Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

bencede yav mapustayken cok sıkılacayım
tanrıca üst ranza benim ona göre kardeşşş

bu cezalar ne kadar sürüyor ya ben hiç almadım da daha önceden bilmiyorumkismile

Tanrıça ve meraklı bi konuyu sormadan edemiicem..
Kaşlarınız çok güzel..yay yay mübarek..
Kendiniz mi yoluyonuz

nan iki dakkalığına diye girdim bişey kaçırmıyım diye bakarken çıkamadım yine şu topicten
tanrıça sana bayıldım yanlız, beşi bir yerdeyi kaçırmışın ama peliğin yeter :roflol:
Yarın gri olursanız bu saatlerde mektup yazarız size üzülmeyin emi, gelin misafir misafir okuyun :a015:
hadi öperim hepinizi, iyi sabahlar aklinialirimsmile

pandoramm livle angelinaaa neki bizim yanımızdaaa bizi gören bi dha bakarr onra döner bi daha bakarrr o dereceyizzz

biri akitra ve beni aydınlatsın :) tanrıçada banlar tanrıçası gibi bi etiket vardı sanırım sen söyle bize tanrıça ne kadar sürüyor

aynen daha hic almamıs idim gayet uslu bi kızım ben eyvahedigeldismile
siz daha ilk kez milli olacaksınız demek...sırnaşık şey
ben sayısını unuttum beehhh...
cezasına göre değişiyo arkadaşlar ...tıpkı adaletin terazisi misali yani...:roflol:

akitim ben aranızda en tecrübeli olarak zaten mapusta koğuş ağası oluyorum.ağalar ranzada takılmaz aşşasıdır onların yeri:lepi:yani üstümde olabilersin gözüm:1closedeyes:
kızlar beni özleyin bi tanrışamız vardı diyin anın beni misafir olarak okurum sizi küfürde etmeyin pliss:1closedeyes:

biri akitra ve beni aydınlatsın :) tanrıçada banlar tanrıçası gibi bi etiket vardı sanırım sen söyle bize tanrıça ne kadar sürüyor

şimdi yavrum şöle sölimilk defa ceza alıcağınız için bir..yada en fazla 2 hafta sürer..ama büyük ihtimal yatarınız bir haftadır:ecrin_bebek:

nysee ben de daha yurt hayatından kurtulmuken mapusa dğştüm yine koğuş gibi odalarda geçircem günlerimii.sevdicğimde uzaklarda sıkıntıdn ölürüm ben o mapustaa.ilk kez gircem kk mapusunaaneyse tanrıçam var deneyimli o onlaa vakit geçiririzzz mapustaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…