Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Başta ki ben seksi bi poz verdim size:jeyyar: yanımdaki de tanrıça arkadaki araba da livin fotoyu livim çektiği için yok kendisi hep beraber bi deniz keyfi yapalım dedik arada foto çektirdik bu arada evt yine peşimize takılan çok oldu hava atıyo gibi olduk ama napalım yalan mı söyleyelim:1closedeyes:

benim misafirlerimize özel bestelediğim şarkım nirde kızlar...çalın söylüyek...
hazır solist ve vokaller de buaradakenolumunekankayizsmilesırnaşık şey

kendim besteledim bakın misafirimize özel:roflol:

eşşek öldü, dötün güldü misafir bacım..
ama seni tenhada kıstırmayım ,çok pis yaparım...
senin yüzünden banı yersek ,2 yakana sümük gibi yapışırım...

evet do sesi veriyorum kızlar ...:icecream::teytey:

Pandora harikasın yaa bu bizden misolara gitsin :sm_cool: sositososito

kızım özel resimlerimizi koyma diyorum kaç kere:1closedeyes:tamam andamımızı görsünlerde benimki kıskanç diyicek nie özel resimlerinizi koyuyosun.kendisi zaten fiziiğime hasta:smiley-cool:ayrıca burda 5 kilo vermiştimsengözlerimebaksanab

ahee ahee aheeee tiiilii tiilii tiiiliiii:teytey::teytey:
tüm radyolar yakında çalar bunu allamafena patlar feenaaaklinialirimsmile

Son düzenleme:
misafirlerin biri şarkıyı çok begendi bayıldı begenisinden garibim ....sırnaşık şey
ayılmaz olsun inşallahhhhhaklinialirimsmile
2 . misafir sen begenmedinmi sana özel de bestelerim ayıp edion ...

saat olmuş gecenin kaçı,
sen bilmez misin türk kızları nasıl gacı,
ne ananın şeysini arıyon hala bıdı bıdı
gel üye olda kaşıyalım seni gıdı gıdı...

misafir sen de buna bayıl hadi anam ,sana özel bak bu bestem...kaydirigubbakcemile3

Merak etme sen cnm ben enişteye dedim koycam dedim koyma orda çok güzel çıkmış kıvrımları felan çok seksi dedi ya dedim nolcak görsün herkes güzelliğini iyi hadi bi kerelik koy dedi sorun yok yani:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…