaşırdım ozelıkle estetıkoncesı dıyorsun ama benım burnum oyle kemerlı degılkı .) hafıf iç ve dışta egrılık var tabı maçta kırıldı param olunca sadece o kısmı şeklını deişmeden halledıcem.ama denız akkayanın estetıksız halındekı burnuna bak aşkolsun ya :umursamaz:

canım ben genel olarak dedim ,burnun senin onun gibi değil elbette.
senin hatların düzgün ...
ama ben en çok ilk koyduğun resmini beğendim ...
genel olarak bakınca d.akkayanın o haline benzettim.....boshayallersmile
lady gaga yı bilmiyorum glorya google dan bakayım aklinialirimsmile

::
avatardaki resim daha çok lady gaga'ya benzio bence

sadece saç benzıyor yuzumuzun pek alakası yok onun yuzu cok kucuk ve yuz hatları farklı ..tarz ve muzık olarak cok begenırım ama benım guzellık anlayışıma turkan soray,esın moralıoglu,gulsen bubıkoglu yurt dışındanda salma hayek,monıcca belluci,megan fox gıbı tıpler uyuyor dogal guzel onlar kaydirigubbakcemile2

sagol canım hep dıyorum kendı yuuznu tanıyan ve ona gore kendını şekıllendıren kadın guzeldır..ben dogustan guzel deılım adrıana lıma gbı ama kendımı şekıllendırmeyı cok sevıyorum ve başkalarına yenı ımaj yaratmayıda ımaj konuma beklerım bu arada

http://www.kadinlarkulubu.com/bastan-yaratin/358009-yeni-imaj-isteyenler-gelsin.html

Miriana ben seni Türkan Şoray'a benzetemedim:sinifsinif: Pozun, saçın, makyajın benzemiş ama sen benzememişin. Seni en çok beğendiğim foton, doğal olduğun ilk foto orda lens yok ve saçlarında kendi saçların galiba en çok orda beğendim diğerleri yapmacık geldi bana her hangi bi ünlüye de benzetemedim.

sagol canım yakından gorsen farklı düşünebılırdın ben kullandıgım her saçı ve modelı kendıme yakıştıran bırıyım ..ama o dedıgım ısımlere ozellıkle turkan soraya aşırı benzetıyorlar genclıgını oynamam ıcın teklıf bıle aldım :) o köroasıca kocam bırakmadı ..mımıklerımı falan gormedıgındendır...

Olabilir cnm foto da farklı çıkabiliyor. Ben de çok fotojenik değilimdir farklı çıkarım. Evt mimikler çok farkediyor gerçektenkaydirigubbakcemile5

miriana sen buraya fotoshoplu resimlerini koymuşsun sanırım.birine benzetmek mümkün değil.fotolarınla profesyonelce oynamışsın.ama genel olarak güzel görünüyorsun.

miriana sen buraya fotoshoplu resimlerini koymuşsun sanırım.birine benzetmek mümkün değil.fotolarınla profesyonelce oynamışsın.ama genel olarak güzel görünüyorsun.

senden rıcam ftoshoptan anlıyan bırıne benım rsımlerımı goster eger bırınde bıle ftoshop varsa uyelıgımı ıptal edıcem :) ben ftoshop bılmıyorum..onlıne bır sıteden onuda burada buldum dün makyaj yapmayı ve saç deişmeyı bılıyorum sadece buraya koydugum ftoların en yenısı 4 aylık...neyse..alıştım herkesın onyargısına zaten..cok guzelım dıye ıddıam yok..bakımla ve dogru secımlerle nekadar ıyı olunabılır bunu gostermek ıstemiştım..profosyonel oldugum konu makyaj ve stıl..

öyle diyorsan doğrudur süper o zaman.çok güzel yapmışsın makyajını ve imajını.tebrik ederim.

öyle canım benım yuzumde duzeltılecek hıcbıryerım yok benım ftoshopum makyajım :) onu yapınca bıseye gerek yok kendımde ftografı guzel cekıom zaten

bu cümlene katılıyorum... yerimseniben bunu yapabilene ne mutlu ..
her kadın güzel değildir bana göre ama isterse kendini güzel kılabilir...
içindeki gökkuşağını yaratıp ,yansıtabilirolumunekankayizsmile
miriana sende bunu yapmışsın ,gökkuşağı gibisin ,her kare de farklı ve ayrı bir güzellik ile,ne mutlu sana ...
üstelik bir de bu tip konularda destek isteyenlere yardımcı olmak amacındasın ..mesleğininde bu olması,arkadaşlarımız,bizler için biçilmiş kaftan...
tebrik ederim ...

tatlım benım hasta yatagımdan benı cok mutlu ettın..elektrıgın cok guzel ..düşüncendekı samımıyet için ben tesekkur ederım..herzaman yardımcı olmaya calısacagım sıze..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…